Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Biologii
Kursy w języku angielskim dla studentów programu Erasmus+ (Wydział Biologii)
Semestr zimowy 2021/2022

Plan zajęć grupy przedmiotów

Zmień cykl dydaktyczny: Rok akademicki 2021/2022 - Semestr zimowy 2021/2022 - Semestr letni 2021/2022

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Avian ecology and conservation - part 1 - Ćwiczenia (3.0.10 bud.Gron7), Ulf Bauchinger
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Avian ecology and conservation - part 1 - Konwersatorium (1.1.1 bud.Gron7), Ulf Bauchinger
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Avian ecology and conservation - part 1 - Wykład (1.1.1 bud.Gron7), Ulf Bauchinger
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Governance of natural resources - Ćwiczenia (3.0.6 bud.Gron7), Joanna Tusznio
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Governance of natural resources - Konwersatorium (3.0.6 bud.Gron7), Joanna Tusznio
8:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Practice in environmental sciences - Konwersatorium (1.0.4 bud.Gron7), Maria Niklińska
8:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Practice in environmental sciences - Wykład (1.0.4 bud.Gron7), Maria Niklińska
9:009:00, gr.1
Island biogeography - Wykład (0.14 bud.Gron9), Tomasz Pyrcz
9:00, gr.1
Structure and function of the cerebral cortex - Wykład (1.15 bud.Gron9), Grzegorz Hess
9:30, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ecology of fungi - Ćwiczenia (3.0.10 bud.Gron7), Przemysław Ryszka
9:30, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Introduction to R - Ćwiczenia (2.0.2 bud.Gron7), Bernardo Flores Antunes, Tomasz Gaczorek
9:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Avian ecology and conservation - part 1 - Ćwiczenia (3.0.10 bud.Gron7), Ulf Bauchinger
9:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Practice in environmental sciences - Ćwiczenia (2.1.9 bud.Gron7), Maria Niklińska
9:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Practice in environmental sciences - Ćwiczenia (2.1.12 bud.Gron7), Maria Niklińska
10:00
10:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Practical protozoology - Ćwiczenia (2.0.7 bud.Gron7), Janusz Fyda
11:0011:00, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Introduction to R - Ćwiczenia (2.0.2 bud.Gron7), Bernardo Flores Antunes, Tomasz Gaczorek
11:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Governance of natural resources - Konwersatorium (1.0.4 bud.Gron7), Małgorzata Grodzińska-Jurczak
11:00, gr.2
Governance of natural resources - Ćwiczenia (1.0.4 bud.Gron7), Małgorzata Grodzińska-Jurczak
11:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Governance of natural resources - Wykład (1.1.3 bud.Gron7), Małgorzata Grodzińska-Jurczak, Joanna Tusznio
11:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ecology of fungi - Seminarium (3.0.6 bud.Gron7), Katarzyna Turnau
11:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ecology of fungi - Wykład (3.0.6 bud.Gron7), Katarzyna Turnau
12:00
13:0013:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Population size and dispersal estimation with mark-recapture - Ćwiczenia (3.0.6 bud.Gron7), Piotr Nowicki
13:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Population size and dispersal estimation with mark-recapture - Wykład (s.Nauczanie zdalne bud.Online), Piotr Nowicki
13:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ The ecology and conservation of Carnivora - Pracownia komputerowa (2.0.2 bud.Gron7), Izabela Wierzbowska
13:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ The ecology and conservation of Carnivora - Pracownia komputerowa (2.0.7 bud.Gron7), Izabela Wierzbowska
13:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ The ecology and conservation of Carnivora - Ćwiczenia (2.0.7 bud.Gron7), Sayantani Basak, Izabela Wierzbowska
14:0014:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Host-parasite interaction – ecology and application in biological control - Wykład (2.0.6 bud.Gron7), Paulina Kramarz
14:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Host-parasite interaction – ecology and application in biological control - Konwersatorium (2.0.6 bud.Gron7), Paulina Kramarz
14:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Host-parasite interaction – ecology and application in biological control - Ćwiczenia (2.0.6 bud.Gron7), Sandra Åhlén Mulio, Paulina Kramarz
14:00, gr.1
Evolutionary Aspects of Comparative Immunobiology - Seminarium (1.13 bud.Gron9), Magdalena Chadzińska, Joanna Homa
14:00, gr.1
Practical aspects of environmental conservation - part 1 - Konwersatorium (1.1.1 bud.Gron7), Sayantani Basak, Izabela Wierzbowska
14:00, gr.1
Practical aspects of environmental conservation - part 1 - Wykład (1.1.1 bud.Gron7), Henryk Okarma, Izabela Wierzbowska
14:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ecology of fungi - Ćwiczenia (3.0.10 bud.Gron7), Przemysław Ryszka
14:30, gr.1
Tropical ecology - Wykład (1.1.1 bud.Gron7), Marcin Czarnołęski, Wojciech Fiałkowski, Paweł Koteja, Ryszard Laskowski, Tomasz Pyrcz, Krzysztof Wiąckowski
14:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Tropical ecology - Konwersatorium (1.1.1 bud.Gron7), Wojciech Fiałkowski, Ryszard Laskowski, Tomasz Pyrcz, Krzysztof Wiąckowski
14:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ecophysiology of insects - Ćwiczenia (2.0.7 bud.Gron7), Paulina Kramarz
14:45, gr.1
Ecophysiology of insects - Wykład (1.1.2 bud.Gron7), Paulina Kramarz
14:45, gr.1
Ecophysiology of insects - Konwersatorium (1.1.2 bud.Gron7), Paulina Kramarz
15:0015:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ The ecology and conservation of Carnivora - Ćwiczenia (2.0.7 bud.Gron7), Sayantani Basak, Izabela Wierzbowska
15:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ The ecology and conservation of Carnivora - Pracownia komputerowa (2.0.4 bud.Gron7), Sayantani Basak
15:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Population size and dispersal estimation with mark-recapture - Ćwiczenia (3.0.6 bud.Gron7), Piotr Nowicki
15:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ The ecology and conservation of Carnivora - Pracownia komputerowa (2.0.7 bud.Gron7), Sayantani Basak
15:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Introduction to R - Ćwiczenia (2.0.2 bud.Gron7), Bernardo Flores Antunes, Tomasz Gaczorek
15:45, gr.1
Grant writing in environmental studies - Wykład z elementami konwersatorium (2.0.2 bud.Gron7), Joanna Rutkowska, Tadeusz Zając
16:00
17:00
18:0018:00, gr.1
The ecology and conservation of Carnivora - Wykład (1.1.1 bud.Gron7), Izabela Wierzbowska
18:15, gr.1
Animal energy budgets in conservation biology - Konwersatorium (1.0.4 bud.Gron7), Ulf Bauchinger
19:00
20:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: