Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 0.18 (2020-03-30 - 2020-04-05)
III Kampus, Instytut Zoologii (Gron9)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-03-30 - 2020-04-05  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:009:00, WYK gr.1
Inżynieria genetyczna – tworzenie i hodowla zwierząt modelowych - Paweł Grzmil
9:00, WYK gr.2
Inżynieria genetyczna – tworzenie i hodowla zwierząt modelowych - Paweł Grzmil
10:0010:00, WYK gr.1
Stem Cells – Biology and Application in Organ and Tissue Regeneration - Anna Osyczka
10:00, SEM gr.1
Stem Cells – Biology and Application in Organ and Tissue Regeneration - Anna Osyczka
10:00, WYK gr.1
Genetyka zwierząt z elementami epigenetyki - Zbigniew Polański
10:00, WYK gr.1
Flora i fauna Polski - Stanisław Knutelski, Agnieszka Nobis
10:30, WYK gr.1
Chronobiologia - Marian Lewandowski, Małgorzata Lenartowicz, Gracjan Świątkiewicz
10:30, WYK gr.2
Chronobiologia - Marian Lewandowski, Małgorzata Lenartowicz, Gracjan Świątkiewicz
10:30, WYK gr.1
Chronobiologia - Marian Lewandowski, Małgorzata Lenartowicz, Gracjan Świątkiewicz
10:30, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Antropologia ogólna - Henryk Głąb
11:0011:00, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Fizjologia szyszynki kręgowców - Gracjan Świątkiewicz
11:45, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia rozwoju zwierząt - Mariusz Jaglarz, Teresa Szklarzewicz
12:0012:00, WYK gr.1
Hormonalna regulacja czynności żeńskiego układu rozrodczego ssaków - Małgorzata Grzesiak
12:00, WYK gr.1
Zróżnicowanie człowieka współczesnego - Elżbieta Kołaczkowska, Iwona Wronka
12:30, WYK gr.1
Endokrynologia ogólna - Maria Słomczyńska
13:00
14:0014:00, WYK gr.1
Wprowadzenie do neurobiologii z elementami psychologii - Krzysztof Janeczko, Zuzanna Setkowicz-Janeczko
14:00, WYK gr.1
Hodowle tkanek - zastosowanie w badaniach naukowych - Ewa Gregoraszczuk, Agnieszka Rak
14:00, WYK gr.1
Archeologia - perspektywa ekologiczna - Marek Nowak
15:0015:00, WYK gr.1
Genetyka człowieka - Małgorzata Lenartowicz
15:15, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Pierwotniaki i bezkręgowce o znaczeniu medycznym i gospodarczym - Teresa Szklarzewicz
16:0016:00, WYK gr.1
Biologia ewolucyjna naczelnych - Henryk Głąb
17:00
17:30, KON gr.5
Metodologia nauk przyrodniczych - Filozofia przyrody - Angelika Mus-Nowak
18:00
19:00