Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium magisterskie semestr letni WSM.INP-BPSdm-s-lato
Seminarium (SEM) Semestr letni 2020/2021

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: 10
Zaliczenie: Zaliczenie lub ocena

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każda środa, 18:30 - 20:00, (sala nieznana)
Piotr Bajor 10/10 szczegóły
2 każdy wtorek, 11:30 - 13:00, (sala nieznana)
Marek Bankowicz 9/10 szczegóły
3 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45, (sala nieznana)
Włodzimierz Bernacki 10/10 szczegóły
4 każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15, (sala nieznana)
Piotr Borowiec 16/10 szczegóły
5 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30, (sala nieznana)
Ewa Bujwid-Kurek 14/10 szczegóły
6 każdy wtorek, 8:00 - 9:30, (sala nieznana)
Anna Citkowska-Kimla 8/10 szczegóły
7 każda środa, 18:30 - 20:00, (sala nieznana)
Marek Czajkowski 17/10 szczegóły
8 każdy wtorek, 11:30 - 13:00, (sala nieznana)
Paweł Frankowski 17/10 szczegóły
9 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30, (sala nieznana)
Aleksander Głogowski 22/10 szczegóły
10 każdy piątek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Olgierd Grott 15/10 szczegóły
11 każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00, (sala nieznana)
Artur Gruszczak 14/10 szczegóły
12 każda środa, 13:15 - 14:45, (sala nieznana)
Łukasz Jakubiak 10/10 szczegóły
13 każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15, (sala nieznana)
Agnieszka Kastory 11/10 szczegóły
14 każdy wtorek, 13:15 - 14:45, (sala nieznana)
Piotr Kimla 13/10 szczegóły
15 każdy wtorek, 8:00 - 9:30, (sala nieznana)
Małgorzata Kiwior-Filo 13/10 szczegóły
16 każda środa, 15:00 - 16:30, (sala nieznana)
Robert Kłosowicz 8/10 szczegóły
17 każda środa, 13:15 - 14:45, (sala nieznana)
Mirella Korzeniewska-Wiszniewska 15/10 szczegóły
18 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30, (sala nieznana)
Beata Kosowska-Gąstoł 11/10 szczegóły
19 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Bogdan Kosowski 11/10 szczegóły
20 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30, (sala nieznana)
Dariusz Kozerawski 10/10 szczegóły
21 każdy czwartek, 16:45 - 18:15, (sala nieznana)
Grzegorz Mazur 9/10 szczegóły
22 każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00, (sala nieznana)
Dorota Pietrzyk-Reeves 14/10 szczegóły
23 każdy piątek, 13:15 - 14:45, (sala nieznana)
Dominik Sieklucki 10/10 szczegóły
24 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Irena Stawowy-Kawka 11/10 szczegóły
25 każdy czwartek, 11:30 - 13:00, (sala nieznana)
Barbara Stoczewska 16/10 szczegóły
26 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30, (sala nieznana)
Krzysztof Szczerski 13/10 szczegóły
27 każda środa, 18:30 - 20:00, (sala nieznana)
Bogdan Szlachta 11/10 szczegóły
28 każda środa, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Monika Ślufińska 10/10 szczegóły
29 każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00, (sala nieznana)
Adrian Tyszkiewicz 14/10 szczegóły
30 każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15, (sala nieznana)
Janusz Węc 15/10 szczegóły
31 każda środa, 15:00 - 16:30, (sala nieznana)
Tomasz Wieciech 10/10 szczegóły
32 każda środa, 11:30 - 13:00, (sala nieznana)
Monika Ślufińska 10/10 szczegóły
33 każda środa, 16:45 - 18:15, (sala nieznana)
Robert Kłosowicz 9/10 szczegóły
34 każdy piątek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Barbara Stoczewska 0/10 szczegóły
35 każdy wtorek, 13:15 - 14:45, (sala nieznana)
Paweł Frankowski 0/10 szczegóły
36 każda środa, 16:45 - 18:15, (sala nieznana)
Aleksander Głogowski 0/10 szczegóły
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Jagielloński w Krakowie.