Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 0.14 (2020-11-30 - 2020-12-06)
III Kampus, Instytut Zoologii (Gron9)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-11-30 - 2020-12-06  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
7:30, CW gr.8
Matematyka - Marcel Mroczek
8:00
9:009:00, WYK gr.1
Island biogeography - Tomasz Pyrcz
9:00, WYK gr.1
Choroby o podłożu endokrynnym - Maria Słomczyńska
10:0010:00, WYK gr.1
Zoogeografia - Tomasz Pyrcz
10:30, WYK gr.1
Toksykologia - wybrane zagadnienia - Anna Ptak
10:45, CW gr.1
Matematyka - Włodzimierz Mikulski
11:00
12:0012:00, WYK gr.1
Mechanizmy regulacji hormonalnej - fizjologia i patologia - Maria Słomczyńska
12:00, WYK gr.1
Hematologia - Elżbieta Kołaczkowska, Małgorzata Opydo-Chanek
12:30, CW gr.2
Matematyka - Włodzimierz Mikulski
13:0013:00, WYK gr.1
Ewolucjonizm - Maciej Pabijan
14:0014:00, WYK gr.1
Anatomia funkcjonalna układu nerwowego - Krzysztof Janeczko
14:00, WYK gr.1
Ogólna fizjologia zwierząt - Zbigniew Tabarowski
14:00, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wybrane zagadnienia z biologii rozrodu kręgowców - Krystyna Żuwała
14:00, WYK gr.1
/jednokrotnie/ Wybrane zagadnienia z biologii rozrodu kręgowców - Krystyna Żuwała
14:00, KON gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Biofizyka - Martyna Krzykawska-Serda, Anna Kozińska, Tomasz Panz, Anna Wiśniewska-Becker, Michał Sarna
15:0015:00, CW gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Mechanizmy determinacji płci i różnicowania się komórek płciowych - Anna Pecio, Rafał Piprek
15:30, WYK gr.1
Mechanizmy determinacji płci i różnicowania się komórek płciowych - Anna Pecio, Rafał Piprek
15:30, KON gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Mechanizmy determinacji płci i różnicowania się komórek płciowych - Anna Pecio, Rafał Piprek
15:30, CW gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Mechanizmy determinacji płci i różnicowania się komórek płciowych - Anna Pecio, Rafał Piprek
15:30, CW gr.7
Matematyka - Antoni L. Dawidowicz
16:0016:00, KON gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia rozwoju człowieka - Mariusz Jaglarz, Teresa Szklarzewicz
16:00, KON gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia rozwoju człowieka - Mariusz Jaglarz, Teresa Szklarzewicz
16:00, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia rozwoju człowieka - Mariusz Jaglarz, Teresa Szklarzewicz
17:00
18:00