Plan zajęć przedmiotu Fizjologia roślin [WBNZ-971] Semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Klaudia Sychta, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja
8:40
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:40 - 11:40
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Klaudia Sychta, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja,
Sala 0.80, budynek nr Gron9
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Klaudia Sychta, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 14:15 - 17:15
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Klaudia Sychta, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja,
Sala 0.80, budynek nr Gron9
Wtorek
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Klaudia Sychta, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja
9:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:00 - 12:00
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Klaudia Sychta, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja,
Sala 0.80, budynek nr Gron9
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Klaudia Sychta, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja
12:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 12:30 - 15:30
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Klaudia Sychta, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja,
Sala 0.80, budynek nr Gron9
Środa
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Klaudia Sychta, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja
16:30
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 16:30 - 19:30
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Klaudia Sychta, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja,
Sala 0.80, budynek nr Gron9
Czwartek
Robert Konieczny
8:30
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Sala P0.1.1, budynek nr Gron7
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Klaudia Sychta, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja
11:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 11:00 - 14:00
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Klaudia Sychta, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja,
Sala 0.80, budynek nr Gron9
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Klaudia Sychta, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja
16:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 16:00 - 19:00
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Klaudia Sychta, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja,
Sala 0.80, budynek nr Gron9
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- Gron7 — III Kampus, Gronostajowa 7
- Gron9 — III Kampus, Instytut Zoologii