Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Biologii
Przedmioty obowiązkowe dla III roku biologii (studia I stopnia)
Semestr letni 2020/2021

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
7:30, gr.11
Proseminarium (sala nieznana) - Małgorzata Duda, Anna Hejmej
8:008:00, gr.16
Proseminarium (1.1.3 bud.Gron7) -
8:00, gr.3
Proseminarium (1.13 bud.Gron9) - Janusz Karasiński, Marek Romek, Grzegorz Tylko
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Molekularna filogenetyka roślin - Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Grzegorz Góralski, Dagmara Kwolek
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Molekularna filogenetyka roślin - Ćwiczenia (0.81 bud.Gron9), Grzegorz Góralski, Dagmara Kwolek
8:15, gr.1
/jednokrotnie/ Mechanizmy ewolucji - Konwersatorium (3.0.6 bud.Gron7), Marcin Czarnołęski
8:15, gr.1
/jednokrotnie/ Mechanizmy ewolucji - Wykład (3.0.6 bud.Gron7), Marcin Czarnołęski
8:30, gr.1
/jednokrotnie/ Mechanizmy ewolucji - Konwersatorium (1.1.2 bud.Gron7), Marcin Czarnołęski
8:30, gr.1
/jednokrotnie/ Mechanizmy ewolucji - Wykład (1.1.2 bud.Gron7), Marcin Czarnołęski
8:30, gr.9
Proseminarium (1.13 bud.Gron9) -
8:30, gr.1
Fizjologia roślin - Wykład (s.P0.1.1 bud.Gron7), Robert Konieczny
8:30, gr.1
/jednokrotnie/ Mechanizmy ewolucji - Konwersatorium (1.1.1 bud.Gron7), Marcin Czarnołęski
8:40, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Immunologia - Ćwiczenia (0.87 bud.Gron9), Joanna Homa, Katarzyna Kłak, Miriam Mojżesz, Krzysztof Rakus
8:40, gr.1
Fizjologia roślin - Ćwiczenia (0.80 bud.Gron9), Robert Konieczny, Aneta Słomka, Klaudia Sychta, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja
9:009:00, gr.3
Fizjologia roślin - Ćwiczenia (0.80 bud.Gron9), Robert Konieczny, Aneta Słomka, Klaudia Sychta, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja
9:00, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Immunologia - Ćwiczenia (0.87 bud.Gron9), Joanna Homa, Katarzyna Kłak, Miriam Mojżesz, Krzysztof Rakus
9:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia rozwoju zwierząt - Ćwiczenia (0.26 bud.Gron9), Anna Jabłońska, Mariusz Jaglarz, Teresa Szklarzewicz
9:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Genetyka ilościowa - Wykład (3.0.6 bud.Gron7), Ryszard Korona
9:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Genetyka ilościowa - Ćwiczenia (3.0.6 bud.Gron7), Ryszard Korona
9:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Immunologia - Wykład (s.P0.1.1 bud.Gron7), Magdalena Chadzińska
9:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Genetyka ilościowa - Wykład (3.0.6 bud.Gron7), Ryszard Korona
9:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Genetyka ilościowa - Ćwiczenia (3.0.6 bud.Gron7), Ryszard Korona
9:00, gr.12
Proseminarium (1.13 bud.Gron9) - Elżbieta Kołaczkowska, Agnieszka Rak
9:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Genetyka ilościowa - Wykład (3.0.6 bud.Gron7), Ryszard Korona
9:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Genetyka ilościowa - Ćwiczenia (3.0.6 bud.Gron7), Ryszard Korona
9:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Genetyka ilościowa - Wykład (3.0.6 bud.Gron7), Ryszard Korona
9:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Genetyka ilościowa - Ćwiczenia (3.0.6 bud.Gron7), Ryszard Korona
9:45, gr.6
Język Angielski-B2-30 godzin /4 semestr - Lektorat (sala nieznana), Dorota Czerska-Andrzejewska
10:0010:00, gr.7
Proseminarium (0.55 bud.Gron9) - Małgorzata Lenartowicz
10:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Adaptacje organizmów do środowisk ekstremalnych - Konwersatorium (1.13 bud.Gron9)
10:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Adaptacje organizmów do środowisk ekstremalnych - Wykład (1.13 bud.Gron9)
10:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Biologiczne metody oczyszczania ścieków - Wykład (s.P1.1 bud.Gron7)
10:30, gr.1
/jednokrotnie/ Mechanizmy ewolucji - Wykład (1.1.2 bud.Gron7), Marcin Czarnołęski
10:30, gr.1
/jednokrotnie/ Mechanizmy ewolucji - Konwersatorium (1.1.2 bud.Gron7), Marcin Czarnołęski
10:35, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Proseminarium (0.26 bud.Gron9) - Teresa Szklarzewicz, Wacław Tworzydło
11:0011:00, gr.6
Fizjologia roślin - Ćwiczenia (0.80 bud.Gron9), Robert Konieczny, Aneta Słomka, Klaudia Sychta, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja
11:00, gr.8
/niestandardowa częstotliwość/ Immunologia - Ćwiczenia (0.87 bud.Gron9), Joanna Homa, Katarzyna Kłak, Miriam Mojżesz, Krzysztof Rakus
11:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Molekularna filogenetyka roślin - Wykład (0.12 bud.Gron3), Grzegorz Góralski, Jacek Madeja, Joanna Zalewska-Gałosz
11:30, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia rozwoju zwierząt - Ćwiczenia (0.26 bud.Gron9), Anna Jabłońska, Mariusz Jaglarz, Teresa Szklarzewicz
11:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia rozwoju zwierząt - Wykład (0.18 bud.Gron9), Mariusz Jaglarz, Teresa Szklarzewicz
12:0012:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Immunologia - Ćwiczenia (0.87 bud.Gron9), Joanna Homa, Katarzyna Kłak, Miriam Mojżesz, Krzysztof Rakus
12:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ekologia z elementami ochrony przyrody i środowiska - Ćwiczenia (2.0.6 bud.Gron7), Łukasz Sobczyk
12:00, gr.1
Język Angielski-B2-30 godzin /4 semestr - Lektorat (sala nieznana), Beata Batko
12:00, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Immunologia - Ćwiczenia (0.87 bud.Gron9), Joanna Homa, Katarzyna Kłak, Miriam Mojżesz, Krzysztof Rakus
12:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ekologia z elementami ochrony przyrody i środowiska - Ćwiczenia (2.0.6 bud.Gron7), Łukasz Sobczyk
12:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ekologia z elementami ochrony przyrody i środowiska - Ćwiczenia (2.0.6 bud.Gron7), Łukasz Sobczyk
12:00, gr.6
Proseminarium (1.64 bud.Gron9) -
12:00, gr.7
/niestandardowa częstotliwość/ Immunologia - Ćwiczenia (0.87 bud.Gron9), Joanna Homa, Katarzyna Kłak, Miriam Mojżesz, Krzysztof Rakus
12:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ekologia z elementami ochrony przyrody i środowiska - Ćwiczenia (2.0.6 bud.Gron7), Łukasz Sobczyk
12:15, gr.13
Proseminarium (1.15 bud.Gron9) -
12:30, gr.4
Fizjologia roślin - Ćwiczenia (0.80 bud.Gron9), Robert Konieczny, Aneta Słomka, Klaudia Sychta, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja
12:30, gr.2
Proseminarium (0.78 bud.Gron9) -
12:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Adaptacje organizmów do środowisk ekstremalnych - Konwersatorium (0.49 bud.Gron3)
12:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Adaptacje organizmów do środowisk ekstremalnych - Wykład (0.49 bud.Gron3)
12:30, gr.8
Fizjologia roślin - Ćwiczenia (0.80 bud.Gron9)
13:0013:00, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Immunologia - Ćwiczenia (0.87 bud.Gron9), Joanna Homa, Katarzyna Kłak, Miriam Mojżesz, Krzysztof Rakus
13:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Molekularna filogenetyka roślin - Ćwiczenia (0.81 bud.Gron9), Grzegorz Góralski, Dagmara Kwolek
13:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Molekularna filogenetyka roślin - Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Grzegorz Góralski, Dagmara Kwolek
13:45, gr.2
Język Angielski-B2-30 godzin /4 semestr - Lektorat (sala nieznana), Beata Batko
14:0014:00, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia rozwoju zwierząt - Ćwiczenia (0.26 bud.Gron9), Anna Jabłońska, Mariusz Jaglarz, Teresa Szklarzewicz
14:00, gr.15
Proseminarium (1.1.1 bud.Gron7) -
14:15, gr.2
Fizjologia roślin - Ćwiczenia (0.80 bud.Gron9), Robert Konieczny, Aneta Słomka, Klaudia Sychta, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja
14:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Adaptacje organizmów do środowisk ekstremalnych - Ćwiczenia (0.31 bud.Gron3)
14:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia rozwoju zwierząt - Ćwiczenia (0.26 bud.Gron9), Anna Jabłońska, Mariusz Jaglarz, Teresa Szklarzewicz
14:30, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia rozwoju zwierząt - Ćwiczenia (0.26 bud.Gron9), Anna Jabłońska, Mariusz Jaglarz, Teresa Szklarzewicz
15:0015:00, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Immunologia - Ćwiczenia (0.87 bud.Gron9), Joanna Homa, Katarzyna Kłak, Miriam Mojżesz, Krzysztof Rakus
15:30, gr.1
/jednokrotnie/ Mechanizmy ewolucji - Konwersatorium (1.1.1 bud.Gron7), Marcin Czarnołęski
15:30, gr.1
/jednokrotnie/ Mechanizmy ewolucji - Wykład (1.1.1 bud.Gron7), Marcin Czarnołęski
15:30, gr.3
Język Angielski-B2-30 godzin /4 semestr - Lektorat (sala nieznana), Beata Batko
16:0016:00, gr.14
Proseminarium (0.29 bud.Gron3) - Agnieszka Nobis
16:00, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia rozwoju zwierząt - Ćwiczenia (0.26 bud.Gron9), Anna Jabłońska, Mariusz Jaglarz, Teresa Szklarzewicz
16:00, gr.7
Fizjologia roślin - Ćwiczenia (0.80 bud.Gron9), Robert Konieczny, Aneta Słomka, Klaudia Sychta, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja
16:30, gr.8
/niestandardowa częstotliwość/ Proseminarium (sala nieznana) - Dorota Lachowska-Cierlik
16:30, gr.5
Fizjologia roślin - Ćwiczenia (0.80 bud.Gron9), Robert Konieczny, Aneta Słomka, Klaudia Sychta, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja
17:0017:00, gr.1
Proseminarium (2.61 bud.Gron9) - Rafał Piprek
17:15, gr.4
Język Angielski-B2-30 godzin /4 semestr - Lektorat (sala nieznana), Beata Batko
17:30, gr.17
Proseminarium (1.1.2 bud.Gron7) - Janusz Fyda
18:00
18:40, gr.5
Język Angielski-B2-30 godzin /4 semestr - Lektorat (sala nieznana), Beata Batko
19:00
20:00