Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Biologii
Przedmioty dla programu WBL-0011-1SO (Biologia 1 stopień; 1 rok; 2 rok; 3 rok)
Semestr letni 2020/2021

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2020/2021 - Semestr letni 2020/2021 - Rok akademicki 2020/2021

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
7:45, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Absolwent na rynku pracy - Warsztat (1.14 bud.Gron9), Lucyna Paul
7:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Absolwent na rynku pracy - Warsztat (1.13 bud.Gron9), Lucyna Paul
7:50, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Metody laboratoryjne w badaniach genetycznych I - Ćwiczenia (0.90 bud.Gron9), Dagmara Kwolek, Monika Opałek, Anna Osyczka
7:50, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Metody laboratoryjne w badaniach genetycznych I - Pracownia komputerowa (0.90 bud.Gron9), Anna Osyczka
7:55, gr.1
Ewolucja - Ćwiczenia (0.84 bud.Gron9), Stanisław Bury
8:008:00, gr.8
Zoologia - kręgowce - Ćwiczenia (0.59 bud.Gron9), Sebastian Hofman
8:00, gr.2
Chemia ogólna i nieorganiczna - Ćwiczenia (s.B1-19a,b bud.Gron2), Katarzyna Makyła-Juzak, Agnieszka Skórska-Stania
8:00, gr.1
Chemia ogólna i nieorganiczna - Ćwiczenia (s.B1-17a,b bud.Gron2), Anna Chachaj-Brekiesz, Agnieszka Gonet-Surówka
8:00, gr.1
Podstawy zrównoważonego rozwoju - Wykład (sala nieznana), Małgorzata Duda, Jerzy Hausner, Katarzyna Jasikowska, Iwona Maciejowska, Piotr Trzepacz
8:00, gr.1
Ewolucja - Wykład (s.P1.1 bud.Gron7), Marcin Czarnołęski
8:00, gr.1
Ewolucja - Wykład (s.P1.1 bud.Gron7), Maciej Pabijan
8:00, gr.1
Zoologia - kręgowce - Wykład (s.P0.1.1 bud.Gron7), Sebastian Hofman
8:00, gr.1
Endokrynologia ogólna - Ćwiczenia (1.103 bud.Gron9), Małgorzata Brzoskwinia, Małgorzata Duda, Małgorzata Grzesiak, Anna Hejmej, Alicja Kamińska, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Patrycja Witek
8:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ewolucja - Ćwiczenia (1.1.2 bud.Gron7), Beata Klimek
8:00, gr.5
Chemia ogólna i nieorganiczna - Ćwiczenia (s.B1-17a,b bud.Gron2), Patrycja Dynarowicz-Łątka, Agnieszka Gonet-Surówka, Anita Wnętrzak
8:00, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Zbiór, konserwacja i preparowanie zwierząt - Ćwiczenia (0.66 bud.Gron9), Andrzej Falniowski
8:00, gr.1
Biogeochemia - Wykład (1.0.4 bud.Gron7)
8:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Drobne ssaki - terenowe i laboratoryjne metody badań - Ćwiczenia (2.0.7 bud.Gron7), Marta Zakrzewska
8:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Drobne ssaki - terenowe i laboratoryjne metody badań - Ćwiczenia (1.1.2 bud.Gron7), Marta Zakrzewska
8:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Hodowla i użytkowanie zwierząt laboratoryjnych - Ćwiczenia (2.0.6 bud.Gron7), Joanna Kapusta, Małgorzata Kruczek
8:00, gr.8
Różnorodność i ewolucja roślin, glonów i grzybów - Ćwiczenia (153 bud.Gron3), Ewelina Klichowska, Piotr Mleczko, Piotr Osyczka, Hajnalka Szentgyörgyi
8:00, gr.6
Chemia ogólna i nieorganiczna - Ćwiczenia (s.B1-19a,b bud.Gron2), Anna Chachaj-Brekiesz, Katarzyna Makyła-Juzak, Agnieszka Skórska-Stania
8:00, gr.3
Endokrynologia ogólna - Ćwiczenia (1.103 bud.Gron9), Małgorzata Brzoskwinia, Małgorzata Duda, Małgorzata Grzesiak, Anna Hejmej, Alicja Kamińska, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Patrycja Witek
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ptaki - identyfikacja w terenie - Wykład (1.1.1 bud.Gron7), Mariusz Cichoń
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ptaki - identyfikacja w terenie - Ćwiczenia terenowe (s.teren bud.TEREN), Mariusz Cichoń, Elisavet Zagkle
8:00, gr.7
Zoologia - kręgowce - Ćwiczenia (0.59 bud.Gron9), Anna Pecio
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Metody terenowych badań przyrodniczych - Konwersatorium (3.0.6 bud.Gron7), Wojciech Fiałkowski, Łukasz Musielok, Piotr Nowicki, Agnieszka Wypych
8:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ptaki - identyfikacja w terenie - Ćwiczenia terenowe (s.teren bud.TEREN), Mariusz Cichoń, Elisavet Zagkle
8:00, gr.1
Biochemia - Wykład (s.P1.1 bud.Gron7), Dorota Hoja-Łukowicz, Ewa Pocheć, Małgorzata Przybyło
8:00, gr.2
Anatomia ekologiczna roślin naczyniowych - pracownia - Ćwiczenia (2 bud.Kop27-IBot), Krzysztof Lustofin, Bartosz Płachno
8:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Grzyby w biotechnologii i medycynie - Ćwiczenia (0.48 bud.Gron3)
8:00, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Hodowla i użytkowanie zwierząt laboratoryjnych - Ćwiczenia (2.0.7 bud.Gron7)
8:00, gr.5
Endokrynologia ogólna - Ćwiczenia (1.103 bud.Gron9), Małgorzata Brzoskwinia, Małgorzata Duda, Małgorzata Grzesiak, Anna Hejmej, Alicja Kamińska, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Patrycja Witek
8:15, gr.1
Roślina a środowisko - Wykład (0.49 bud.Gron3)
8:15, gr.1
Roślina a środowisko - Ćwiczenia (0.49 bud.Gron3)
8:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Praktyka badań naukowych - Konwersatorium (1.1.2 bud.Gron7), Maria Niklińska
8:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Praktyka badań naukowych - Wykład (1.1.2 bud.Gron7), Maria Niklińska
8:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Pierwotniaki i bezkręgowce o znaczeniu medycznym i gospodarczym - Wykład (0.18 bud.Gron9), Teresa Szklarzewicz
8:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Fizjologia ekologiczna - Konwersatorium (2.0.6 bud.Gron7)
8:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Fizjologia ekologiczna - Wykład (2.0.6 bud.Gron7)
8:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Fizjologia ekologiczna - Ćwiczenia (2.0.6 bud.Gron7)
8:30, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Hodowla i użytkowanie zwierząt laboratoryjnych - Ćwiczenia (2.0.7 bud.Gron7), Joanna Kapusta, Małgorzata Kruczek
8:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Fizjologia ekologiczna - Ćwiczenia (2.0.6 bud.Gron7)
8:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Fizjologia ekologiczna - Konwersatorium (2.0.6 bud.Gron7)
8:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Fizjologia ekologiczna - Wykład (2.0.6 bud.Gron7)
8:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy mikroskopowania - Ćwiczenia (0.68 bud.Gron9)
8:30, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy mikroskopowania - Ćwiczenia (0.68 bud.Gron9)
8:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy statystyki - Ćwiczenia (0.84 bud.Gron9), Anna Ziomkiewicz-Wichary
9:009:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ekologia behawioralna - Ćwiczenia terenowe (2.0.6 bud.Gron7)
9:00, gr.1
/jednokrotnie/ Neurobiologia - Wykład (0.27 bud.Gron9)
9:00, gr.1
/jednokrotnie/ Endokrynologia - Wykład (2.61 bud.Gron9)
9:00, gr.1
Fizjologiczne techniki badań - Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9)
9:00, gr.1
/jednokrotnie/ Neurobiologia - Wykład (0.27 bud.Gron9)
9:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Zastosowanie Systemów Informacji Geograficznej (GIS) w naukach przyrodniczych - Wykład (0.12 bud.Gron3), Michał Węgrzyn
9:00, gr.1
Biogeochemia - Konwersatorium (1.0.4 bud.Gron7)
9:00, gr.1
/jednokrotnie/ Neurobiologia - Wykład (0.27 bud.Gron9)
9:00, gr.1
/jednokrotnie/ Neurobiologia - Konwersatorium (0.27 bud.Gron9)
9:00, gr.7
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy statystyki - Ćwiczenia (0.84 bud.Gron9), Anna Ziomkiewicz-Wichary
9:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Badania biomedyczne: teoretyczne wprowadzenie do metodologii badań - Konwersatorium (1.14 bud.Gron9), Małgorzata Opydo-Chanek, Michał Santocki
9:00, gr.1
/jednokrotnie/ Neurobiologia - Konwersatorium (0.27 bud.Gron9)
9:00, gr.1
/jednokrotnie/ Neurobiologia - Wykład (0.27 bud.Gron9)
9:00, gr.1
/jednokrotnie/ Endokrynologia - Wykład (2.61 bud.Gron9)
9:00, gr.1
/jednokrotnie/ Endokrynologia - Konwersatorium (2.61 bud.Gron9)
9:00, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Pierwotniaki i bezkręgowce o znaczeniu medycznym i gospodarczym - Ćwiczenia (0.64 bud.Gron9), Monika Żelazowska
9:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Praktyka badań naukowych - Ćwiczenia (2.1.12 bud.Gron7)
9:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Praktyka badań naukowych - Ćwiczenia (2.1.9 bud.Gron7)
9:30, gr.7
Hodowla i użytkowanie zwierząt laboratoryjnych - Ćwiczenia (2.0.7 bud.Gron7), Joanna Kapusta
9:30, gr.2
Różnorodność i ewolucja roślin, glonów i grzybów - Ćwiczenia (153 bud.Gron3), Piotr Köhler, Bartosz Płachno, Katarzyna Rożek
9:30, gr.1
Różnorodność i ewolucja roślin, glonów i grzybów - Ćwiczenia (0.47 bud.Gron3), Ewelina Klichowska, Grzegorz Pacyna, Szymon Zubek
9:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Drobne ssaki - terenowe i laboratoryjne metody badań - Ćwiczenia (2.0.7 bud.Gron7), Marta Zakrzewska
9:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Drobne ssaki - terenowe i laboratoryjne metody badań - Ćwiczenia (1.0.4 bud.Gron7), Marta Zakrzewska
9:30, gr.1
/jednokrotnie/ Endokrynologia - Konwersatorium (2.61 bud.Gron9)
9:30, gr.1
Chemia ogólna i nieorganiczna - Konwersatorium (sala nieznana), Anita Wnętrzak
10:0010:00, gr.1
Lichenologia i lichenoindykacja - Wykład (0.49 bud.Gron3), Piotr Osyczka, Michał Węgrzyn
10:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ewolucja w laboratorium - Wykład (3.0.10 bud.Gron7), Ryszard Korona
10:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ewolucja w laboratorium - Ćwiczenia (3.0.10 bud.Gron7), Ryszard Korona, Hanna Tutaj
10:00, gr.1
Ekologia przemysłowa - Wykład (1.1.1 bud.Gron7)
10:00, gr.1
/jednokrotnie/ Endokrynologia - Konwersatorium (2.61 bud.Gron9)
10:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Anatomia człowieka - Ćwiczenia (0.78 bud.Gron9), Iwona Wronka
10:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Zastosowanie Systemów Informacji Geograficznej (GIS) w naukach przyrodniczych - Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Michał Węgrzyn
10:00, gr.1
Hodowle tkanek - zastosowanie w badaniach naukowych - Ćwiczenia (1.102 bud.Gron9)
10:00, gr.1
Anatomia człowieka - Wykład (s.P1.1 bud.Gron7), Iwona Wronka
10:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Fotografia przyrodnicza - Ćwiczenia terenowe (s.poza Instytutem bud.Gron7), Ryszard Laskowski
10:00, gr.2
Hodowle tkanek - zastosowanie w badaniach naukowych - Ćwiczenia (1.102 bud.Gron9), Anna Ptak, Agnieszka Rak
10:00, gr.1
Flora i fauna Polski - Wykład (0.18 bud.Gron9), Stanisław Knutelski, Agnieszka Nobis
10:00, gr.5
Hodowle tkanek - zastosowanie w badaniach naukowych - Ćwiczenia (1.102 bud.Gron9), Anna Ptak, Agnieszka Rak
10:00, gr.1
/jednokrotnie/ Endokrynologia - Wykład (2.61 bud.Gron9)
10:00, gr.4
Chemia ogólna i nieorganiczna - Konwersatorium (sala nieznana), Małgorzata Krzeczkowska
10:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia rozrodu ssaków - Wykład (s.P0.3 bud.Gron7), Joanna Kapusta
10:10, gr.2
Ewolucja - Ćwiczenia (0.84 bud.Gron9), Stanisław Bury
10:15, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Biochemia - Ćwiczenia (1.100 bud.Gron9), Dorota Hoja-Łukowicz, Ewa Pocheć, Małgorzata Przybyło, Magdalena Surman
10:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Biochemia - Ćwiczenia (1.70 bud.Gron9), Dorota Hoja-Łukowicz, Ewa Pocheć, Małgorzata Przybyło
10:15, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Biochemia - Ćwiczenia (1.70 bud.Gron9), Dorota Hoja-Łukowicz, Marcelina Janik, Ewa Pocheć, Małgorzata Przybyło, Magdalena Surman
10:15, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Ochrona środowiska i przyrody - Konwersatorium (1.1.2 bud.Gron7), Beata Klimek, Agnieszka Nobis, Marcin Nobis, Artur Pliszko, Marta Zakrzewska, Joanna Zalewska-Gałosz
10:15, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Biochemia - Ćwiczenia (1.70 bud.Gron9), Dorota Hoja-Łukowicz, Marcelina Janik, Ewa Pocheć, Małgorzata Przybyło, Magdalena Surman
10:15, gr.1
Biologia łowiecka - podstawy gospodarowania i ochrony populacji - Wykład (1.1.1 bud.Gron7)
10:15, gr.9
/niestandardowa częstotliwość/ Biochemia - Ćwiczenia (1.70 bud.Gron9), Dorota Hoja-Łukowicz, Marcelina Janik, Ewa Pocheć, Małgorzata Przybyło, Magdalena Surman
10:15, gr.10
/niestandardowa częstotliwość/ Biochemia - Ćwiczenia (1.100 bud.Gron9)
10:15, gr.4
Endokrynologia ogólna - Ćwiczenia (1.103 bud.Gron9), Małgorzata Brzoskwinia, Małgorzata Duda, Małgorzata Grzesiak, Anna Hejmej, Alicja Kamińska, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Patrycja Witek
10:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Biologiczne metody oczyszczania ścieków - Wykład (s.P1.1 bud.Gron7)
10:15, gr.13
/niestandardowa częstotliwość/ Biochemia - Ćwiczenia (1.70 bud.Gron9), Dorota Hoja-Łukowicz, Marcelina Janik, Ewa Pocheć, Małgorzata Przybyło, Magdalena Surman
10:15, gr.14
/niestandardowa częstotliwość/ Biochemia - Ćwiczenia (1.70 bud.Gron9)
10:30, gr.1
Anatomia ekologiczna roślin naczyniowych - pracownia - Ćwiczenia (2 bud.Kop27-IBot)
10:30, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy statystyki - Ćwiczenia (0.84 bud.Gron9), Anna Ziomkiewicz-Wichary
10:30, gr.1
Zoologia - kręgowce - Ćwiczenia (0.59 bud.Gron9), Anna Pecio
10:30, gr.2
Endokrynologia ogólna - Ćwiczenia (1.103 bud.Gron9), Małgorzata Brzoskwinia, Małgorzata Duda, Małgorzata Grzesiak, Anna Hejmej, Alicja Kamińska, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Patrycja Witek
10:30, gr.1
Chronobiologia - Wykład (0.18 bud.Gron9), Małgorzata Lenartowicz, Marian Lewandowski
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Waloryzacja przyrodnicza - Wykład (5 bud.Kop27-IBot), Marcin Nobis
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Waloryzacja przyrodnicza - Konwersatorium (5 bud.Kop27-IBot), Marcin Nobis
10:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Hodowla i użytkowanie zwierząt laboratoryjnych - Ćwiczenia (2.0.7 bud.Gron7), Joanna Kapusta
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Zbiór, konserwacja i preparowanie zwierząt - Wykład (0.66 bud.Gron9), Andrzej Falniowski
10:30, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Hodowla i użytkowanie zwierząt laboratoryjnych - Ćwiczenia (2.0.7 bud.Gron7)
10:30, gr.6
Endokrynologia ogólna - Ćwiczenia (1.103 bud.Gron9), Małgorzata Brzoskwinia, Małgorzata Duda, Anna Hejmej, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Patrycja Witek
10:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia pierwotniaków - wybrane zagadnienia - Wykład (1.1.2 bud.Gron7)
10:45, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Absolwent na rynku pracy - Warsztat (1.14 bud.Gron9), Lucyna Paul
10:45, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Zbiór, konserwacja i preparowanie zwierząt - Ćwiczenia (0.66 bud.Gron9), Aleksandra Rysiewska
10:45, gr.8
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy statystyki - Ćwiczenia (0.84 bud.Gron9), Anna Ziomkiewicz-Wichary
10:50, gr.1
/jednokrotnie/ Endokrynologia - Konwersatorium (2.61 bud.Gron9)
11:0011:00, gr.1
/jednokrotnie/ Endokrynologia - Wykład (2.61 bud.Gron9)
11:00, gr.9
Chemia ogólna i nieorganiczna - Ćwiczenia (s.B1-15a,b bud.Gron2), Anna Chachaj-Brekiesz, Agnieszka Skórska-Stania
11:00, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Pierwotniaki i bezkręgowce o znaczeniu medycznym i gospodarczym - Ćwiczenia (0.64 bud.Gron9), Monika Żelazowska
