Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 1.01.13 (2020-06-01 - 2020-06-07)
III Kampus, Gronostajowa 7 (Gron7)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-06-01 - 2020-06-07  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, WYK gr.1
Biofizyka komórki - Jerzy Dobrucki, Agnieszka Waligórska, Krzysztof Berniak
8:15, WYK gr.1
Badanie DNA dla celów sądowych - Wojciech Branicki
8:30, WYK gr.1
Biologia molekularna prokariontów - Danuta Mizgalska, Katarzyna Szczęśniak
9:009:00, SEM gr.1
Biofizyka komórki - Jerzy Dobrucki, Agnieszka Waligórska, Krzysztof Berniak, Julita Wesołowska
9:00, SEM gr.3
Biofizyka komórki - Jerzy Dobrucki, Agnieszka Waligórska, Julita Wesołowska
10:0010:00, WYK gr.1
Biochemia - Andrzej Kozik, Maria Rąpała-Kozik, Ibeth Guevara Lora
10:00, KON gr.3
Biotechnologia roślin - kurs podstawowy - wykład - Wojciech Strzałka
10:00, WYK gr.1
Genetyka molekularna - Aneta Kasza
10:15, WYK gr.1
Przeciwciała monoklonalne – kurs podstawowy - Joanna Bereta
10:15, SEM gr.1
Przeciwciała monoklonalne – kurs podstawowy - Joanna Bereta, Monika Bzowska
10:15, WYK gr.1
Przeciwciała monoklonalne – kurs rozszerzony - Joanna Bereta
11:00
11:30, KON gr.1
Biologia molekularna – kurs zaawansowany - Wojciech Strzałka, Joanna Kozieł, Katarzyna Miękus, Aneta Kasza, Jerzy Dobrucki, Ewelina Fic, Ewa Zuba-Surma, Jarosław Czyż, Dariusz Żurawek
11:30, KON gr.4
Biotechnologia roślin - kurs podstawowy - wykład - Wojciech Strzałka
12:0012:00, KON gr.4
Biologia molekularna – kurs zaawansowany - Wojciech Strzałka, Joanna Kozieł, Jarosław Czyż, Katarzyna Miękus, Jerzy Dobrucki, Aneta Kasza, Ewelina Fic, Benedykt Władyka, Ewa Zuba-Surma, Dariusz Żurawek
13:00
13:30, WYK gr.1
Wstęp do biotechnologii - Emilia Bonar
14:0014:00, KON gr.4
Metodologia pracy doświadczalnej - Anna Grochot-Przęczek, Alicja Józkowicz, Beata Płonka, Martyna Elas, Beata Myśliwa-Kurdziel, Krzysztof Szade, Witold Nowak
14:00, KON gr.6
Biologia molekularna – kurs zaawansowany - Benedykt Władyka
14:00, KON gr.5
Biologia molekularna – kurs zaawansowany - Wojciech Strzałka, Joanna Kozieł, Katarzyna Miękus, Jerzy Dobrucki, Aneta Kasza, Ewelina Fic, Benedykt Władyka, Ewa Zuba-Surma, Jarosław Czyż, Dariusz Żurawek
15:00
15:30, SEM gr.3
Choroby zakaźne, broń biologiczna i bioterroryzm - Krzysztof Guzik
16:00
17:0017:00, SEM gr.4
Choroby zakaźne, broń biologiczna i bioterroryzm - Krzysztof Guzik
17:00, WYK gr.1
Podstawy ekonomii i zarządzania jakością - Barbara Mickowska
18:00
19:00