Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Chemia organiczna WBNZ-940
Plan zajęć - Semestr zimowy 2021/2022

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2022-01-03 - 2022-01-09  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Wykład (sala nieznana), Małgorzata Krasodomska
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
13:30, gr.6
Konwersatorium (s.A1-01a,b bud.Gron2), Małgorzata Krasodomska
13:30, gr.3
Konwersatorium (s.A1-04a,b bud.Gron2), Radosław Kitel
13:45, gr.5
Konwersatorium (s.A1-20 bud.Gron2), Małgorzata Krasodomska
14:00
15:00
15:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.B2-01a,b bud.Gron2), Małgorzata Krasodomska, Paweł Ręka
15:15, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.B2-01a,b bud.Gron2), Małgorzata Krasodomska, Paweł Ręka
15:15, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.B2-01a,b bud.Gron2), Małgorzata Krasodomska, Paweł Ręka
15:15, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.B2-01a,b bud.Gron2), Małgorzata Krasodomska, Paweł Ręka
15:15, gr.7
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.B2-01a,b bud.Gron2), Łukasz Skalniak, Gabriela Całka-Kuc
15:15, gr.8
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.B2-01a,b bud.Gron2), Gabriela Całka-Kuc, Łukasz Skalniak
15:15, gr.11
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.B2-01a,b bud.Gron2), Gabriela Całka-Kuc, Łukasz Skalniak
15:15, gr.12
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.B2-01a,b bud.Gron2), Gabriela Całka-Kuc, Łukasz Skalniak
15:15, gr.13
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.B2-01a,b bud.Gron2), Radosław Kitel, Aneta Wiśniewska
15:15, gr.14
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.B2-01a,b bud.Gron2), Radosław Kitel, Aneta Wiśniewska
15:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.B2-07a,b bud.Gron2), Katarzyna Magiera-Mularz, Aneta Wiśniewska
15:30, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.B2-07a,b bud.Gron2), Katarzyna Magiera-Mularz, Aneta Wiśniewska
15:30, gr.9
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.B2-07a,b bud.Gron2), Radosław Kitel, Jan Rzepiela
15:30, gr.10
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.B2-07a,b bud.Gron2), Radosław Kitel, Jan Rzepiela
15:45, gr.1
Konwersatorium (s.A1-03a,b bud.Gron2), Małgorzata Krasodomska
16:00
17:00
17:15, gr.2
Konwersatorium (s.A1-02a,b bud.Gron2), Radosław Kitel
18:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
III Kampus, Wydział Chemii