Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr A-0-13 (2020-10-01 - 2021-01-28)
III Kampus, budynek Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej (Loj11)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniejPoniższy plan jest aktualny w dniach: 2020-10-01 - 2021-01-28późniejpokaż przedziały
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, CW gr.2
Mechanika klasyczna MT - Jacek Dziarmaga
8:15, WAR gr.1
Fizyka 0 - Witold Zawadzki
8:15, CW gr.1
Szczególna teoria względności w fizyce i astrofizyce - Sebastian Szybka
8:30, WYK gr.1
Matematyka I - Paweł Góra
8:30, SEM gr.1
Polskie i międzynarodowe prawo autorskie - Piotr Wasilewski
9:00
10:0010:00, SEM gr.2
Seminarium specjalistyczne I - Katarzyna Grzesiak-Kopeć
10:00, WYK gr.1
Szczególna teoria względności w fizyce i astrofizyce - Lech Sokołowski
10:30, CW gr.7
Logika i teoria mnogości - Andrzej Wereszczyński
10:30, CW gr.2
Podstawy fizyki: Mechanika MT - Michał Rams
11:00
12:0012:00, CW gr.1
Nanotechnologia - Dawid Wutke
12:00, CW gr.1
Matematyka I - Jakub Prauzner-Bechcicki
12:00, CW gr.1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka - Bartłomiej Dybiec
12:00, SEM gr.1
Seminarium specjalistyczne - Jacek Kołodziej
12:15, CW gr.2
Zajęcia wyrównawcze z matematyki - Tomasz Urbańczyk
13:0013:00, CW gr.2
Analiza matematyczna I MT - Krzysztof Nowak
13:00, CW gr.2
Zajęcia wyrównawcze z matematyki - Tomasz Urbańczyk
13:00, SEM gr.1
Seminarium doktoranckie Fizyki Materii Skondensowanej i Inżynierii Molekularnej - Monika Marzec
13:30, CW gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Matematyka wyższa I - Katarzyna Oleś
14:0014:00, CW gr.3
Podstawy fizyki: Budowa materii - Rafał Lalik
14:00, SEM gr.1
Seminarium specjalistyczne z Fizyki Bioukładów -
14:00, WYK gr.1
Makromolekuły - Andrzej Budkowski
14:00, WYK gr.1
Makromolekuły-fizyka polimerów - Andrzej Budkowski
14:00, WYK gr.1
Biofizyka struktury I (Makromolekuły) - Andrzej Budkowski
14:00, CW gr.4
Algebra z geometrią MT (cz. 1) - Błażej Ruba
15:00
15:30, CW gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Zajęcia wyrównawcze z fizyki - Paweł Piątek
16:0016:00, CW gr.4
Podstawy fizyki: Budowa materii - Rafał Lalik
16:00, WYK gr.1
Matematyczne metody fizyki i astrofizyki II - Sebastian Szybka
16:00, CW gr.1
Matematyka I - Jakub Prauzner-Bechcicki
16:15, CW gr.1
Statystyczne metody opracowywania danych I - Grzegorz Michałek
17:00
18:00