Plan zajęć przedmiotu Różnorodność i ewolucja roślin, glonów i grzybów [WBNZ-913] Semestr letni 2023/2024
Ustawienia planu
Poniedziałek
Patrycja Dziurowicz, Piotr Köhler, Piotr Mleczko, Piotr Osyczka
9:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 12:15
Sala 0.31, budynek nr Gron3
Ewelina Klichowska, Vitezslav Plasek, Kaja Skubała, Bartłomiej Surmacz, Alicja Warzecha
9:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:30 - 12:15
Sala 0.47, budynek nr Gron3
Karolina Chowaniec, Patrycja Dziurowicz, Filip Karpowicz, Piotr Köhler
12:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:45 - 15:30
Sala 0.31, budynek nr Gron3
Ewelina Klichowska, Piotr Mleczko, Vitezslav Plasek, Artur Pliszko
12:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 12:45 - 15:30
Sala 0.47, budynek nr Gron3
Wtorek
Karolina Chowaniec, Patrycja Fałowska, Artur Pliszko, Bartłomiej Surmacz
11:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 11:00 - 13:45
Sala 0.31, budynek nr Gron3
Piotr Köhler, Piotr Osyczka, Vitezslav Plasek, Alicja Warzecha, Szymon Zubek
11:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 11:00 - 13:45
Sala 0.47, budynek nr Gron3
Ewelina Klichowska, Vitezslav Plasek, Artur Pliszko, Bartłomiej Surmacz, Alicja Warzecha, Szymon Zubek
14:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 14:45 - 17:30
Ewelina Klichowska, Vitezslav Plasek, Artur Pliszko, Bartłomiej Surmacz, Alicja Warzecha, Szymon Zubek,
Sala 0.47, budynek nr Gron3
Środa
Ewelina Klichowska, Piotr Köhler, Piotr Mleczko, Piotr Osyczka, Vitezslav Plasek, Kaja Skubała, Alicja Warzecha
11:15
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 11:15 - 14:00
Ewelina Klichowska, Piotr Köhler, Piotr Mleczko, Piotr Osyczka, Vitezslav Plasek, Kaja Skubała, Alicja Warzecha,
Sala 0.47, budynek nr Gron3
Karolina Chowaniec, Ewelina Klichowska, Piotr Mleczko, Grzegorz Pacyna, Vitezslav Plasek, Kaja Skubała, Bartłomiej Surmacz, Szymon Zubek
14:30
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 14:30 - 17:15
Karolina Chowaniec, Ewelina Klichowska, Piotr Mleczko, Grzegorz Pacyna, Vitezslav Plasek, Kaja Skubała, Bartłomiej Surmacz, Szymon Zubek,
Sala 0.47, budynek nr Gron3
Czwartek
Piotr Mleczko, Grzegorz Pacyna, Michał Węgrzyn
14:00
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 14:00 - 16:00
Sala P1.2, budynek nr Gron7
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: