Plan zajęć przedmiotu Fizjologia roślin [WBNZ-971] Semestr letni 2021/2022
Ustawienia planu
Poniedziałek
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja, Justyna Żabicka
8:40
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:40 - 11:40
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja, Justyna Żabicka,
Sala 0.80, budynek nr Gron9
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja, Justyna Żabicka
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 14:15 - 17:15
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja, Justyna Żabicka,
Sala 0.80, budynek nr Gron9
Wtorek
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja, Justyna Żabicka
9:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:00 - 12:00
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja, Justyna Żabicka,
Sala 0.80, budynek nr Gron9
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja, Justyna Żabicka
12:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 12:30 - 15:30
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja, Justyna Żabicka,
Sala 0.80, budynek nr Gron9
Środa
Robert Konieczny
8:00
Wykład, grupa 1
każda środa, 8:00 - 9:30
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja, Justyna Żabicka
16:30
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 16:30 - 19:30
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja, Justyna Żabicka,
Sala 0.80, budynek nr Gron9
Czwartek
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja, Justyna Żabicka
11:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 11:00 - 14:00
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja, Justyna Żabicka,
Sala 0.80, budynek nr Gron9
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja, Justyna Żabicka
16:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 16:00 - 19:00
Robert Konieczny, Aneta Słomka, Hajnalka Szentgyörgyi, Halina Ślesak, Monika Tuleja, Justyna Żabicka,
Sala 0.80, budynek nr Gron9
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: III Kampus, Instytut Zoologii