Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Biologii
Przedmioty obowiązkowe dla III roku biologii (studia I stopnia)
Rok akademicki 2021/2022

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.7
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki i metody stosowane w naukach biologicznych - Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9)
9:009:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki i metody stosowane w naukach biologicznych - Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Iwona Cichoń, Justyna Gogola-Mruk, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Alicja Kamińska, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Krystyna Musiał, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Michał Santocki, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska
9:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki i metody stosowane w naukach biologicznych - Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Iwona Cichoń, Justyna Gogola-Mruk, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Alicja Kamińska, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Krystyna Musiał, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Michał Santocki, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska
10:00
10:15, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki i metody stosowane w naukach biologicznych - Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Iwona Cichoń, Justyna Gogola-Mruk, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Alicja Kamińska, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Krystyna Musiał, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Michał Santocki, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska
11:0011:00, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki i metody stosowane w naukach biologicznych - Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Iwona Cichoń, Justyna Gogola-Mruk, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Alicja Kamińska, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Krystyna Musiał, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Michał Santocki, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska
11:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki i metody stosowane w naukach biologicznych - Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Iwona Cichoń, Justyna Gogola-Mruk, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Alicja Kamińska, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Krystyna Musiał, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Michał Santocki, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska
12:0012:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki i metody stosowane w naukach biologicznych - Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Iwona Cichoń, Justyna Gogola-Mruk, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Alicja Kamińska, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Krystyna Musiał, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Michał Santocki, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska
12:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki i metody stosowane w naukach biologicznych - Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Iwona Cichoń, Justyna Gogola-Mruk, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Alicja Kamińska, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Krystyna Musiał, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Michał Santocki, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska
12:30, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki i metody stosowane w naukach biologicznych - Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Iwona Cichoń, Justyna Gogola-Mruk, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Alicja Kamińska, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Krystyna Musiał, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Michał Santocki, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska
12:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki i metody stosowane w naukach biologicznych - Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Iwona Cichoń, Justyna Gogola-Mruk, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Alicja Kamińska, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Krystyna Musiał, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Michał Santocki, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska
13:0013:00, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki i metody stosowane w naukach biologicznych - Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Iwona Cichoń, Justyna Gogola-Mruk, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Alicja Kamińska, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Krystyna Musiał, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Michał Santocki, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska
13:00, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki i metody stosowane w naukach biologicznych - Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Iwona Cichoń, Justyna Gogola-Mruk, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Alicja Kamińska, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Krystyna Musiał, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Michał Santocki, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska
14:00
15:0015:00, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki i metody stosowane w naukach biologicznych - Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Iwona Cichoń, Justyna Gogola-Mruk, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Alicja Kamińska, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Krystyna Musiał, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Michał Santocki, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska
16:00
17:0017:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki i metody stosowane w naukach biologicznych - Kształcenie na odległość (sala nieznana), Justyna Gogola-Mruk, Grzegorz Góralski, Patrycja Kurowska, Małgorzata Opydo-Chanek, Katarzyna Palus-Chramiec, Agnieszka Rak, Gracjan Świątkiewicz, Patrycja Witek
18:00
19:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: