Plan zajęć przedmiotu Chemia ogólna i nieorganiczna [WBNZ-447] Semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Katarzyna Makyła-Juzak, Anita Wnętrzak
8:15
Konwersatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:15 - 9:00
Sala B1-19a,b, budynek nr Gron2
Anna Chachaj-Brekiesz, Anita Wnętrzak
8:15
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:15 - 9:00
Sala B1-17a,b, budynek nr Gron2
Agnieszka Gonet-Surówka, Joanna Hetmańczyk, Katarzyna Makyła-Juzak
9:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:00 - 11:35
Sala B1-19a,b, budynek nr Gron2
Anna Chachaj-Brekiesz, Natalia Górska, Joanna Hetmańczyk
9:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:00 - 11:35
Sala B1-17a,b, budynek nr Gron2
Anna Chachaj-Brekiesz
11:50
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:50 - 12:35
Sala B1-17a,b, budynek nr Gron2
Anna Chachaj-Brekiesz, Katarzyna Makyła-Juzak
12:35
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 12:35 - 15:10
Sala B1-17a,b, budynek nr Gron2
Patrycja Dynarowicz-Łątka
17:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 17:00 - 19:00
Sala A0-01b, budynek nr Gron2
Wtorek
Barbara Krajewska, Krzysztof Zborowski
17:30
Konwersatorium, grupa 5
każdy wtorek, 17:30 - 19:30
Sala 1.15, budynek nr Gron9
Środa
Barbara Krajewska, Katarzyna Makyła-Juzak
8:00
Konwersatorium, grupa 4
każda środa, 8:00 - 8:45
Sala B1-17a,b, budynek nr Gron2
Patrycja Dynarowicz-Łątka, Katarzyna Makyła-Juzak
8:45
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 8:45 - 11:20
Sala B1-17a,b, budynek nr Gron2
Anna Chachaj-Brekiesz, Anita Wnętrzak
9:30
Konwersatorium, grupa 1
każda środa, 9:30 - 11:30
Sala 1.13, budynek nr Gron9
Anna Chachaj-Brekiesz, Krzysztof Zborowski
11:35
Konwersatorium, grupa 6
każda środa, 11:35 - 12:20
Sala B1-17a,b, budynek nr Gron2
Barbara Krajewska, Krzysztof Zborowski
11:35
Konwersatorium, grupa 5
każda środa, 11:35 - 12:20
Sala B1-19a,b, budynek nr Gron2
Katarzyna Makyła-Juzak, Anita Wnętrzak
11:45
Konwersatorium, grupa 2
każda środa, 11:45 - 13:45
Sala 1.13, budynek nr Gron9
Anna Chachaj-Brekiesz, Patrycja Dynarowicz-Łątka
12:20
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 12:20 - 14:55
Sala B1-17a,b, budynek nr Gron2
Barbara Krajewska, Katarzyna Makyła-Juzak
12:20
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 12:20 - 14:55
Sala B1-19a,b, budynek nr Gron2
Anna Chachaj-Brekiesz
17:00
Konwersatorium, grupa 3
każda środa, 17:00 - 19:00
Sala 1.14, budynek nr Gron9
Czwartek
Anna Chachaj-Brekiesz, Krzysztof Zborowski
12:00
Konwersatorium, grupa 6
każdy czwartek, 12:00 - 14:00
Sala 1.15, budynek nr Gron9
Piątek
Barbara Krajewska, Katarzyna Makyła-Juzak
12:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy piątek, 12:00 - 14:00
Sala 1.14, budynek nr Gron9
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- Gron2 — III Kampus, Wydział Chemii
- Gron9 — III Kampus, Instytut Zoologii