Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Biologii
Kursy dedykowane dla studentów I roku biologii (studia I stopnia)
Semestr zimowy 2020/2021

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Warsztaty botaniczne - Ćwiczenia (2 bud.Kop27-IBot), Ewelina Klichowska, Piotr Köhler, Jacek Madeja, Agnieszka Nobis, Artur Pliszko, Kaja Rola, Joanna Zalewska-Gałosz, Szymon Zubek
8:15, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Monitoring środowiska - Konwersatorium (1.1.2 bud.Gron7), Marta Zakrzewska
8:30, gr.1
Biologia owoców i nasion - Ćwiczenia (40 bud.Kop31-IBot-2), Jacek Madeja
8:30, gr.1
Różnorodność biosfery - Wykład (s.P1.1 bud.Gron7), Krzysztof Wiąckowski
9:00
10:0010:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Monitoring środowiska - Konwersatorium (1.1.2 bud.Gron7), Marta Zakrzewska
10:30, gr.1
Toksykologia - wybrane zagadnienia - Wykład (0.14 bud.Gron9), Anna Ptak
10:45, gr.1
Monitoring środowiska - Wykład (1.1.1 bud.Gron7), Marta Zakrzewska
11:00
11:30, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy mikroskopowania - Ćwiczenia (0.68 bud.Gron9)
11:30, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy mikroskopowania - Ćwiczenia (0.68 bud.Gron9)
12:0012:00, gr.2
Biologia owoców i nasion - Ćwiczenia (40 bud.Kop31-IBot-2), Grzegorz Pacyna
12:00, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy mikroskopowania - Ćwiczenia (0.68 bud.Gron9)
12:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Filogeneza człowieka - Wykład (0.18 bud.Gron9), Henryk Głąb
12:15, gr.1
Protozoologia praktyczna - Ćwiczenia (2.0.7 bud.Gron7), Janusz Fyda
12:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Warsztaty botaniczne - Ćwiczenia (2 bud.Kop27-IBot), Ewelina Klichowska, Piotr Köhler, Jacek Madeja, Agnieszka Nobis, Artur Pliszko, Kaja Rola, Joanna Zalewska-Gałosz, Szymon Zubek
12:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Warsztaty botaniczne - Ćwiczenia (2 bud.Kop27-IBot), Ewelina Klichowska, Piotr Köhler, Jacek Madeja, Agnieszka Nobis, Artur Pliszko, Kaja Rola, Joanna Zalewska-Gałosz, Szymon Zubek
13:0013:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Rośliny użytkowe z elementami etnobotaniki - Wykład (0.49 bud.Gron3), Piotr Köhler
13:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Warsztaty botaniczne - Ćwiczenia (2 bud.Kop27-IBot), Ewelina Klichowska, Piotr Köhler, Jacek Madeja, Agnieszka Nobis, Artur Pliszko, Kaja Rola, Joanna Zalewska-Gałosz, Szymon Zubek
13:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Monitoring środowiska - Konwersatorium (1.0.4 bud.Gron7)
13:30, gr.3
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Monitoring biologiczny I - Konwersatorium (1.1.3 bud.Gron7)
13:30, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Monitoring biologiczny I - Konwersatorium (1.1.3 bud.Gron7), Marta Zakrzewska
13:30, gr.4
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Monitoring biologiczny I - Konwersatorium (1.1.3 bud.Gron7)
13:30, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Monitoring biologiczny I - Konwersatorium (1.1.3 bud.Gron7), Marta Zakrzewska
14:00
14:30, gr.1
Hydrobiologia - podstawy - Wykład (2.0.6 bud.Gron7), Wojciech Fiałkowski
15:0015:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy mikroskopowania - Ćwiczenia (0.68 bud.Gron9)
16:00
17:0017:00, gr.1
Monitoring biologiczny I - Wykład (1.1.3 bud.Gron7), Marta Zakrzewska
17:00, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy mikroskopowania - Ćwiczenia (0.68 bud.Gron9)
17:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy mikroskopowania - Ćwiczenia (0.68 bud.Gron9)
18:00
18:30, gr.1
Środowiska polarne Ziemi - Wykład (s.P0.1.1 bud.Gron7), Marek Drewnik, Henryk Głąb, Piotr Köhler, Piotr Osyczka, Wojciech Szymański, Michał Węgrzyn, Paulina Wietrzyk-Pełka, Wiesław Ziaja
18:30, gr.1
Historia nauk przyrodniczych - Wykład (s.P0.1.1 bud.Gron7), Piotr Köhler
19:00
20:00

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: