Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr sala onLine-IEFiZ (2020-11-30 - 2020-12-06)
III Kampus, budynek WZiKS (Loj4)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-11-30 - 2020-12-06  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, KON gr.1
Ekonometryczne modele rynków finansowych - Robert Syrek
8:00, LEK gr.7
Język angielski-Business English-B2+-30/1 semestr - Beata Filipecka
8:00, LEK gr.18
Język angielski-Business English-B2+-30/1 semestr - Ewa Anna Bogusławska
8:00, LEK gr.1
Język angielski - Ewa Kubala
8:00, CW gr.1
Rachunkowość finansowa - Sylwia Bąk
8:00, KON gr.1
Socjologia organizacji - Dariusz Szklarczyk
8:00, WYK gr.1
Koncepcje zarządzania - Magdalena Stuss
8:00, WYK gr.1
Risk Management - Maciej Teczke
8:00, WYK gr.1
Podstawy prawa - Karolina Mania
8:00, LEK gr.1
Język angielski - B2 - 30 godzin/3 semestr - Anna Bała
8:00, LEK gr.12
Język angielski - B2 - 30 godzin/3 semestr - Beata Filipecka
8:00, LEK gr.1
Język włoski - A1 - 60 godzin/1 semestr - Iwona Podgórska-Sasin
8:00, LEK gr.1
Język hiszpański - A1+ - 60 godzin/1 semestr - Joanna Róg-Pitera
8:00, CW gr.2
Wnioskowanie statystyczne - Tomasz Tokarski
8:00, CW gr.4
Globalizacja - Alicja Szyszko
8:00, CW gr.3
Rachunkowość zarządcza - Wojciech Sadkowski
8:00, WYK gr.1
Podstawy zarządzania - Marek Bugdol
8:00, KON gr.1
Marketing międzynarodowy - Magdalena Kossowska
8:00, KON gr.1
Metodyka badań naukowych - Dariusz Szklarczyk
8:00, WYK gr.1
Zarządzanie zasobami ludzkimi - podstawy - Magdalena Stuss
8:00, LEK gr.13
Język angielski - B2 - 30 godzin/1 semestr - Beata Filipecka
8:00, LEK gr.16
Język angielski - B2 - 30 godzin/1 semestr - Ewa Anna Bogusławska
8:00, LEK gr.1
Język niemiecki - A1 - 60 godzin/1 semestr - Anna Chowaniec-Inglot
8:00, WYK gr.1
Historia gospodarcza - Zofia Łapniewska
8:00, KON gr.1
Intercultural Communication - Barbara Kożuch, Magdalena Kossowska
8:00, CW gr.3
Trening interpersonalny i adaptacyjny - Anna Jurczak
8:00, CW gr.1
Zarządzanie strategiczne - Natalia Dudzińska-Korczak
8:00, LEK gr.17
Język angielski - B2 - 30 godzin/1 semestr - Ewa Anna Bogusławska
8:00, LEK gr.1
Język hiszpański - A2+ - 60 godzin/1 semestr - Joanna Róg-Pitera
8:00, CW gr.1
Rachunkowość zarządcza - Wojciech Sadkowski
8:00, CW gr.1
Podstawy finansów - Jurand Skrzypek
8:00, LEK gr.18
Język angielski - B2 - 30 godzin/1 semestr - Ewa Anna Bogusławska
8:00, LEK gr.10
Język angielski-Business English-B2+-30/1 semestr - Beata Filipecka
8:00, LEK gr.1
Język angielski - Ewa Kubala
8:00, LEK gr.1
Język niemiecki - A2 - 60 godzin/1 semestr - Anna Chowaniec-Inglot
8:15, WYK gr.1
Historia myśli ekonomicznej - Anna Zachorowska-Mazurkiewicz
8:15, WYK gr.1
Koncepcje zarządzania - Magdalena Stuss
8:15, CW gr.2
Zarządzanie zasobami ludzkimi II - Aneta Kuźniarska
8:15, CW gr.3
Rachunkowość zarządcza - Wojciech Sadkowski
8:15, WYK gr.1
Zarządzanie zasobami ludzkimi II - Izabela Stańczyk
8:15, WYK gr.1
Nauki o organizacji - Natalia Dudzińska-Korczak
8:15, WYK gr.1
Mikroekonomia - Marta Tutko
8:15, WYK gr.1
Prawo gospodarcze - Karolina Mania
8:15, WYK gr.1
Zarządzanie zasobami ludzkimi II - Izabela Stańczyk
8:15, KON gr.1
Socjologia organizacji - Dariusz Szklarczyk
8:15, CW gr.1
Trening interpersonalny i adaptacyjny - Anna Jurczak
8:15, CW gr.2
Mikroekonomia - Marta Tutko
8:15, CW gr.3
Matematyka - Czesław Noworol
8:15, WYK gr.1
Psychologia w zarządzaniu - Jerzy Rosiński
8:15, CW gr.4
Rachunkowość zarządcza - Wojciech Sadkowski
8:15, CW gr.1
Zarządzanie zasobami ludzkimi II - Aneta Kuźniarska
8:15, LEK gr.4
Business English - Nina Lenartowicz-Sokołowska
8:15, LEK gr.3
Business English - Joanna Brzozowska-Lipień
8:15, LEK gr.2
Business English - Maria Jastrząb
8:15, LEK gr.1
Business English - Wioletta Chwajoł
8:45, CW gr.1
Zarządzanie zasobami ludzkimi II - Aneta Kuźniarska
9:009:00, WYK gr.1
Przedsiębiorczość - Marta Gancarczyk
9:00, CW gr.1
Nauki o organizacji - Natalia Dudzińska-Korczak
9:45, WYK gr.1
Standardy sprawozdawczości finansowej - Małgorzata Kutera
9:45, CW gr.2
Technologie informacyjne - Aneta Lipińska
9:45, WYK gr.1
Podstawy makroekonomii - Maciej Grodzicki
9:45, CW gr.1
Matematyka - Czesław Noworol
9:45, LEK gr.2
Język angielski - Ewa Kubala
9:45, LEK gr.8
Język angielski-Business English-B2+-30/1 semestr - Beata Filipecka
9:45, LEK gr.1
Język angielski-Business English-C1-30/1 semestr - Małgorzata Grabania-Mukerji
9:45, KON gr.1
Ubezpieczenia - Piotr Jedynak
9:45, LEK gr.1
Język francuski - A1 - 60 godzin/1 semestr - Oskar Hedemann
9:45, LEK gr.1
Język hiszpański - A2+ - 60 godzin/1 semestr - Joanna Róg-Pitera
9:45, LEK gr.3
Język angielski-Business English-C1-30/1 semestr - Beata Filipecka
9:45, LEK gr.2
Język angielski - B2 - 30 godzin/3 semestr - Anna Bała
9:45, WYK gr.1
Zarządzanie czasem i zmianami - Maciej Teczke
9:45, WYK gr.1
Matematyka - Czesław Noworol
9:45, WYK gr.1
Innowacje i polityka innowacji - Ewa Okoń-Horodyńska
9:45, WYK gr.1
Psychologia w zarządzaniu - Anna Dyląg
9:45, KON gr.1
Marketing międzynarodowy - Magdalena Kossowska
9:45, WYK gr.1
Budowanie wizerunku pracodawcy - Magdalena Stuss
9:45, WYK gr.1
Zarządzanie zasobami ludzkimi II - Izabela Stańczyk
9:45, CW gr.2
Statystyka matematyczna - Adam Krawiec
9:45, CW gr.2
Podstawy makroekonomii - Maciej Grodzicki
9:45, WYK gr.1
Podstawy prawa gospodarczego - Karolina Mania
9:45, CW gr.2
Rachunkowość finansowa - Sylwia Bąk
9:45, WYK gr.1
Rynki kapitałowe i finansowe - Rafał Wisła
9:45, LEK gr.19
Język angielski-Business English-B2+-30/1 semestr - Ewa Anna Bogusławska
9:45, WYK gr.1
Prawo gospodarcze - Karolina Mania
9:45, WYK gr.1
Entrepreneurship - Marta Gancarczyk
9:45, WYK gr.1
Przedsiębiorczość II - Tomasz Sierotowicz
9:45, WYK gr.1
Statystyka matematyczna - Adam Krawiec
9:45, CW gr.1
Microeconomics - Judyta Lubacha
9:45, LEK gr.1
Język angielski - Ewa Kubala
9:45, LEK gr.1
Język hiszpański - A1+ - 60 godzin/1 semestr - Joanna Róg-Pitera
9:45, CW gr.2
Zarządzanie strategiczne - Natalia Dudzińska-Korczak
9:45, WYK gr.1
Modele przedsiębiorstwa - Tomasz Sierotowicz
9:45, CW gr.1
Rachunkowość zarządcza - Wojciech Sadkowski
9:45, WYK gr.1
Kultura organizacji - Aleksander Marcinkowski
9:45, WYK gr.1
Bankowość - Ewa Miklaszewska
9:45, WYK gr.1
Modele wzrostu gospodarczego - Tomasz Tokarski
9:45, WYK gr.1
Ubezpieczenia - Marek Jarzębiński
9:45, CW gr.2
Podstawy finansów - Jurand Skrzypek
9:45, WYK gr.1
Przedsiębiorczość II - Tomasz Sierotowicz
9:45, WYK gr.1
Wstęp do psychologii - Magdalena Jaworek
9:45, LEK gr.19
Język angielski - B2 - 30 godzin/1 semestr - Ewa Anna Bogusławska
9:45, LEK gr.11
Język angielski-Business English-B2+-30/1 semestr - Beata Filipecka
9:45, LEK gr.1
Język włoski - A1 - 60 godzin/1 semestr - Iwona Podgórska-Sasin
9:45, LEK gr.1
Język francuski - A1 - 60 godzin/1 semestr - Oskar Hedemann
9:45, LEK gr.1
Język niemiecki - A1 - 60 godzin/1 semestr - Anna Chowaniec-Inglot
10:0010:00, CW gr.4
Wnioskowanie statystyczne - Tomasz Tokarski
10:00, CW gr.2
Globalizacja - Alicja Szyszko
10:00, CW gr.1
Rachunkowość zarządcza - Wojciech Sadkowski
10:00, CW gr.1
Metody podejmowania decyzji - Anna Wziątek-Staśko
10:00, WYK gr.1
Wstęp do psychologii - Magdalena Jaworek
10:00, KON gr.1
Metodyka badań naukowych - Dariusz Szklarczyk
10:00, KON gr.1
Marketing międzynarodowy - Magdalena Kossowska
10:00, WYK gr.1
Zarządzanie jakością - Marek Bugdol
10:00, LEK gr.4
Język angielski-Business English-B2+-30/1 semestr - Małgorzata Grabania-Mukerji
10:30, KON gr.2
Intercultural Communication - Barbara Kożuch, Magdalena Kossowska
10:45, CW gr.2
Nauki o organizacji - Natalia Dudzińska-Korczak
11:00
11:15, CW gr.2
Zarządzanie zasobami ludzkimi II - Aneta Kuźniarska
11:30, WYK gr.1
Rachunkowość finansowa - Małgorzata Kutera
11:30, LEK gr.9
Język angielski-Business English-B2+-30/1 semestr - Beata Filipecka
11:30, LEK gr.1
Język angielski-Business English-B2+-30/1 semestr - Małgorzata Grabania-Mukerji
11:30, LEK gr.3
Język angielski - Ewa Kubala
11:30, WYK gr.1
Rachunkowość zarządcza - Anna Sławik
11:30, CW gr.2
Matematyka - Czesław Noworol
11:30, WYK gr.1
Psychology of Management - Jerzy Rosiński
11:30, WYK gr.2
Human Resource Management - Justyna Bugaj
11:30, CW gr.1
Technologie informacyjne - Aneta Lipińska
11:30, WYK gr.1
Modeling of Sustainable Development - Waldemar Florczak
11:30, WYK gr.1
Diagnoza ekonomiczna przedsiębiorstwa - Anna Sławik
11:30, LEK gr.1
Język hiszpański - A1 - 30 godzin/1 semestr - Joanna Róg-Pitera
11:30, LEK gr.4
Język angielski-Business English-C1-30/1 semestr - Beata Filipecka
11:30, WYK gr.1
Ergonomia - Czesław Noworol
11:30, CW gr.1
Rachunkowość finansowa - Sylwia Bąk
11:30, WYK gr.1
Mikroekonomia - Marta Tutko
11:30, CW gr.1
Statystyka matematyczna - Adam Krawiec
11:30, WYK gr.2
Innowacje i polityka innowacji - Ewa Okoń-Horodyńska
11:30, CW gr.1
Podstawy makroekonomii - Maciej Grodzicki
11:30, KON gr.2
Socjologia organizacji - Dariusz Szklarczyk
11:30, CW gr.1
Mikroekonomia - Judyta Lubacha
11:30, WYK gr.1
Rynki kapitałowe i finansowe - Rafał Wisła
11:30, KON gr.1
Ubezpieczenia - Piotr Jedynak
11:30, LEK gr.14
Język angielski - B2 - 30 godzin/1 semestr - Beata Filipecka
11:30, LEK gr.9
Język angielski - C1 - 30 godzin/1 semestr - Ewa Anna Bogusławska
11:30, LEK gr.1
Język niemiecki - A2 - 60 godzin/1 semestr - Anna Chowaniec-Inglot
11:30, CW gr.1
Zarządzanie finansami przedsiębiorstw - Paweł Dykas
11:30, CW gr.2
Microeconomics - Judyta Lubacha
11:30, CW gr.1
Rachunkowość zarządcza - Wojciech Sadkowski
11:30, WYK gr.1
Zarządzanie zasobami ludzkimi II - Izabela Stańczyk
11:30, CW gr.1
Zarządzanie zasobami ludzkimi II - Aneta Kuźniarska
11:30, WYK gr.1
Ubezpieczenia - Marek Jarzębiński
11:30, CW gr.2
Bankowość - Alicja Szyszko
11:30, WYK gr.1
Historia gospodarcza - Zofia Łapniewska
11:30, KON gr.1
Systemy bankowe na świecie - Alicja Szyszko
11:30, WYK gr.1
Marketing międzynarodowy - Janina Klima
11:30, WYK gr.1
International Marketing - Anita Proszowska
11:30, LEK gr.12
Język angielski-Business English-B2+-30/1 semestr - Beata Filipecka
11:45, WYK gr.1
Psychologia społeczna - Magdalena Jaworek
11:45, LEK gr.5
Język angielski-Business English-B2+-30/1 semestr - Małgorzata Grabania-Mukerji
12:0012:00, WYK gr.1
Matematyka - Rafał Czyż
12:15, WYK gr.1
Zarządzanie ryzykiem - Marcin Geryk
12:15, KON gr.2
Rynki finansowe - Maciej Grodzicki
12:15, WYK gr.1
Zarządzanie rozwojem organizacji - Tomasz Sierotowicz
12:15, KON gr.1
Analiza ekonomiczna - Sylwia Bąk
12:15, WYK gr.1
Przedsiębiorczość II - Tomasz Sierotowicz
12:15, WYK gr.1
Psychologia ekonomiczna - Zofia Łącała
13:0013:00, KON gr.1
Global Economic Crises - Piotr Łasak
13:00, CW gr.4
Rachunkowość zarządcza - Wojciech Sadkowski
13:00, CW gr.2
Przedsiębiorczość - Joanna Bohatkiewicz-Czaicka
13:00, WYK gr.1
Strategic Management - Wojciech Czakon
13:00, CW gr.4
Rachunkowość zarządcza - Wojciech Sadkowski
13:00, WYK gr.1
Mikroekonomia - Marta Tutko
13:00, WYK gr.1
Koncepcje zarządzania - Magdalena Stuss
13:00, CW gr.3
Zarządzanie strategiczne II - Tomasz Sierotowicz
13:00, WYK gr.1
Marketing II - Janina Klima
13:00, CW gr.1
Mikroekonomia - Judyta Lubacha
13:00, CW gr.2
Matematyka - Rafał Czyż
13:00, CW gr.2
Globalizacja - Alicja Szyszko
13:00, CW gr.1
Rachunkowość finansowa - Sylwia Bąk
13:00, CW gr.1
Matematyka - Czesław Noworol
13:00, WYK gr.1
Prawo gospodarcze - Karolina Mania
13:00, CW gr.4
Trening interpersonalny i adaptacyjny - Anna Jurczak
13:00, CW gr.3
Mikroekonomia - Marta Tutko
13:00, CW gr.1
Rachunkowość zarządcza - Wojciech Sadkowski
13:00, CW gr.2
Zarządzanie strategiczne II - Tomasz Sierotowicz
13:00, KON gr.1
Metodyka badań naukowych - Aleksander Marcinkowski
13:00, KON gr.1
Marketing międzynarodowy - Magdalena Kossowska
13:00, WYK gr.1
Podstawy prawa gospodarczego - Karolina Mania
13:00, WYK gr.1
Historia myśli ekonomicznej - Anna Zachorowska-Mazurkiewicz
13:15, WYK gr.1
Zarządzanie finansami przedsiębiorstw - Piotr Łasak
13:15, LEK gr.2
Język angielski-Business English-B2+-30/1 semestr - Małgorzata Grabania-Mukerji
13:15, LEK gr.4
Język angielski - Ewa Kubala
13:15, WYK gr.1
Rachunkowość finansowa - Małgorzata Kutera
13:15, CW gr.3
Matematyka - Czesław Noworol
13:15, WYK gr.1
Rachunkowość zarządcza - Anna Sławik
13:15, CW gr.3
Technologie informacyjne - Aneta Lipińska
13:15, KON gr.1
Metodyka badań naukowych - Dariusz Szklarczyk
13:15, LEK gr.5
Język angielski-Business English-C1-30/1 semestr - Izabella Maciejowska-Wilcock
13:15, WYK gr.1
Audyt wewnętrzny - Sylwia Bąk
13:15, CW gr.1
Zarządzanie zasobami ludzkimi - podstawy - Magdalena Kossowska
13:15, WYK gr.1
Innowacje i polityka innowacji - Ewa Okoń-Horodyńska
13:15, WYK gr.1
Międzynarodowe stosunki gospodarcze - Marcin Geryk
13:15, WYK gr.1
Podstawy finansów - Mariusz Trojak
13:15, WYK gr.1
Mikroekonomia - Marta Tutko
13:15, WYK gr.1
Programy i fundusze UE - Krzysztof Berbeka
13:15, WYK gr.1
Prawo gospodarcze - Karolina Mania
13:15, CW gr.3
Globalizacja - Alicja Szyszko
13:15, KON gr.2
Metodyka badań naukowych - Dariusz Szklarczyk
13:15, CW gr.4
Zarządzanie strategiczne II - Michał Baran
13:15, WYK gr.1
Stres i wypalenie zawodowe - Anna Dyląg
13:15, WYK gr.1
Wstęp do socjologii - Aleksander Marcinkowski
13:15, WYK gr.1
Zarządzanie strategiczne - Natalia Dudzińska-Korczak
13:15, KON gr.1
Przedsiębiorczość i innowacje - Magdalena Kossowska
13:15, WYK gr.1
Concepts of Management - Marek Jarzębiński
13:15, CW gr.1
Sprawozdawczość i analiza finansowa firmy - Wojciech Sadkowski
13:15, WYK gr.1
Nauki o organizacji - Natalia Dudzińska-Korczak
13:15, KON gr.1
Value Based Management - Zofia Łapniewska
13:15, WYK gr.1
Kultura organizacji - Aleksander Marcinkowski
13:15, CW gr.1
Bankowość - Krzysztof Kil
13:15, CW gr.2
Matematyka - Paweł Dykas
13:15, WYK gr.1
Historia myśli ekonomicznej - Anna Zachorowska-Mazurkiewicz
13:15, KON gr.1
Statistics - Jurand Skrzypek
13:30, WYK gr.1
Systemy wynagrodzeń - Aneta Kuźniarska
14:0014:00, WYK gr.1
Modeling of Sustainable Development - Waldemar Florczak
14:00, WYK gr.1
Human Resource Management - Justyna Bugaj
14:00, WYK gr.1
International Management - Barbara Fryzeł
14:00, KON gr.2
Przedsiębiorczość i innowacje - Zbigniew Makieła
14:00, CW gr.2
Zarządzanie zasobami ludzkimi II - Aneta Kuźniarska
14:00, KON gr.2
Zarządzanie marketingowe - Janina Klima
14:15, WYK gr.1
Filozofia - Jan Jacko
14:45, KON gr.1
Rynki finansowe - Maciej Grodzicki
15:0015:00, LEK gr.3
Język angielski-Business English-B2+-30/1 semestr - Małgorzata Grabania-Mukerji
15:00, KON gr.1
Instytucje międzynarodowe - Piotr Łasak
15:00, WYK gr.1
Procesy informacyjne w zarządzaniu - Aneta Lipińska
15:00, WYK gr.1
Audyt finansowy - Małgorzata Kutera
15:00, WYK gr.1
Kryzysy finansowe i walutowe - Piotr Łasak
15:00, CW gr.2
Mikroekonomia - Judyta Lubacha
15:00, WYK gr.1
Finanse przedsiębiorstw - Mariusz Trojak
15:00, WYK gr.1
Psychologia w zarządzaniu - Anna Dyląg
15:00, CW gr.2
Zarządzanie zasobami ludzkimi - podstawy - Magdalena Kossowska
15:00, WYK gr.1
Fundusze i programy pomocowe UE - Krzysztof Berbeka
15:00, CW gr.1
Strategic Management - Wojciech Czakon
15:00, WYK gr.1
Doradztwo organizacyjne - Maciej Teczke
15:00, CW gr.2
Rachunkowość zarządcza - Wojciech Sadkowski
15:00, KON gr.1
Matematyka finansowa - Paweł Dykas
15:00, CW gr.1
Globalizacja - Alicja Szyszko
15:00, CW gr.1
Rachunkowość finansowa - Sylwia Bąk
15:00, CW gr.1
Matematyka - Paweł Dykas
15:00, KON gr.1
Ubezpieczenia społeczne - Marek Jarzębiński
15:00, WYK gr.1
Prawo pracy - Halszka Kurleto
15:00, WYK gr.1
Polityka społeczna - Zofia Łapniewska
15:00, KON gr.2
Statistics - Jurand Skrzypek
15:15, WYK gr.1
Rachunkowość zarządcza - Anna Sławik
15:15, CW gr.2
Zarządzanie strategiczne II - Michał Baran
15:15, LEK gr.6
Język angielski-Business English-B2+-30/1 semestr - Małgorzata Grabania-Mukerji
15:15, KON gr.1
Metodyka badań naukowych - Małgorzata Budzanowska-Drzewiecka
16:0016:00, WYK gr.1
Matematyka - Rafał Czyż
16:00, CW gr.1
Nauki o organizacji - Natalia Dudzińska-Korczak
16:30, WYK gr.1
Operational research - Waldemar Florczak
16:30, KON gr.1
Zarządzanie marketingowe - Janina Klima
16:45, WYK gr.1
Międzynarodowe stosunki gospodarcze - Marcin Geryk
16:45, LEK gr.2
Język angielski-Business English-C1-30/1 semestr - Małgorzata Grabania-Mukerji
16:45, WYK gr.1
Podstawy inwestowania - Robert Syrek
16:45, WYK gr.1
Komunikacja w organizacji - Anna Dyląg
16:45, WYK gr.1
Zarządzanie środowiskowe i BHP - Marek Bugdol
16:45, CW gr.2
Podstawy zarządzania - Marek Jarzębiński
16:45, CW gr.2
Trening asertywności - Anna Dyląg
17:0017:00, KON gr.1
Doradztwo zawodowe i pośrednictwo pracy - Aneta Pieczka
17:00, KON gr.1
Doradztwo zawodowe i pośrednictwo pracy - Aneta Pieczka
17:00, CW gr.2
Rachunkowość finansowa - Sylwia Bąk
17:00, KON gr.2
Matematyka finansowa - Paweł Dykas
17:00, WYK gr.2
Psychologia w zarządzaniu - Anna Dyląg
17:00, CW gr.2
Rachunkowość finansowa - Sylwia Bąk
17:00, CW gr.3
Globalizacja - Alicja Szyszko
17:00, CW gr.1
Matematyka - Rafał Czyż
17:00, CW gr.2
Mikroekonomia - Judyta Lubacha
17:00, WYK gr.1
Marketing elektroniczny - Janina Klima
17:00, CW gr.3
Rachunkowość zarządcza - Wojciech Sadkowski
17:00, CW gr.4
Zarządzanie strategiczne II - Tomasz Sierotowicz
17:00, KON gr.2
Metodyka badań naukowych - Aleksander Marcinkowski
17:00, KON gr.1
Marketing międzynarodowy - Magdalena Kossowska
17:00, CW gr.2
Matematyka - Czesław Noworol
17:00, WYK gr.1
Rynki kapitałowe i finansowe - Rafał Wisła
17:00, WYK gr.1
Podstawy zarządzania - Marek Bugdol
17:00, CW gr.2
Rachunkowość zarządcza - Wojciech Sadkowski
17:00, KON gr.1
Metodyka badań naukowych - Dariusz Szklarczyk
17:00, KON gr.1
Marketing międzynarodowy - Magdalena Kossowska
17:00, CW gr.1
Zarządzanie strategiczne II - Tomasz Sierotowicz
17:00, WYK gr.1
Podstawy prawa - Karolina Mania
17:15, CW gr.2
Zarządzanie strategiczne II - Michał Baran
17:15, CW gr.2
Strategic Management - Wojciech Czakon
17:45, KON gr.1
Finanse międzynarodowe - Piotr Łasak
18:0018:00, KON gr.1
Controlling strategiczny - Sławomir Wyciślak
18:00, WYK gr.1
Controlling operacyjny - Sławomir Wyciślak
18:30, WYK gr.1
Globalizacja działalności wytwórczej - Sławomir Wyciślak
18:45, WYK gr.1
Zarządzanie produkcją - Jacek Obrzud
19:00
20:00
21:00