Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 63 (2021-11-22 - 2021-11-28)
Gołębia 14 (G14)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-11-22 - 2021-11-28  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, CW gr.5
Diagnostyka edukacyjna - Marzena Dąbrowska
9:00
9:45, CW gr.1
Strategie sztuk performatywnych - Łucja Iwanczewska
9:45, CW gr.2
Podstawy dydaktyki ogólnej i przedmiotowej - Marta Rusek
9:45, SEM gr.1
Seminarium magisterskie performatyczne 1 - Ewa Bal
9:45, CW gr.6
Diagnostyka edukacyjna - Marzena Dąbrowska
10:00
11:00
11:30, SEM gr.1
Seminarium magisterskie IIr. - teatrologia I semestr - Tadeusz Kornaś
11:30, SEM gr.2
Seminarium performatyczne 1 - Łucja Iwanczewska
11:30, CW gr.1
Moduł do wyboru 2: Archiwa pisarzy - Michał Czerenkiewicz
11:30, SEM gr.2
Seminarium magisterskie - krytyka literacka I semestr - Maciej Urbanowski
11:30, CW gr.4
Diagnostyka edukacyjna - Elżbieta Piątek
12:00
13:00
13:15, SEM gr.1
Seminarium magisterskie Ir. - teatrologia I semestr - Katarzyna Fazan
13:15, SEM gr.3
Seminarium licencjackie - I semestr, wiedza o teatrze(teatrologiczne lub performatyczne) - Łucja Iwanczewska
13:15, SEM gr.1
Seminarium magisterskie 1 (IIr.) - przekładoznawstwo literacko - kulturowe - Zofia Ziemann
13:15, SEM gr.3
Seminarium magisterskie Ir. - edytorstwo I semestr - Klaudia Socha
13:15, WYK gr.1
Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży w szkole - Elżbieta Piątek
14:00
15:0015:00, CW gr.1
Podstawowe pojęcia performatyki - Mateusz Borowski
15:00, SEM gr.1
Seminarium magisterskie I rok - Krytyka Literacka I semestr - Krzysztof Biedrzycki
15:00, SEM gr.1
Seminarium licencjackie - I semestr, wiedza o teatrze(teatrologiczne lub performatyczne) - Marek Dębowski
16:00
16:45, CW gr.1
Performatywność mediów 1 - Arkadiusz Półtorak
16:45, CW gr.1
Nauki pomocnicze - Justyna Wysocka
16:45, SEM gr.2
Seminarium licencjackie - I semestr, edytorstwo - Michał Czerenkiewicz
17:00
18:00
18:30, WAR gr.1
Warsztat performatyczny 1: Historyczne i współczesne performanse nauki 1 - Piotr Urbanowicz
18:30, CW gr.2
Nauki pomocnicze - Justyna Wysocka
19:00
20:00