Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr sala onLine-IEFiZ (2021-05-03 - 2021-05-09)
III Kampus, budynek WZiKS (Loj4)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-05-03 - 2021-05-09  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
7:30, KON gr.4
Trening asertywności - Anna Jurczak
8:008:00, WYK gr.1
Gospodarowanie kapitałem ludzkim - Anna Wziątek-Staśko
8:00, WYK gr.1
Ochrona własności intelektualnej - Karolina Mania
8:00, CW gr.1
Kapitał ludzki - Magdalena Stuss
8:00, WYK gr.1
Statystyka opisowa - Tomasz Tokarski
8:00, WYK gr.1
Zachowania organizacyjne - Marek Bugdol
8:00, LEK gr.1
Język niemiecki - A1 - 60 godzin/2 semestr - Anna Chowaniec-Inglot
8:00, WYK gr.1
Ekonomia matematyczna - Tomasz Tokarski
8:00, CW gr.2
Zachowania organizacyjne - Maciej Teczke
8:00, LEK gr.1
Język hiszpański - A2+ - 60 godzin/2 semestr - Joanna Róg-Pitera
8:00, CW gr.2
Podstawy rachunkowości - Joanna Bohatkiewicz-Czaicka
8:00, CW gr.1
Statystyka opisowa - Jurand Skrzypek
8:00, CW gr.4
Badania operacyjne - Tomasz Sierotowicz
8:00, LEK gr.10
Język angielski-Business English-B2+-30/2 semestr - Beata Filipecka
8:00, LEK gr.1
Język niemiecki - A2 - 60 godzin/2 semestr - Anna Chowaniec-Inglot
8:15, WYK gr.1
Ekonometria - Waldemar Florczak
8:15, WYK gr.1
Komunikacja społeczna - Anna Dyląg
8:15, KON gr.1
Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstwa - Barbara Fryzeł
8:15, WYK gr.1
Systemy ocen pracowników - Zofia Łącała
8:15, KON gr.1
Zarządzanie ryzykiem - Piotr Jedynak
8:15, KON gr.3
Małe i średnie przedsiębiorstwa - Marta Gancarczyk
8:15, WYK gr.1
Ocena i rozwój kompetencji pracowników - Justyna Bugaj
8:15, KON gr.2
Metodyka badań naukowych - Małgorzata Budzanowska-Drzewiecka
8:15, WYK gr.1
Prawo cywilne - Karolina Mania
8:15, WYK gr.1
Public Relations - Janina Klima
8:15, LEK gr.4
Business English - Nina Lenartowicz-Sokołowska
8:15, LEK gr.3
Business English - Joanna Brzozowska-Lipień
8:15, LEK gr.2
Business English - Maria Jastrząb
8:15, LEK gr.1
Business English - Wioletta Chwajoł
8:15, LEK gr.1
Język angielski - Anna Surowiec
8:15, WYK gr.1
Komunikacja społeczna - Anna Dyląg
8:15, LEK gr.2
Język angielski - Ewa Anna Bogusławska
8:15, WYK gr.1
Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstwa - Barbara Fryzeł
8:15, KON gr.2
Małe i średnie przedsiębiorstwa - Marta Gancarczyk
8:15, KON gr.1
Metodyka badań naukowych - Małgorzata Budzanowska-Drzewiecka
8:15, CW gr.3
Technologie informacyjne - Aneta Lipińska
8:15, WYK gr.1
Prawo cywilne - Karolina Mania
8:15, CW gr.3
Makroekonomia II -
8:15, KON gr.1
Controlling personalny - Aneta Kuźniarska
8:15, CW gr.1
Etykieta i autoprezentacja - Zofia Łącała
8:15, KON gr.1
Ubezpieczenia - Piotr Jedynak
9:00
9:45, WYK gr.2
Gospodarowanie kapitałem ludzkim - Anna Wziątek-Staśko
9:45, WYK gr.1
Statystyka opisowa - Tomasz Tokarski
9:45, CW gr.2
Kapitał ludzki - Magdalena Stuss
9:45, WYK gr.1
Prawo cywilne - Karolina Mania
9:45, WYK gr.1
Podstawy zarządzania - Marek Bugdol
9:45, WYK gr.1
Zarządzanie logistyką - Maciej Teczke
9:45, CW gr.2
Statystyka opisowa - Tomasz Tokarski
9:45, CW gr.3
Technologie informacyjne - Aneta Lipińska
9:45, CW gr.1
Metody organizacji i zarządzania - Natalia Dudzińska-Korczak
9:45, LEK gr.1
Język hiszpański - A1+ - 60 godzin/2 semestr - Joanna Róg-Pitera
9:45, CW gr.1
Podstawy rachunkowości - Joanna Bohatkiewicz-Czaicka
9:45, CW gr.2
Statystyka opisowa - Jurand Skrzypek
9:45, LEK gr.11
Język angielski-Business English-B2+-30/2 semestr - Beata Filipecka
9:45, LEK gr.1
Język francuski - A1 - 60 godzin/2 semestr - Oskar Hedemann
9:45, LEK gr.1
Język niemiecki - A1 - 60 godzin/2 semestr - Anna Chowaniec-Inglot
10:0010:00, LEK gr.4
Język angielski-Business English-B2+-30/2 semestr - Małgorzata Grabania-Mukerji
10:30, WYK gr.1
Psychologiczne koncepcje człowieka - Anna Dyląg
10:30, CW gr.2
Badania operacyjne - Tomasz Sierotowicz
10:45, WYK gr.1
Międzynarodowe standardy rachunkowości - Marcin Jędrzejczyk
11:00
11:30, LEK gr.1
Język niemiecki - A2 - 60 godzin/2 semestr - Anna Chowaniec-Inglot
11:30, LEK gr.1
Język francuski - A1 - 60 godzin/2 semestr - Oskar Hedemann
11:30, WYK gr.1
Matematyka - Rafał Czyż
11:30, CW gr.1
Technologie informacyjne - Aneta Lipińska
11:30, CW gr.3
Statystyka opisowa - Tomasz Tokarski
11:30, WYK gr.1
Normalizacja wyrobów i systemów zarządzania - Marek Jarzębiński
11:30, LEK gr.12
Język angielski-Business English-B2+-30/2 semestr - Beata Filipecka
11:30, KON gr.1
Controlling finansowy - Joanna Bohatkiewicz-Czaicka
11:30, CW gr.1
Matematyka - Paweł Dykas
11:45, LEK gr.5
Język angielski-Business English-B2+-30/2 semestr - Małgorzata Grabania-Mukerji
12:00
12:15, WYK gr.1
Konflikty w organizacji - Anna Dyląg
13:0013:00, CW gr.2
Badania operacyjne - Tomasz Sierotowicz
13:00, CW gr.4
Technologie informacyjne - Aneta Lipińska
13:00, WYK gr.1
Negocjacje - Tomasz Zacłona
13:00, WYK gr.1
Strategie zarządzania zasobami ludzkimi - Aneta Szara
13:00, KON gr.1
Zarządzanie ryzykiem -
13:00, WYK gr.1
Marketing w handlu i usługach -
13:00, KON gr.3
Metodyka badań naukowych - Małgorzata Budzanowska-Drzewiecka
13:00, CW gr.2
Zachowania organizacyjne - Maciej Teczke
13:00, WYK gr.1
Prawo cywilne - Karolina Mania
13:00, LEK gr.4
Business English - Nina Lenartowicz-Sokołowska
13:00, LEK gr.3
Business English - Joanna Brzozowska-Lipień
13:00, LEK gr.2
Business English - Maria Jastrząb
13:00, LEK gr.1
Business English - Wioletta Chwajoł
13:00, CW gr.2
Badania operacyjne - Elżbieta Kamińska
13:00, WYK gr.1
Gospodarka regionalna - Judyta Lubacha
13:00, KON gr.1
Organizacja i rynek ubezpieczeń - Marek Jarzębiński
13:00, CW gr.5
Technologie informacyjne - Aneta Lipińska
13:00, WYK gr.1
Komunikacja społeczna - Anna Dyląg
13:00, WYK gr.1
Systemy wynagrodzeń - Aneta Kuźniarska
13:00, WYK gr.1
Zarządzanie logistyką - Maciej Teczke
13:00, WYK gr.1
Różnice kulturowe w biznesie - Małgorzata Budzanowska-Drzewiecka
13:00, LEK gr.1
Język angielski - Ewa Anna Bogusławska
13:00, CW gr.1
Etykieta i autoprezentacja -
13:00, CW gr.4
Makroekonomia II - Rafał Wisła
13:00, WYK gr.1
Prawo cywilne - Karolina Mania
13:00, KON gr.1
Ubezpieczenia - Piotr Jedynak
13:00, CW gr.2
Ekonometria - Waldemar Florczak
13:00, CW gr.1
Podstawy makroekonomii - Maciej Grodzicki
13:15, WYK gr.1
Zachowania organizacyjne - Marek Bugdol
13:15, WYK gr.1
Komunikacja społeczna - Anna Dyląg
13:15, WYK gr.1
Socjologia organizacji - Aleksander Marcinkowski
13:15, WYK gr.1
Różnice kulturowe w biznesie - Małgorzata Budzanowska-Drzewiecka
13:15, WYK gr.1
Zarządzanie zespołami - Anna Wziątek-Staśko
13:15, CW gr.1
Statystyka opisowa - Tomasz Tokarski
13:15, CW gr.2
Technologie informacyjne - Aneta Lipińska
13:15, CW gr.2
Matematyka - Paweł Dykas
13:15, CW gr.1
Rachunek prawdopodobieństwa - Jurand Skrzypek
13:15, WYK gr.1
Ethics in Management - Jan Jacko
13:15, KON gr.1
Kontrola zarządcza - Joanna Bohatkiewicz-Czaicka
13:30, LEK gr.6
Język angielski-Business English-B2+-30/2 semestr - Małgorzata Grabania-Mukerji
14:0014:00, WYK gr.1
Podstawy ubezpieczeń - Marek Jarzębiński
14:00, CW gr.2
Metody organizacji i zarządzania - Natalia Dudzińska-Korczak
15:0015:00, WYK gr.1
Ekonomia integracji europejskiej - Krzysztof Berbeka
15:00, WYK gr.1
Zachowania organizacyjne - Marek Bugdol
15:00, WYK gr.1
Zarządzanie zespołami - Anna Wziątek-Staśko
15:00, CW gr.2
Rachunek prawdopodobieństwa - Jurand Skrzypek
15:30, KON gr.1
Sprawozdawczość finansowa - Joanna Bohatkiewicz-Czaicka
15:45, WYK gr.1
Zarządzanie procesami - Michał Baran
16:0016:00, CW gr.1
Technologie informacyjne - Aneta Lipińska
16:00, CW gr.1
Podstawy ekonometrii - Robert Syrek
16:00, LEK gr.2
Język angielski - Ewa Anna Bogusławska
16:45, WYK gr.1
TQM - Marek Bugdol
17:0017:00, CW gr.2
Metody organizacji i zarządzania - Natalia Dudzińska-Korczak
17:00, LEK gr.2
Język angielski - Anna Surowiec
17:00, CW gr.3
Badania operacyjne - Elżbieta Kamińska
17:00, WYK gr.1
Marketing - podstawy - Janina Klima
17:00, WYK gr.1
Makroekonomia I - Maciej Grodzicki
17:00, LEK gr.3
Język angielski - Ewa Anna Bogusławska
17:00, CW gr.2
Podstawy makroekonomii - Maciej Grodzicki
17:00, CW gr.1
Ekonometria - Waldemar Florczak
17:00, CW gr.2
Makroekonomia II - Rafał Wisła
17:00, CW gr.4
Badania operacyjne - Elżbieta Kamińska
17:00, CW gr.3
Zachowania organizacyjne - Maciej Teczke
17:15, KON gr.2
Sprawozdawczość finansowa - Joanna Bohatkiewicz-Czaicka
17:30, WYK gr.1
Prawo finansowe - Jerzy Serwacki
17:30, WYK gr.1
Zarządzanie procesami - Michał Baran
18:0018:00, WYK gr.2
Ekonomia menedżerska - Sławomir Wyciślak
18:30, WYK gr.1
Zachowania organizacyjne - Marek Bugdol
19:00
19:15, WYK gr.2
Zarządzanie procesami - Michał Baran
20:00
21:00