Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Techniki i metody stosowane w naukach biologicznych WBNZ-992
Plan zajęć - Rok akademicki 2019/2020

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:009:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Elżbieta Czaja, Maciej Działo, Justyna Gogola-Mruk, Gabriela Gorczyca, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Maria Kościńska-Pająk, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Sylwia Marek, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Kamil Pradel, Joanna Rutkowska, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Piotr Zieliński
9:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Elżbieta Czaja, Maciej Działo, Justyna Gogola-Mruk, Gabriela Gorczyca, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Maria Kościńska-Pająk, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Sylwia Marek, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Kamil Pradel, Joanna Rutkowska, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Piotr Zieliński
10:00
10:15, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Elżbieta Czaja, Maciej Działo, Justyna Gogola-Mruk, Gabriela Gorczyca, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Maria Kościńska-Pająk, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Sylwia Marek, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Kamil Pradel, Joanna Rutkowska, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Piotr Zieliński
11:0011:00, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Elżbieta Czaja, Maciej Działo, Justyna Gogola-Mruk, Gabriela Gorczyca, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Maria Kościńska-Pająk, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Sylwia Marek, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Kamil Pradel, Joanna Rutkowska, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Piotr Zieliński
11:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Elżbieta Czaja, Maciej Działo, Justyna Gogola-Mruk, Gabriela Gorczyca, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Maria Kościńska-Pająk, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Sylwia Marek, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Kamil Pradel, Joanna Rutkowska, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Piotr Zieliński
12:0012:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Elżbieta Czaja, Maciej Działo, Justyna Gogola-Mruk, Gabriela Gorczyca, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Maria Kościńska-Pająk, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Sylwia Marek, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Aleksandra Piontek, Marzena Popielarska-Konieczna, Kamil Pradel, Joanna Rutkowska, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Piotr Zieliński
12:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Elżbieta Czaja, Maciej Działo, Justyna Gogola-Mruk, Gabriela Gorczyca, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Maria Kościńska-Pająk, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Sylwia Marek, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Aleksandra Piontek, Marzena Popielarska-Konieczna, Kamil Pradel, Joanna Rutkowska, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Piotr Zieliński
12:30, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Elżbieta Czaja, Maciej Działo, Justyna Gogola-Mruk, Gabriela Gorczyca, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Maria Kościńska-Pająk, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Sylwia Marek, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Kamil Pradel, Joanna Rutkowska, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Piotr Zieliński
12:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Elżbieta Czaja, Maciej Działo, Justyna Gogola-Mruk, Gabriela Gorczyca, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Maria Kościńska-Pająk, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Sylwia Marek, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Kamil Pradel, Joanna Rutkowska, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Piotr Zieliński
13:0013:00, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Elżbieta Czaja, Maciej Działo, Justyna Gogola-Mruk, Gabriela Gorczyca, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Maria Kościńska-Pająk, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Sylwia Marek, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Kamil Pradel, Joanna Rutkowska, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Piotr Zieliński
13:00, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Elżbieta Czaja, Maciej Działo, Justyna Gogola-Mruk, Gabriela Gorczyca, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Maria Kościńska-Pająk, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Sylwia Marek, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Kamil Pradel, Joanna Rutkowska, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Piotr Zieliński
14:00
15:0015:00, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Elżbieta Czaja, Maciej Działo, Justyna Gogola-Mruk, Gabriela Gorczyca, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Joanna Kapusta, Paulina Kosztyła, Maria Kościńska-Pająk, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Sylwia Marek, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Kamil Pradel, Joanna Rutkowska, Gracjan Świątkiewicz, Magdalena Walczak, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Piotr Zieliński
16:00
17:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: