Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 3.0.10 (2020-11-23 - 2020-11-29)
III Kampus, Gronostajowa 7 (Gron7)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-11-23 - 2020-11-29  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, CW gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Avian ecology and conservation - part 1 - Ulf Bauchinger
8:00, CW gr.7
Mikrobiologia - Przemysław Ryszka, Janusz Fyda, Maria Niklińska, Dominika Włoch-Salamon, Krzysztof Wiąckowski
8:45, CW gr.1
Mikrobiologia - Maria Niklińska, Janusz Fyda, Przemysław Ryszka, Dominika Włoch-Salamon, Krzysztof Wiąckowski
8:45, CW gr.5
Mikrobiologia - Maria Niklińska, Janusz Fyda, Przemysław Ryszka, Dominika Włoch-Salamon, Krzysztof Wiąckowski
9:00
9:30, CW gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ecology of fungi - Katarzyna Turnau, Przemysław Ryszka
9:45, CW gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Avian ecology and conservation - part 1 - Ulf Bauchinger
10:00
10:30, CW gr.10
Mikrobiologia - Przemysław Ryszka
11:00
11:15, CW gr.2
Mikrobiologia - Maria Niklińska, Janusz Fyda, Przemysław Ryszka, Dominika Włoch-Salamon, Krzysztof Wiąckowski
12:0012:00, CW gr.9
Mikrobiologia - Janusz Fyda, Maria Niklińska, Krzysztof Wiąckowski, Dominika Włoch-Salamon, Przemysław Ryszka
13:0013:00, CW gr.4
Mikrobiologia - Maria Niklińska, Janusz Fyda, Przemysław Ryszka, Dominika Włoch-Salamon, Krzysztof Wiąckowski
13:00, CW gr.6
Mikrobiologia - Przemysław Ryszka, Dominika Włoch-Salamon, Maria Niklińska, Janusz Fyda, Krzysztof Wiąckowski
13:00, CW gr.1
Mikrobiologia - Przemysław Ryszka, Dominika Włoch-Salamon
14:0014:00, CW gr.3
Mikrobiologia - Maria Niklińska, Przemysław Ryszka, Janusz Fyda, Dominika Włoch-Salamon, Krzysztof Wiąckowski
14:15, CW gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ecology of fungi - Przemysław Ryszka, Katarzyna Turnau
14:30, CW gr.1
Mikrobiologia - Przemysław Ryszka, Dominika Włoch-Salamon
15:00
15:30, CW gr.8
Mikrobiologia - Dominika Włoch-Salamon, Przemysław Ryszka, Maria Niklińska, Janusz Fyda, Krzysztof Wiąckowski
15:45, CW gr.1
Mikrobiologia - Przemysław Ryszka, Dominika Włoch-Salamon
16:00
17:00
18:00