Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Fizjologia zwierząt WBNZ-816
Plan zajęć - Semestr zimowy 2020/2021

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr zimowy 2021/2022 - Semestr zimowy 2020/2021

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-10-05 - 2020-10-11  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.3
Ćwiczenia (1.63 bud.Gron9), Magdalena Walczak, Michał Duliban, Sylwia Marek, Katarzyna Palus-Chramiec, Michał Santocki, Gracjan Świątkiewicz, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Anna Hejmej, Agnieszka Rak, Anna Ptak, Zbigniew Tabarowski, Małgorzata Duda, Małgorzata Grzesiak
8:00, gr.7
Ćwiczenia (1.63 bud.Gron9), Magdalena Walczak, Michał Duliban, Zbigniew Tabarowski, Katarzyna Palus-Chramiec, Michał Santocki, Gracjan Świątkiewicz, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Małgorzata Opydo-Chanek, Anna Hejmej, Agnieszka Rak, Anna Ptak, Małgorzata Duda, Małgorzata Grzesiak
8:00, gr.9
Ćwiczenia (1.63 bud.Gron9), Magdalena Walczak, Anna Ptak, Agnieszka Rak, Małgorzata Duda, Anna Hejmej, Małgorzata Grzesiak, Małgorzata Brzoskwinia, Michał Duliban, Sylwia Marek, Gracjan Świątkiewicz, Małgorzata Opydo-Chanek, Katarzyna Knapczyk-Stwora
9:00
10:00
11:0011:00, gr.4
Ćwiczenia (1.63 bud.Gron9), Sylwia Marek, Katarzyna Palus-Chramiec, Michał Santocki, Małgorzata Grzesiak, Zbigniew Tabarowski, Gracjan Świątkiewicz, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Agnieszka Rak, Anna Ptak, Małgorzata Duda, Anna Hejmej
11:00, gr.8
Ćwiczenia (1.63 bud.Gron9), Magdalena Walczak, Anna Ptak, Agnieszka Rak, Małgorzata Duda, Małgorzata Grzesiak, Anna Hejmej, Małgorzata Brzoskwinia, Michał Duliban, Sylwia Marek, Zbigniew Tabarowski, Gracjan Świątkiewicz, Małgorzata Opydo-Chanek, Katarzyna Knapczyk-Stwora
11:00, gr.10
Ćwiczenia (1.63 bud.Gron9), Magdalena Walczak, Anna Ptak, Agnieszka Rak, Małgorzata Duda, Anna Hejmej, Małgorzata Grzesiak, Małgorzata Brzoskwinia, Sylwia Marek, Zbigniew Tabarowski, Gracjan Świątkiewicz, Małgorzata Opydo-Chanek, Katarzyna Knapczyk-Stwora
12:00
12:30, gr.1
Ćwiczenia (1.63 bud.Gron9), Magdalena Walczak, Katarzyna Palus-Chramiec, Michał Santocki, Małgorzata Opydo-Chanek, Anna Hejmej, Małgorzata Duda, Agnieszka Rak, Anna Ptak, Zbigniew Tabarowski, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Małgorzata Grzesiak
12:30, gr.5
Ćwiczenia (1.63 bud.Gron9), Magdalena Walczak, Małgorzata Brzoskwinia, Michał Duliban, Sylwia Marek, Małgorzata Opydo-Chanek, Katarzyna Palus-Chramiec, Michał Santocki, Zbigniew Tabarowski, Gracjan Świątkiewicz, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Anna Hejmej, Agnieszka Rak, Anna Ptak, Małgorzata Duda, Małgorzata Grzesiak
13:00
14:00
14:30, gr.1
Wykład (s.P1.2 bud.Gron7), Zbigniew Tabarowski, Elżbieta Kołaczkowska, Grzegorz Hess, Marian Lewandowski, Anna Hejmej, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Anna Ptak, Agnieszka Rak, Małgorzata Grzesiak, Gracjan Świątkiewicz
15:00
15:30, gr.2
Ćwiczenia (1.63 bud.Gron9), Sylwia Marek, Katarzyna Palus-Chramiec, Małgorzata Opydo-Chanek, Zbigniew Tabarowski, Gracjan Świątkiewicz, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Anna Hejmej, Agnieszka Rak, Małgorzata Duda, Anna Ptak, Małgorzata Grzesiak
15:30, gr.6
Ćwiczenia (1.63 bud.Gron9), Małgorzata Brzoskwinia, Sylwia Marek, Katarzyna Palus-Chramiec, Anna Ptak, Gracjan Świątkiewicz, Katarzyna Knapczyk-Stwora, Małgorzata Opydo-Chanek, Anna Hejmej, Małgorzata Duda, Agnieszka Rak, Małgorzata Grzesiak
16:00
17:00
18:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: