Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 22 (2020-11-30 - 2020-12-06)
Gołębia 20 (G20)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-11-30 - 2020-12-06  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, CW gr.7
Literatura staropolska 1 - Albert Gorzkowski
8:00, CW gr.1
Wprowadzenie do studiów nad kulturą wizualną - Roma Sendyka, Marlena Nikody
9:00
9:45, CW gr.4
Literatura polska po 1989 roku 1 - Zofia Ulańska
9:45, CW gr.12
Literatura staropolska 1 - Barbara Kaszowska-Wandor
9:45, CW gr.10
Literatura staropolska 1 - Albert Gorzkowski
9:45, CW gr.2
Wprowadzenie do studiów nad kulturą wizualną - Roma Sendyka, Marlena Nikody
10:00
11:00
11:30, SEM gr.1
Seminarium magisterskie Ir. - teatrologia I semestr - Tadeusz Kornaś
11:30, CW gr.1
Gramatyka opisowa języka polskiego 1 - Mirosława Mycawka
11:30, CW gr.2
Poetyka tekstu 1 - Kinga Siewior
12:00
12:15, CW gr.1
Kompleksowa opieka logopedyczna (studia przypadków) - Rafał Młyński
13:00
13:15, CW gr.3
Gramatyka opisowa języka polskiego 1 - Sylwia Przęczek-Kisielak
13:15, CW gr.2
Literatura staropolska 1 - Barbara Kaszowska-Wandor
13:15, CW gr.3
Poetyka tekstu 1 - Dezydery Barłowski
14:00
15:0015:00, CW gr.4
Poetyka tekstu 1 - Marta Błaszkowska
15:00, CW gr.7
Gramatyka opisowa języka polskiego 1 - Ilona Kulak
15:00, CW gr.2
Poetyka z elementami teorii literatury 1 - Katarzyna Grzybowska
15:00, CW gr.1
Moduł do wyboru 4:Dystrybucja ksiązki i marketing wydawniczy - Piotr Bunar
16:00
16:45, CW gr.3
Teatr najnowszy 1 - Katarzyna Waligóra
16:45, CW gr.1
Antropologia i estetyka ruchu 1 - Alicja Muller
16:45, CW gr.3
Psychologia dla nauczycieli polonistów 1 - Elżbieta Piątek
16:45, CW gr.3
Poetyka z elementami teorii literatury 1 - Katarzyna Grzybowska
16:45, CW gr.2
Kultura dawna (do XVIII w.) - Lidia Grzybowska
17:00
18:00
18:30, CW gr.2
Antropologia i estetyka ruchu 1 - Alicja Muller
18:30, CW gr.1
Poetyka tekstu 1 - Marta Błaszkowska
18:30, CW gr.3
Literatura polska po 1989 roku 1 - Dorota Kozicka
19:00
20:00