Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 1.25 (2020-06-01 - 2020-06-07)
III Kampus, Gronostajowa 7 (Gron7)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-06-01 - 2020-06-07  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, CW gr.1
Geoekologia z elementami fizjografii - Anna Cygankiewicz, Marcin Rechciński, Michał Jakiel
8:15, WYK gr.1
Właściwości fizyczne i chemiczne wód - Mirosław Żelazny, Agnieszka Rajwa-Kuligiewicz, Marta Pufelska, Ewelina Jelonkiewicz, Monika Sajdak
9:009:00, CW gr.8
Seminarium magisterskie I rok - Krzysztof Ostafin, Mateusz Troll, Jacek Kozak, Małgorzata Luc
10:00
10:30, CW gr.2
Geoekologia z elementami fizjografii - Anna Cygankiewicz, Marcin Rechciński, Agnieszka Nowak-Olejnik, Michał Jakiel
11:00
11:15, KON gr.1
Wybrane zagadnienia z etnologii - Marek Tracz
11:15, WYK gr.1
Wybrane zagadnienia z etnologii - Marek Tracz
11:45, CW gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Pielgrzymki i turystyka religijna w Polsce - Justyna Liro
12:00
13:0013:00, CW gr.3
Geoekologia z elementami fizjografii - Anna Cygankiewicz, Marcin Rechciński, Michał Jakiel
13:30, KON gr.1
Climate Change - Zbigniew Ustrnul, Agnieszka Wypych, Angelika Palarz
13:30, WYK gr.1
Climate Change - Agnieszka Wypych, Zbigniew Ustrnul
14:0014:00, WYK gr.1
Europa i Unia Europejska - Elżbieta Bilska-Wodecka, Robert Guzik
14:15, WYK gr.1
Hydrogeologia - Bartłomiej Rzonca
14:15, WYK gr.1
Hydrogeologia - Bartłomiej Rzonca
14:45, KON gr.1
Regiony klimatyczne świata - Leszek Kowanetz
15:0015:00, WYK gr.1
(Post)Industrialne Obszary Metropolitalne: Katowicki, Rybnicki i Ostrawski - Krzysztof Gwosdz, Jakub Taczanowski, Monika Murzyn-Kupisz
15:30, CW gr.4
Geoekologia z elementami fizjografii - Anna Cygankiewicz
16:00
16:45, KON gr.1
Hydrologia obszarów zurbanizowanych - Bartłomiej Rzonca, Janusz Siwek
16:45, WYK gr.1
Geografia miast i procesów urbanizacji - Andrzej Zborowski, Arkadiusz Kołoś
17:0017:00, WYK gr.1
Zarządzanie dziedzictwem kulturowym - Monika Murzyn-Kupisz
17:00, CW gr.1
Zarządzanie dziedzictwem kulturowym - Monika Murzyn-Kupisz
17:30, KON gr.2
Regiony klimatyczne świata - Leszek Kowanetz
18:00
19:00
20:00