Plan zajęć przedmiotu Organizacja ochrony zdrowia w Polsce [NZ.ZO.1S.1o0904] Semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Katarzyna Badora-Musiał, Alicja Domagała, Marcin Kautsch, Stojgniew Sitko, Michał Zabdyr-Jamróz
9:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:00 - 11:15
Katarzyna Badora-Musiał, Alicja Domagała, Marcin Kautsch, Stojgniew Sitko, Michał Zabdyr-Jamróz
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:45
Katarzyna Badora-Musiał, Alicja Domagała, Marcin Kautsch, Stojgniew Sitko, Michał Zabdyr-Jamróz
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:45
Alicja Domagała, Iwona Kowalska-Bobko, Stojgniew Sitko, Michał Zabdyr-Jamróz
11:30
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:45
Katarzyna Badora-Musiał, Alicja Domagała, Marcin Kautsch, Stojgniew Sitko, Michał Zabdyr-Jamróz
14:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Katarzyna Badora-Musiał, Alicja Domagała, Marcin Kautsch, Stojgniew Sitko, Michał Zabdyr-Jamróz
14:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 14:00 - 16:15
Katarzyna Badora-Musiał, Alicja Domagała, Marcin Kautsch, Stojgniew Sitko, Michał Zabdyr-Jamróz
15:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 15:45 - 17:15
Katarzyna Badora-Musiał, Alicja Domagała, Marcin Kautsch, Stojgniew Sitko, Michał Zabdyr-Jamróz
16:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 16:30 - 18:45
Katarzyna Badora-Musiał, Alicja Domagała, Marcin Kautsch, Stojgniew Sitko, Michał Zabdyr-Jamróz
16:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 16:30 - 18:45
Katarzyna Badora-Musiał, Alicja Domagała, Marcin Kautsch, Stojgniew Sitko, Michał Zabdyr-Jamróz
17:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 17:30 - 19:00
Wtorek
Katarzyna Badora-Musiał, Alicja Domagała, Marcin Kautsch, Stojgniew Sitko, Michał Zabdyr-Jamróz
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Katarzyna Badora-Musiał, Alicja Domagała, Marcin Kautsch, Stojgniew Sitko, Michał Zabdyr-Jamróz
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Katarzyna Badora-Musiał, Alicja Domagała, Marcin Kautsch, Stojgniew Sitko, Michał Zabdyr-Jamróz
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Katarzyna Badora-Musiał, Alicja Domagała, Marcin Kautsch, Stojgniew Sitko, Michał Zabdyr-Jamróz
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Środa
Katarzyna Badora-Musiał, Alicja Domagała, Marcin Kautsch, Stojgniew Sitko, Michał Zabdyr-Jamróz
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 9:45 - 12:00
Czwartek
Katarzyna Badora-Musiał, Alicja Domagała, Marcin Kautsch, Stojgniew Sitko, Michał Zabdyr-Jamróz
12:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 12:30 - 14:45
Katarzyna Badora-Musiał, Alicja Domagała, Marcin Kautsch, Stojgniew Sitko, Michał Zabdyr-Jamróz
12:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 12:30 - 14:45
Alicja Domagała, Iwona Kowalska-Bobko, Stojgniew Sitko, Michał Zabdyr-Jamróz
12:30
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 12:30 - 14:45
Katarzyna Badora-Musiał, Alicja Domagała, Marcin Kautsch, Stojgniew Sitko, Michał Zabdyr-Jamróz
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 15:00 - 17:15