Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 1.1.1 (2020-06-01 - 2020-06-07)
III Kampus, Gronostajowa 7 (Gron7)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-06-01 - 2020-06-07  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, WYK gr.1
Zarządzanie zasobami przyrody - Henryk Okarma, Izabela Wierzbowska
8:00, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ptaki - identyfikacja w terenie - Mariusz Cichoń
8:30, CW gr.1
Społeczno-ekonomiczne uwarunkowania ochrony przyrody - Małgorzata Grodzińska-Jurczak
8:30, KON gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Społeczno-ekonomiczne uwarunkowania ochrony przyrody - Małgorzata Grodzińska-Jurczak
8:30, WYK gr.1
Społeczno-ekonomiczne uwarunkowania ochrony przyrody - Małgorzata Grodzińska-Jurczak
8:30, KON gr.1
/jednokrotnie/ Mechanizmy ewolucji - Marcin Czarnołęski
9:009:00, WAR gr.2
Efficient teaching - Iwona Maciejowska
10:0010:00, WYK gr.1
Ekologia przemysłowa - Marta Zakrzewska, Przemysław Ryszka, Dorota Myszkowska
10:15, WYK gr.1
Biologia łowiecka - podstawy gospodarowania i ochrony populacji - Henryk Okarma, Izabela Wierzbowska
10:30, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Effective research communication - Marcin Czarnołęski
10:30, CW gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Effective research communication - Jayasravanthi Mokkapati, Elisavet Zagkle, Marcin Czarnołęski
11:00
11:30, WYK gr.1
Ekosystemy wodne – struktura i funkcjonowanie - Janusz Fyda, Krzysztof Wiąckowski, Wojciech Fiałkowski
12:0012:00, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia zabytków - Katarzyna Turnau, Przemysław Ryszka
13:0013:00, CW gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Drobne ssaki - terenowe i laboratoryjne metody badań - Marta Zakrzewska
13:00, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Drobne ssaki - terenowe i laboratoryjne metody badań - Marta Zakrzewska
14:0014:00, CW gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Fotografia przyrodnicza - Ryszard Laskowski, Renata Świergosz-Kowalewska
15:00
15:30, WYK gr.1
/jednokrotnie/ Mechanizmy ewolucji - Marcin Czarnołęski
15:30, KON gr.1
/jednokrotnie/ Mechanizmy ewolucji - Marcin Czarnołęski
16:00
17:0017:00, KON gr.1
Ekologia ewolucyjna - Joanna Rutkowska
17:00, WYK gr.1
Ekologia ewolucyjna - Joanna Rutkowska
18:0018:00, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Rolnictwo przyjazne środowisku - Paulina Kramarz
19:00