11:00, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Metody laboratoryjne w badaniach genetycznych I - Ćwiczenia (sala nieznana), Grzegorz Góralski, Dagmara Kwolek, Monika Opałek, Anna Osyczka, Barbara Pawełek
11:00, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Metody laboratoryjne w badaniach genetycznych I - Pracownia komputerowa (sala nieznana), Anna Osyczka
11:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia rozrodu ssaków - Ćwiczenia (2.0.7 bud.Gron7), Joanna Kapusta
11:15, gr.10
Różnorodność i ewolucja roślin, glonów i grzybów - Ćwiczenia (0.47 bud.Gron3), Ewelina Klichowska, Piotr Köhler, Jacek Madeja, Hajnalka Szentgyörgyi
11:15, gr.9
Różnorodność i ewolucja roślin, glonów i grzybów - Ćwiczenia (153 bud.Gron3), Piotr Osyczka, Artur Pliszko, Bartosz Płachno, Kaja Rola
11:15, gr.2
Oznaczanie kręgowców - Ćwiczenia (0.59 bud.Gron9), Krystyna Żuwała
11:15, gr.14
/niestandardowa częstotliwość/ Biochemia - Ćwiczenia (1.70 bud.Gron9)
11:15, gr.13
/niestandardowa częstotliwość/ Biochemia - Ćwiczenia (1.70 bud.Gron9), Dorota Hoja-Łukowicz, Marcelina Janik, Ewa Pocheć, Małgorzata Przybyło, Magdalena Surman
11:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Praktyka badań naukowych - Ćwiczenia (2.1.12 bud.Gron7), Beata Klimek, Maria Niklińska
11:30, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Absolwent na rynku pracy - Warsztat (1.13 bud.Gron9), Lucyna Paul
11:30, gr.4
Chemia ogólna i nieorganiczna - Ćwiczenia (s.B1-19a,b bud.Gron2), Barbara Krajewska, Katarzyna Makyła-Juzak
11:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Praktyka badań naukowych - Ćwiczenia (2.1.9 bud.Gron7), Beata Klimek, Maria Niklińska
11:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Absolwent na rynku pracy - Warsztat (1.13 bud.Gron9), Lucyna Paul
11:30, gr.3
Chemia ogólna i nieorganiczna - Ćwiczenia (s.B1-17a,b bud.Gron2), Anna Chachaj-Brekiesz, Krzysztof Zborowski
11:30, gr.3
Zoologia - kręgowce - Ćwiczenia (0.59 bud.Gron9), Edyta Podmokła
11:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Zbiór, konserwacja i preparowanie zwierząt - Ćwiczenia (0.66 bud.Gron9), Andrzej Falniowski
11:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Pierwotniaki i bezkręgowce o znaczeniu medycznym i gospodarczym - Ćwiczenia (0.64 bud.Gron9), Anna Jabłońska
11:30, gr.5
Różnorodność i ewolucja roślin, glonów i grzybów - Ćwiczenia (153 bud.Gron3), Ewelina Klichowska, Piotr Köhler, Kaja Rola
11:30, gr.6
Różnorodność i ewolucja roślin, glonów i grzybów - Ćwiczenia (0.47 bud.Gron3), Artur Górecki, Ewelina Klichowska, Piotr Osyczka, Grzegorz Pacyna, Hajnalka Szentgyörgyi
11:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy mikroskopowania - Ćwiczenia (0.68 bud.Gron9)
11:30, gr.7
Chemia ogólna i nieorganiczna - Ćwiczenia (s.B1-17a,b bud.Gron2), Patrycja Dynarowicz-Łątka, Krzysztof Zborowski
11:30, gr.8
Chemia ogólna i nieorganiczna - Ćwiczenia (s.B1-19a,b bud.Gron2), Barbara Krajewska, Katarzyna Makyła-Juzak
11:30, gr.1
/jednokrotnie/ Endokrynologia - Konwersatorium (2.61 bud.Gron9)
11:45, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Anatomia człowieka - Ćwiczenia (0.78 bud.Gron9), Iwona Wronka
11:45, gr.2
Chemia ogólna i nieorganiczna - Konwersatorium (sala nieznana), Anna Chachaj-Brekiesz
12:0012:00, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Ewolucja w laboratorium - Ćwiczenia (3.0.10 bud.Gron7), Ryszard Korona, Hanna Tutaj
12:00, gr.1
Język Angielski-B2- 30 godzin / 2 semestr - Lektorat (sala nieznana), Renata Orłowska
12:00, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Ewolucja w laboratorium - Wykład (3.0.10 bud.Gron7), Ryszard Korona
12:00, gr.2
Fizjologiczne techniki badań - Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9)
12:00, gr.1
Entomologia ogólna - Wykład (1.13 bud.Gron9), Stanisław Knutelski
12:00, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy statystyki - Ćwiczenia (0.84 bud.Gron9), Anna Ziomkiewicz-Wichary
12:00, gr.3
Fizjologiczne techniki badań - Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9)
12:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Biologia rozrodu ssaków - Ćwiczenia (2.0.6 bud.Gron7), Joanna Kapusta
12:00, gr.4
Hodowle tkanek - zastosowanie w badaniach naukowych - Ćwiczenia (1.102 bud.Gron9)
12:00, gr.3
Hodowle tkanek - zastosowanie w badaniach naukowych - Ćwiczenia (1.102 bud.Gron9), Anna Ptak, Agnieszka Rak
12:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ochrona środowiska i przyrody - Wykład (s.P1.1 bud.Gron7), Artur Pliszko, Marta Zakrzewska
12:00, gr.6
Chemia ogólna i nieorganiczna - Konwersatorium (sala nieznana), Katarzyna Makyła-Juzak
12:00, gr.1
Zróżnicowanie człowieka współczesnego - Wykład (0.18 bud.Gron9), Elżbieta Kołaczkowska, Iwona Wronka
12:00, gr.6
Hodowle tkanek - zastosowanie w badaniach naukowych - Ćwiczenia (1.102 bud.Gron9)
12:15, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy statystyki - Ćwiczenia (0.84 bud.Gron9), Anna Ziomkiewicz-Wichary
12:15, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Ochrona środowiska i przyrody - Konwersatorium (1.1.1 bud.Gron7), Beata Klimek, Agnieszka Nobis, Marcin Nobis, Artur Pliszko, Marta Zakrzewska, Joanna Zalewska-Gałosz
12:15, gr.3
Oznaczanie kręgowców - Ćwiczenia (0.59 bud.Gron9)
12:15, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Ochrona środowiska i przyrody - Konwersatorium (1.1.3 bud.Gron7), Beata Klimek, Agnieszka Nobis, Marcin Nobis, Artur Pliszko, Marta Zakrzewska, Joanna Zalewska-Gałosz
12:15, gr.9
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy statystyki - Ćwiczenia (0.84 bud.Gron9), Anna Ziomkiewicz-Wichary
12:30, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Anatomia człowieka - Ćwiczenia (0.78 bud.Gron9)
12:30, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Absolwent na rynku pracy - Warsztat (1.14 bud.Gron9), Lucyna Paul
12:30, gr.8
Hodowla i użytkowanie zwierząt laboratoryjnych - Ćwiczenia (2.0.7 bud.Gron7), Joanna Kapusta
12:30, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Badania biomedyczne: teoretyczne wprowadzenie do metodologii badań - Konwersatorium (1.14 bud.Gron9), Elżbieta Kołaczkowska, Małgorzata Opydo-Chanek
12:30, gr.2
Praktikum z embriologii roślin - Ćwiczenia (0.81 bud.Gron9), Monika Kwiatkowska, Krystyna Musiał
12:30, gr.1
Endokrynologia ogólna - Wykład (0.18 bud.Gron9), Maria Słomczyńska
12:45, gr.4
Różnorodność i ewolucja roślin, glonów i grzybów - Ćwiczenia (0.47 bud.Gron3), Piotr Köhler, Jacek Madeja, Józef Mitka, Piotr Mleczko, Grzegorz Pacyna, Katarzyna Rożek, Szymon Zubek
12:45, gr.3
Różnorodność i ewolucja roślin, glonów i grzybów - Ćwiczenia (153 bud.Gron3), Piotr Mleczko, Piotr Osyczka, Grzegorz Pacyna, Kaja Rola, Szymon Zubek
13:0013:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Drobne ssaki - terenowe i laboratoryjne metody badań - Ćwiczenia (1.1.1 bud.Gron7), Marta Zakrzewska
13:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Drobne ssaki - terenowe i laboratoryjne metody badań - Wykład (1.1.1 bud.Gron7), Marta Zakrzewska
13:00, gr.2
Zoologia - kręgowce - Ćwiczenia (0.59 bud.Gron9), Anna Pecio
13:00, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Drobne ssaki - terenowe i laboratoryjne metody badań - Ćwiczenia (2.0.7 bud.Gron7), Marta Zakrzewska
13:00, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Drobne ssaki - terenowe i laboratoryjne metody badań - Ćwiczenia (1.1.1 bud.Gron7), Marta Zakrzewska
13:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Drobne ssaki - terenowe i laboratoryjne metody badań - Ćwiczenia (2.0.7 bud.Gron7), Marta Zakrzewska
13:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Praktyka badań naukowych - Ćwiczenia (2.1.9 bud.Gron7), Beata Klimek, Maria Niklińska
13:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Praktyka badań naukowych - Ćwiczenia (2.1.12 bud.Gron7), Beata Klimek, Maria Niklińska
13:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ekologia zbiorowisk roślinnych - Wykład (0.49 bud.Gron3), Alina Stachurska-Swakoń
13:35, gr.1
Oznaczanie kręgowców - Ćwiczenia (0.59 bud.Gron9), Krystyna Żuwała
13:40, gr.2
Język Angielski-B2- 30 godzin / 2 semestr - Lektorat (sala nieznana), Renata Orłowska
13:45, gr.3
Język Angielski-B2- 30 godzin / 2 semestr - Lektorat (sala nieznana), Renata Orłowska
13:45, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy statystyki - Ćwiczenia (0.84 bud.Gron9), Anna Ziomkiewicz-Wichary
14:0014:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Pierwotniaki i bezkręgowce o znaczeniu medycznym i gospodarczym - Ćwiczenia (0.64 bud.Gron9), Anna Jabłońska
14:00, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Anatomia człowieka - Ćwiczenia (0.78 bud.Gron9), Iwona Wronka
14:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Badania biomedyczne: teoretyczne wprowadzenie do metodologii badań - Wykład (0.14 bud.Gron9), Elżbieta Kołaczkowska
14:00, gr.4
Zoologia - kręgowce - Ćwiczenia (0.59 bud.Gron9), Sebastian Hofman
14:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Fotografia przyrodnicza - Ćwiczenia (2.0.4 bud.Gron7), Ryszard Laskowski
14:00, gr.1
Praktikum z embriologii roślin - Ćwiczenia (0.81 bud.Gron9)
14:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Fotografia przyrodnicza - Ćwiczenia (1.1.1 bud.Gron7), Ryszard Laskowski
14:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Metody laboratoryjne w badaniach genetycznych I - Pracownia komputerowa (0.90 bud.Gron9), Anna Osyczka
14:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Metody laboratoryjne w badaniach genetycznych I - Ćwiczenia (0.90 bud.Gron9), Dagmara Kwolek, Monika Opałek, Anna Osyczka, Barbara Pawełek
14:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Hodowla i użytkowanie zwierząt laboratoryjnych - Ćwiczenia (2.0.7 bud.Gron7), Joanna Kapusta, Małgorzata Kruczek
14:00, gr.1
Hodowle tkanek - zastosowanie w badaniach naukowych - Wykład (0.18 bud.Gron9), Agnieszka Rak
14:00, gr.4
Ewolucja - Ćwiczenia (0.84 bud.Gron9)
14:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy statystyki - Wykład (s.P0.1.1 bud.Gron7), Anna Ziomkiewicz-Wichary
14:15, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Zbiór, konserwacja i preparowanie zwierząt - Ćwiczenia (0.66 bud.Gron9), Andrzej Falniowski
14:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ekologia zapylania kwiatów - Wykład (0.49 bud.Gron3), Bartosz Płachno
14:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Biochemia - Ćwiczenia (1.70 bud.Gron9), Dorota Hoja-Łukowicz, Marcelina Janik, Ewa Pocheć, Małgorzata Przybyło, Magdalena Surman
14:30, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Biochemia - Ćwiczenia (1.100 bud.Gron9), Dorota Hoja-Łukowicz, Marcelina Janik, Ewa Pocheć, Małgorzata Przybyło, Magdalena Surman
14:30, gr.8
/niestandardowa częstotliwość/ Biochemia - Ćwiczenia (1.100 bud.Gron9), Dorota Hoja-Łukowicz, Ewa Pocheć, Małgorzata Przybyło, Magdalena Surman
14:30, gr.7
/niestandardowa częstotliwość/ Biochemia - Ćwiczenia (1.100 bud.Gron9), Dorota Hoja-Łukowicz, Ewa Pocheć, Małgorzata Przybyło, Magdalena Surman
14:30, gr.12
Różnorodność i ewolucja roślin, glonów i grzybów - Ćwiczenia (0.47 bud.Gron3), Ewelina Klichowska, Piotr Köhler, Grzegorz Pacyna, Lizaveta Vintsek
14:30, gr.12
/niestandardowa częstotliwość/ Biochemia - Ćwiczenia (1.100 bud.Gron9), Dorota Hoja-Łukowicz, Marcelina Janik, Ewa Pocheć, Małgorzata Przybyło, Magdalena Surman
14:30, gr.11
Różnorodność i ewolucja roślin, glonów i grzybów - Ćwiczenia (153 bud.Gron3), Artur Górecki, Ewelina Klichowska, Piotr Mleczko, Artur Pliszko
14:30, gr.11
/niestandardowa częstotliwość/ Biochemia - Ćwiczenia (1.70 bud.Gron9), Dorota Hoja-Łukowicz, Marcelina Janik, Ewa Pocheć, Małgorzata Przybyło, Magdalena Surman
14:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Grzyby w biotechnologii i medycynie - Wykład (0.49 bud.Gron3), Piotr Mleczko, Szymon Zubek
14:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Grzyby w biotechnologii i medycynie - Ćwiczenia (0.48 bud.Gron3), Piotr Mleczko, Szymon Zubek
14:45, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ekologia behawioralna - Ćwiczenia terenowe (2.0.6 bud.Gron7)
14:45, gr.7
Różnorodność i ewolucja roślin, glonów i grzybów - Ćwiczenia (153 bud.Gron3), Piotr Osyczka, Bartosz Płachno, Kaja Rola
15:0015:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ochrona środowiska i przyrody - Konwersatorium (1.0.4 bud.Gron7), Beata Klimek, Agnieszka Nobis, Marcin Nobis, Artur Pliszko, Marta Zakrzewska, Joanna Zalewska-Gałosz
15:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ewolucja w laboratorium - Wykład (3.0.10 bud.Gron7), Ryszard Korona
15:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ewolucja w laboratorium - Ćwiczenia (3.0.10 bud.Gron7), Ryszard Korona, Hanna Tutaj
15:00, gr.1
Genetyka człowieka - Wykład (0.18 bud.Gron9), Małgorzata Lenartowicz
15:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Paleobiologia - Wykład (0.49 bud.Gron3)
15:00, gr.1
Różnorodność i ewolucja roślin, glonów i grzybów - Wykład (s.P0.1.1 bud.Gron7), Piotr Mleczko, Grzegorz Pacyna, Michał Węgrzyn
15:30, gr.4
Język Angielski-B2- 30 godzin / 2 semestr - Lektorat (sala nieznana), Renata Orłowska
15:30, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy statystyki - Ćwiczenia (0.84 bud.Gron9), Anna Ziomkiewicz-Wichary
15:30, gr.6
Zoologia - kręgowce - Ćwiczenia (0.59 bud.Gron9), Edyta Podmokła
15:45, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Anatomia człowieka - Ćwiczenia (0.78 bud.Gron9), Iwona Wronka
16:0016:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ewolucja - Ćwiczenia (1.1.2 bud.Gron7), Łukasz Sobczyk
16:00, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy mikroskopowania - Ćwiczenia (0.68 bud.Gron9)
16:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy mikroskopowania - Ćwiczenia (0.68 bud.Gron9)
16:00, gr.3
Ewolucja - Ćwiczenia (0.84 bud.Gron9), Edyta Podmokła
16:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Fotografia przyrodnicza - Wykład (1.1.1 bud.Gron7), Ryszard Laskowski
16:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Fotografia przyrodnicza - Seminarium (1.1.1 bud.Gron7), Ryszard Laskowski
16:00, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Ewolucja - Ćwiczenia (1.1.2 bud.Gron7), Łukasz Sobczyk, Ewa Szlachcic
16:15, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Ochrona środowiska i przyrody - Konwersatorium (3.0.6 bud.Gron7), Beata Klimek, Agnieszka Nobis, Marcin Nobis, Artur Pliszko, Marta Zakrzewska, Joanna Zalewska-Gałosz
16:30, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ochrona środowiska i przyrody - Konwersatorium (1.1.2 bud.Gron7), Beata Klimek, Agnieszka Nobis, Marcin Nobis, Artur Pliszko, Marta Zakrzewska, Joanna Zalewska-Gałosz
16:30, gr.1
Chemia ogólna i nieorganiczna - Wykład (sala nieznana), Patrycja Dynarowicz-Łątka
16:30, gr.5
Zoologia - kręgowce - Ćwiczenia (0.59 bud.Gron9), Krystyna Żuwała
16:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Paleobiologia - Ćwiczenia (0.31 bud.Gron3)
16:45, gr.1
Roślina i człowiek - Wykład (0.49 bud.Gron3), Piotr Köhler
17:0017:00, gr.3
Chemia ogólna i nieorganiczna - Konwersatorium (sala nieznana), Elżbieta Szostak
17:15, gr.7
Chemia ogólna i nieorganiczna - Konwersatorium (sala nieznana), Krzysztof Zborowski
17:30, gr.5
Chemia ogólna i nieorganiczna - Konwersatorium (sala nieznana), Krzysztof Zborowski
17:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Hodowla i użytkowanie zwierząt laboratoryjnych - Wykład (s.P0.1.1 bud.Gron7), Małgorzata Kruczek
18:00
19:00