Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 1.26 (2020-06-01 - 2020-06-07)
III Kampus, Gronostajowa 7 (Gron7)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-06-01 - 2020-06-07  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, CW gr.27
Seminarium magisterskie I rok - Mirosław Żelazny
8:00, CW gr.27
Seminarium magisterskie II rok - Mirosław Żelazny
8:15, CW gr.15
Seminarium magisterskie I rok - Monika Murzyn-Kupisz
9:00
10:00
10:15, CW gr.6
Pracownia ogólna - Aneta Pawłowska-Legwand
11:00
11:45, KON gr.1
Funkcjonowanie środowiska stref polarnych - Wiesław Ziaja
12:0012:00, WYK gr.1
Zarządzanie turystyką w regionie - Robert Pawlusiński
12:30, WYK gr.1
Geografia turystyczna świata - Mirosław Mika, Magdalena Kubal-Czerwińska, Aneta Pawłowska-Legwand, Robert Pawlusiński, Joanna Hibner
13:0013:00, WYK gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Geography of Air Transportation - Piotr Trzepacz
13:30, KON gr.1
Dynamika chmur i układów chmurowych - Daniel Celiński-Mysław, Dorota Matuszko
14:00
14:15, CW gr.1
Klasyfikacja i rozpoznawanie chmur - Dorota Matuszko, Daniel Celiński-Mysław
14:30, CW gr.1
Geografia rolnictwa - Małgorzata Surmacz-Wybrańczyk
14:45, WYK gr.1
Geografia rolnictwa - Maria Soja, Andrzej Zborowski, Jakub Taczanowski
14:45, WYK gr.1
Metody badania osadów czwartorzędowych -
15:00
15:15, CW gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Formy turystyki - Magdalena Kubal-Czerwińska, Dominika Borowiec
15:45, KON gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Geography of Air Transportation - Piotr Trzepacz
16:00
16:15, CW gr.2
Geografia rolnictwa - Jakub Taczanowski, Małgorzata Surmacz-Wybrańczyk
16:30, WYK gr.1
Geoekologia z elementami fizjografii - Jarosław Balon, Marcin Rechciński, Agnieszka Nowak-Olejnik
17:0017:00, CW gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Teorie lokalizacji - Robert Guzik, Arkadiusz Kołoś
17:00, WYK gr.1
Teorie lokalizacji - Robert Guzik, Arkadiusz Kołoś
17:30, CW gr.1
Pilotaż i przewodnictwo turystyczne - Robert Pawlusiński, Dominika Borowiec
18:00
19:00