Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Biologii
Przedmioty obowiązkowe dla III roku biologii (studia I stopnia)
Semestr zimowy 2021/2022

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
7:30, gr.11
Proseminarium (sala nieznana) - Małgorzata Duda
8:008:00, gr.16
Proseminarium (1.1.3 bud.Gron7) - Mariusz Cichoń, Marcin Czarnołęski, Beata Klimek, Ryszard Laskowski, Przemysław Ryszka
8:00, gr.3
Proseminarium (1.13 bud.Gron9) - Janusz Karasiński, Marek Romek, Grzegorz Tylko
8:00, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Biofizyka - Ćwiczenia (s.nn bud.Gron7), Adam Kłóś, Ewa Kowolik, Witold Mora de Korytowo-Korytowski, Tomasz Panz, Anna Rozlach, Michał Sarna, Olga Wiecheć-Cudak
8:00, gr.3
Fizjologia zwierząt - Ćwiczenia (1.63 bud.Gron9), Małgorzata Duda, Michał Duliban, Małgorzata Grzesiak, Anna Hejmej, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Sylwia Marek, Katarzyna Palus-Chramiec, Anna Ptak, Agnieszka Rak, Michał Santocki, Gracjan Świątkiewicz, Zbigniew Tabarowski, Magdalena Walczak
8:00, gr.7
Fizjologia zwierząt - Ćwiczenia (1.63 bud.Gron9), Małgorzata Duda, Michał Duliban, Małgorzata Grzesiak, Anna Hejmej, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Małgorzata Opydo-Chanek, Katarzyna Palus-Chramiec, Anna Ptak, Agnieszka Rak, Michał Santocki, Gracjan Świątkiewicz, Zbigniew Tabarowski, Magdalena Walczak
8:00, gr.9
Fizjologia zwierząt - Ćwiczenia (1.63 bud.Gron9), Małgorzata Brzoskwinia, Małgorzata Duda, Michał Duliban, Małgorzata Grzesiak, Anna Hejmej, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Sylwia Marek, Małgorzata Opydo-Chanek, Anna Ptak, Agnieszka Rak, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak
8:00, gr.7
Mikrobiologia - Ćwiczenia (3.0.10 bud.Gron7), Janusz Fyda, Maria Niklińska, Przemysław Ryszka, Dominika Włoch-Salamon
8:30, gr.5
Proseminarium (0.26 bud.Gron9) - Teresa Szklarzewicz, Wacław Tworzydło
8:30, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Sygnalizacja komórkowa - Ćwiczenia (0.68 bud.Gron9), Jolanta Górska-Andrzejak, Janusz Karasiński, Krzysztof Rakus
8:30, gr.9
Proseminarium (1.13 bud.Gron9) - Małgorzata Przybyło
8:45, gr.1
Mikrobiologia - Ćwiczenia (3.0.10 bud.Gron7), Janusz Fyda, Maria Niklińska, Przemysław Ryszka, Dominika Włoch-Salamon
8:45, gr.5
Mikrobiologia - Ćwiczenia (3.0.10 bud.Gron7), Janusz Fyda, Maria Niklińska, Przemysław Ryszka, Dominika Włoch-Salamon
9:009:00, gr.1
Hodowla komórek i tkanek - Ćwiczenia (1.102 bud.Gron9), Anna Ptak, Agnieszka Rak
9:00, gr.1
Biofizyka - Wykład (s.P1.1 bud.Gron7), Martyna Elas, Anna Kozińska, Michał Sarna, Anna Wiśniewska-Becker
9:00, gr.1
Hodowla komórek i tkanek - Ćwiczenia (1.102 bud.Gron9), Anna Ptak, Agnieszka Rak
9:00, gr.12
Proseminarium (1.13 bud.Gron9) - Elżbieta Kołaczkowska, Agnieszka Rak
9:00, gr.8
/niestandardowa częstotliwość/ Biofizyka - Ćwiczenia (s.nn bud.Gron7), Tomasz Panz, Michał Sabat, Olga Wiecheć-Cudak
9:00, gr.1
Hodowla komórek i tkanek - Ćwiczenia (1.102 bud.Gron9), Anna Ptak, Agnieszka Rak
9:00, gr.1
Hodowla komórek i tkanek - Ćwiczenia (1.102 bud.Gron9), Anna Ptak, Agnieszka Rak
9:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Sygnalizacja komórkowa - Ćwiczenia (0.68 bud.Gron9), Jolanta Górska-Andrzejak, Janusz Karasiński, Krzysztof Łukowicz, Krzysztof Rakus
9:40, gr.1
Biofizyka - Wykład (s.P0.1.1 bud.Gron7), Martyna Elas, Anna Kozińska, Michał Sarna, Anna Wiśniewska-Becker
10:0010:00, gr.1
Zoogeografia - Wykład (0.14 bud.Gron9), Tomasz Pyrcz
10:00, gr.7
Proseminarium (0.55 bud.Gron9) - Małgorzata Lenartowicz
10:00, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia rozwoju roślin - Ćwiczenia (0.80 bud.Gron9), Krystyna Musiał
10:30, gr.1
Mikrobiologia - Wykład (1.1.3 bud.Gron7), Katarzyna Turnau
10:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Biofizyka - Konwersatorium (1.13 bud.Gron9), Martyna Elas, Anna Kozińska, Martyna Krzykawska-Serda, Tomasz Panz, Michał Sarna, Anna Wiśniewska-Becker
10:30, gr.1
Mikrobiologia - Wykład (s.P0.1.1 bud.Gron7), Katarzyna Turnau
10:30, gr.10
Mikrobiologia - Ćwiczenia (3.0.10 bud.Gron7)
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Sygnalizacja komórkowa - Konwersatorium (0.68 bud.Gron9), Magdalena Chadzińska, Jolanta Górska-Andrzejak, Janusz Karasiński, Krzysztof Łukowicz
11:0011:00, gr.4
Fizjologia zwierząt - Ćwiczenia (1.63 bud.Gron9), Małgorzata Duda, Małgorzata Grzesiak, Anna Hejmej, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Sylwia Marek, Katarzyna Palus-Chramiec, Anna Ptak, Agnieszka Rak, Michał Santocki, Gracjan Świątkiewicz, Zbigniew Tabarowski
11:00, gr.8
Fizjologia zwierząt - Ćwiczenia (1.63 bud.Gron9), Małgorzata Brzoskwinia, Małgorzata Duda, Michał Duliban, Małgorzata Grzesiak, Anna Hejmej, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Sylwia Marek, Małgorzata Opydo-Chanek, Anna Ptak, Agnieszka Rak, Gracjan Świątkiewicz, Zbigniew Tabarowski, Magdalena Walczak
11:00, gr.10
Fizjologia zwierząt - Ćwiczenia (1.63 bud.Gron9), Małgorzata Brzoskwinia, Małgorzata Duda, Małgorzata Grzesiak, Anna Hejmej, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Sylwia Marek, Małgorzata Opydo-Chanek, Anna Ptak, Agnieszka Rak, Gracjan Świątkiewicz, Zbigniew Tabarowski, Magdalena Walczak
11:15, gr.2
Mikrobiologia - Ćwiczenia (3.0.10 bud.Gron7), Janusz Fyda, Maria Niklińska, Przemysław Ryszka, Dominika Włoch-Salamon
11:30, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Biofizyka - Ćwiczenia (s.nn bud.Gron7), Adam Kłóś, Ewa Kowolik, Witold Mora de Korytowo-Korytowski, Tomasz Panz, Anna Rozlach, Olga Wiecheć-Cudak
12:0012:00, gr.9
Mikrobiologia - Ćwiczenia (3.0.10 bud.Gron7), Janusz Fyda, Maria Niklińska, Przemysław Ryszka, Dominika Włoch-Salamon
12:00, gr.6
Proseminarium (1.64 bud.Gron9) - Zuzanna Setkowicz-Janeczko
12:15, gr.13
Proseminarium (1.15 bud.Gron9) - Elżbieta Kołaczkowska
12:15, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Biofizyka - Konwersatorium (1.14 bud.Gron9), Martyna Elas, Anna Kozińska, Martyna Krzykawska-Serda, Tomasz Panz, Michał Sarna, Anna Wiśniewska-Becker
12:15, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Biofizyka - Ćwiczenia (s.nn bud.Gron7), Adam Kłóś, Ewa Kowolik, Anna Kozińska, Krystian Mokrzyński, Tomasz Panz, Anna Rozlach, Olga Wiecheć-Cudak
12:15, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Biofizyka - Konwersatorium (1.14 bud.Gron9), Martyna Elas, Anna Kozińska, Martyna Krzykawska-Serda, Tomasz Panz, Michał Sarna, Anna Wiśniewska-Becker
12:15, gr.9
/niestandardowa częstotliwość/ Biofizyka - Ćwiczenia (s.nn bud.Gron7), Tomasz Panz
12:30, gr.1
Fizjologia zwierząt - Ćwiczenia (1.63 bud.Gron9), Małgorzata Duda, Małgorzata Grzesiak, Anna Hejmej, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Małgorzata Opydo-Chanek, Katarzyna Palus-Chramiec, Anna Ptak, Agnieszka Rak, Michał Santocki, Zbigniew Tabarowski, Magdalena Walczak
12:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Metody laboratoryjne w badaniach genetycznych II - Pracownia komputerowa (2.0.4 bud.Gron7), Dominika Włoch-Salamon
12:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Metody laboratoryjne w badaniach genetycznych II - Pracownia komputerowa (2.0.7 bud.Gron7), Dominika Włoch-Salamon
12:30, gr.1
Mikrobiologia - Wykład (3.0.6 bud.Gron7), Katarzyna Turnau
12:30, gr.5
Fizjologia zwierząt - Ćwiczenia (1.63 bud.Gron9), Małgorzata Brzoskwinia, Małgorzata Duda, Michał Duliban, Małgorzata Grzesiak, Anna Hejmej, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Sylwia Marek, Małgorzata Opydo-Chanek, Katarzyna Palus-Chramiec, Anna Ptak, Agnieszka Rak, Michał Santocki, Gracjan Świątkiewicz, Zbigniew Tabarowski, Magdalena Walczak
12:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Metody laboratoryjne w badaniach genetycznych II - Ćwiczenia (2.0.2 bud.Gron7), Sylwia Herman, Monika Opałek, Adrian Piróg, Katarzyna Toch, Dominika Włoch-Salamon
12:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Metody laboratoryjne w badaniach genetycznych II - Ćwiczenia (2.0.7 bud.Gron7), Sylwia Herman, Monika Opałek, Adrian Piróg, Katarzyna Toch, Dominika Włoch-Salamon
12:30, gr.2
Proseminarium (0.78 bud.Gron9) - Henryk Głąb, Iwona Wronka
12:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia rozwoju roślin - Ćwiczenia (0.80 bud.Gron9), Krystyna Musiał
12:45, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia rozwoju roślin - Ćwiczenia (0.80 bud.Gron9), Krystyna Musiał
12:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Biofizyka - Konwersatorium (1.14 bud.Gron9), Martyna Elas, Anna Kozińska, Martyna Krzykawska-Serda, Tomasz Panz, Michał Sarna, Anna Wiśniewska-Becker
12:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Biofizyka - Ćwiczenia (s.nn bud.Gron7), Ewa Kowolik, Witold Mora de Korytowo-Korytowski, Tomasz Panz, Anna Rozlach, Olga Wiecheć-Cudak
13:0013:00, gr.4
Mikrobiologia - Ćwiczenia (3.0.10 bud.Gron7), Janusz Fyda, Maria Niklińska, Przemysław Ryszka, Dominika Włoch-Salamon
13:00, gr.6
Mikrobiologia - Ćwiczenia (3.0.10 bud.Gron7), Janusz Fyda, Maria Niklińska, Przemysław Ryszka, Dominika Włoch-Salamon
13:00, gr.1
Mikrobiologia - Ćwiczenia (3.0.10 bud.Gron7), Przemysław Ryszka, Dominika Włoch-Salamon
14:0014:00, gr.3
Mikrobiologia - Ćwiczenia (3.0.10 bud.Gron7), Janusz Fyda, Maria Niklińska, Przemysław Ryszka, Dominika Włoch-Salamon
14:00, gr.15
Proseminarium (1.1.1 bud.Gron7) -
14:00, gr.1
Biologia rozwoju roślin - Wykład (0.18 bud.Gron9), Krystyna Musiał
14:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Metody laboratoryjne w badaniach genetycznych II - Pracownia komputerowa (2.0.7 bud.Gron7), Dominika Włoch-Salamon
14:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Metody laboratoryjne w badaniach genetycznych II - Ćwiczenia (2.0.7 bud.Gron7), Sylwia Herman, Monika Opałek, Adrian Piróg, Katarzyna Toch, Dominika Włoch-Salamon
14:30, gr.1
Mikrobiologia - Ćwiczenia (3.0.10 bud.Gron7), Przemysław Ryszka, Dominika Włoch-Salamon
14:30, gr.1
Fizjologia zwierząt - Wykład (s.P1.2 bud.Gron7), Małgorzata Grzesiak, Anna Hejmej, Grzegorz Hess, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Elżbieta Kołaczkowska, Marian Lewandowski, Anna Ptak, Agnieszka Rak, Gracjan Świątkiewicz, Zbigniew Tabarowski
14:45, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Biofizyka - Konwersatorium (1.14 bud.Gron9), Martyna Elas, Anna Kozińska, Martyna Krzykawska-Serda, Tomasz Panz, Michał Sarna, Anna Wiśniewska-Becker
15:0015:00, gr.1
Mikrobiologia - Konwersatorium (3.0.6 bud.Gron7), Katarzyna Turnau
15:00, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Biofizyka - Ćwiczenia (s.nn bud.Gron7), Adam Kłóś, Ewa Kowolik, Witold Mora de Korytowo-Korytowski, Tomasz Panz, Anna Rozlach, Olga Wiecheć-Cudak
15:00, gr.1
Proseminarium (2.61 bud.Gron9) - Sebastian Hofman
15:15, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia rozwoju roślin - Ćwiczenia (0.80 bud.Gron9), Krystyna Musiał
15:15, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia rozwoju roślin - Ćwiczenia (0.80 bud.Gron9), Krystyna Musiał
15:30, gr.2
Fizjologia zwierząt - Ćwiczenia (1.63 bud.Gron9), Małgorzata Duda, Małgorzata Grzesiak, Anna Hejmej, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Sylwia Marek, Małgorzata Opydo-Chanek, Katarzyna Palus-Chramiec, Anna Ptak, Agnieszka Rak, Gracjan Świątkiewicz, Zbigniew Tabarowski
15:30, gr.1
Mikrobiologia - Konwersatorium (1.1.2 bud.Gron7), Katarzyna Turnau
15:30, gr.6
Fizjologia zwierząt - Ćwiczenia (1.63 bud.Gron9), Małgorzata Brzoskwinia, Małgorzata Duda, Małgorzata Grzesiak, Anna Hejmej, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Sylwia Marek, Małgorzata Opydo-Chanek, Katarzyna Palus-Chramiec, Anna Ptak, Agnieszka Rak, Gracjan Świątkiewicz
15:30, gr.8
Mikrobiologia - Ćwiczenia (3.0.10 bud.Gron7), Janusz Fyda, Maria Niklińska, Przemysław Ryszka, Dominika Włoch-Salamon
15:45, gr.1
Mikrobiologia - Ćwiczenia (3.0.10 bud.Gron7), Przemysław Ryszka, Dominika Włoch-Salamon
15:45, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Sygnalizacja komórkowa - Ćwiczenia (0.68 bud.Gron9), Jolanta Górska-Andrzejak, Janusz Karasiński, Krzysztof Rakus
16:0016:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Biofizyka - Ćwiczenia (s.nn bud.Gron7), Ewa Kowolik, Witold Mora de Korytowo-Korytowski, Tomasz Panz, Anna Rozlach, Michał Sarna, Olga Wiecheć-Cudak
16:00, gr.14
Proseminarium (0.29 bud.Gron3) - Agnieszka Nobis
16:00, gr.7
/niestandardowa częstotliwość/ Biofizyka - Ćwiczenia (s.nn bud.Gron7), Adam Kłóś, Ewa Kowolik, Anna Kozińska, Krystian Mokrzyński, Tomasz Panz, Anna Rozlach, Olga Wiecheć-Cudak
16:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Metody laboratoryjne w badaniach genetycznych II - Pracownia komputerowa (2.0.4 bud.Gron7), Dominika Włoch-Salamon
16:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Metody laboratoryjne w badaniach genetycznych II - Ćwiczenia (2.0.2 bud.Gron7), Sylwia Herman, Monika Opałek, Adrian Piróg, Katarzyna Toch, Dominika Włoch-Salamon
16:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Proseminarium (2.0.6 bud.Gron7) - Mariusz Cichoń
17:00
17:30, gr.17
Proseminarium (1.1.2 bud.Gron7) - Janusz Fyda
18:00
19:0019:00, gr.8
/niestandardowa częstotliwość/ Proseminarium (sala nieznana) - Dorota Lachowska-Cierlik, Łukasz Michalczyk
20:00