Plan zajęć przedmiotu Wychowanie fizyczne [SW-LE.LE.JS.1o1702] Rok akademicki 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Urszula Jabłońska, Zbigniew Janik, Przemysław Ostrowski
10:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 10:45 - 12:15
Sala siłownia, p (-1), budynek nr Bad19
Przemysław Bartyzel, Elżbieta Czulak, Dorota Palik, Anna Robakowska
10:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 10:45 - 12:15
Sala h.sport.,sekt.B,p(0), budynek nr Bad19
Anna Robakowska, Henryk Zdebski
17:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30
Sala siłownia, p (-1), budynek nr Bad19
Wtorek
Elżbieta Czulak, Przemysław Ostrowski
14:30
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 14:30 - 16:00
Sala h.sport.,sekt.B,p(0), budynek nr Bad19
Elżbieta Czulak, Jolanta Filip
14:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 14:30 - 16:00
Sala h.sport.,sekt.A,p(0), budynek nr Bad19
Środa
Elżbieta Czulak, Dorota Palik
11:00
Ćwiczenia, grupa 17
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala h.sport.,sekt.B,p(0), budynek nr Bad19
Przemysław Bartyzel, Jolanta Filip, Dorota Palik, Anna Robakowska
11:00
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala sala aerobiku, p(0), budynek nr Bad19
Przemysław Bartyzel, Elżbieta Czulak
11:00
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala siłownia, p (-1), budynek nr Bad19
Przemysław Bartyzel, Elżbieta Czulak, Jolanta Filip, Dorota Palik
11:00
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala h.sport.,sekt.A,p(0), budynek nr Bad19
Czwartek
Przemysław Bartyzel, Urszula Jabłońska, Dorota Palik, Anna Robakowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala h.sport.,sekt.B,p(0), budynek nr Bad19
Elżbieta Czulak, Jolanta Filip, Karolina Szczerba
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala siłownia, p (-1), budynek nr Bad19
Przemysław Bartyzel, Elżbieta Czulak
13:00
Ćwiczenia, grupa 18
każdy czwartek, 13:00 - 14:30
Sala h.sport.,sekt.B,p(0), budynek nr Bad19
Piątek
Elżbieta Czulak, Jolanta Filip
12:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala h.sport.,sekt.A,p(0), budynek nr Bad19
Iwona Janas, Henryk Zdebski
15:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 15:30 - 17:00
Sala h.sport.,sekt.B,p(0), budynek nr Bad19
Łukasz Bylica, Jolanta Filip
15:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 15:30 - 17:00
Sala h.sport.,sekt.A,p(0), budynek nr Bad19
Maciej Dietl, Henryk Zdebski
15:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 15:30 - 17:00
Sala siłownia, p (-1), budynek nr Bad19
Łukasz Bylica, Anna Robakowska
15:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 15:30 - 17:00
Sala sala aerobiku, p(0), budynek nr Bad19
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Badurskiego 19