Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Biofizyka WBNZ-962
Plan zajęć - Semestr zimowy 2020/2021

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-11-30 - 2020-12-06  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.nn bud.Gron7), Olga Wiecheć-Cudak, Anna Rozlach, Ewa Kowolik, Adam Kłóś, Michał Sarna, Tomasz Panz, Witold Mora de Korytowo-Korytowski
9:009:00, gr.1
Wykład (s.P1.1 bud.Gron7), Martyna Elas, Anna Wiśniewska-Becker, Michał Sarna, Anna Kozińska
9:00, gr.8
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.nn bud.Gron7), Tomasz Panz, Michał Sabat, Olga Wiecheć-Cudak
9:40, gr.1
Wykład (s.P0.1.1 bud.Gron7), Martyna Elas, Anna Wiśniewska-Becker, Michał Sarna, Anna Kozińska
10:00
10:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (1.13 bud.Gron9), Anna Kozińska, Martyna Krzykawska-Serda, Tomasz Panz, Anna Wiśniewska-Becker, Martyna Elas, Michał Sarna
11:00
11:30, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.nn bud.Gron7), Olga Wiecheć-Cudak, Anna Rozlach, Ewa Kowolik, Adam Kłóś, Tomasz Panz, Witold Mora de Korytowo-Korytowski
12:00
12:15, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (1.14 bud.Gron9), Anna Kozińska, Martyna Krzykawska-Serda, Tomasz Panz, Anna Wiśniewska-Becker, Martyna Elas, Michał Sarna
12:15, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (1.14 bud.Gron9), Anna Kozińska, Martyna Krzykawska-Serda, Tomasz Panz, Anna Wiśniewska-Becker, Michał Sarna, Martyna Elas
12:15, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.nn bud.Gron7), Olga Wiecheć-Cudak, Ewa Kowolik, Adam Kłóś, Tomasz Panz, Anna Rozlach, Krystian Mokrzyński, Anna Kozińska
12:15, gr.9
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.nn bud.Gron7), Tomasz Panz
12:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (1.14 bud.Gron9), Anna Kozińska, Martyna Elas, Anna Wiśniewska-Becker, Michał Sarna, Tomasz Panz, Martyna Krzykawska-Serda
12:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.nn bud.Gron7), Olga Wiecheć-Cudak, Anna Rozlach, Ewa Kowolik, Tomasz Panz, Witold Mora de Korytowo-Korytowski
13:00
14:00
14:45, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Konwersatorium (1.14 bud.Gron9), Anna Kozińska, Martyna Krzykawska-Serda, Tomasz Panz, Anna Wiśniewska-Becker, Martyna Elas, Michał Sarna
15:0015:00, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.nn bud.Gron7), Olga Wiecheć-Cudak, Anna Rozlach, Ewa Kowolik, Adam Kłóś, Tomasz Panz, Witold Mora de Korytowo-Korytowski
16:0016:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.nn bud.Gron7), Olga Wiecheć-Cudak, Anna Rozlach, Ewa Kowolik, Michał Sarna, Tomasz Panz, Witold Mora de Korytowo-Korytowski
16:00, gr.7
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (s.nn bud.Gron7), Olga Wiecheć-Cudak, Ewa Kowolik, Adam Kłóś, Tomasz Panz, Anna Rozlach, Krystian Mokrzyński, Anna Kozińska
17:00
18:00
19:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: