Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Techniki i metody stosowane w naukach biologicznych WBNZ-992
Plan zajęć - Rok akademicki 2019/2020

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2019-10-07 - 2019-10-13  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:009:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Sylwia Marek, Małgorzata Grzesiak, Wiesław Babik, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Weronika Ortmann, Joanna Kapusta, Paweł Koteja, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Maria Kościńska-Pająk, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Gracjan Świątkiewicz, Marta Grosiak, Elżbieta Czaja, Gabriela Gorczyca, Kamil Pradel, Magdalena Walczak, Piotr Zieliński, Paulina Kosztyła, Maciej Działo
9:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Sylwia Marek, Małgorzata Grzesiak, Wiesław Babik, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Weronika Ortmann, Joanna Kapusta, Paweł Koteja, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Maria Kościńska-Pająk, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Gracjan Świątkiewicz, Marta Grosiak, Elżbieta Czaja, Gabriela Gorczyca, Kamil Pradel, Magdalena Walczak, Piotr Zieliński, Paulina Kosztyła, Maciej Działo
10:00
10:15, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Marzena Popielarska-Konieczna, Maria Kościńska-Pająk, Paweł Koteja, Henryk Okarma, Joanna Kapusta, Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Sylwia Marek, Małgorzata Grzesiak, Wiesław Babik, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Weronika Ortmann, Gracjan Świątkiewicz, Elżbieta Czaja, Gabriela Gorczyca, Kamil Pradel, Magdalena Walczak, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Marta Grosiak, Joanna Rutkowska, Paulina Kosztyła, Piotr Zieliński, Małgorzata Opydo-Chanek, Maciej Działo
11:0011:00, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Marzena Popielarska-Konieczna, Maria Kościńska-Pająk, Paweł Koteja, Joanna Kapusta, Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Sylwia Marek, Małgorzata Grzesiak, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Marta Grosiak, Joanna Rutkowska, Wiesław Babik, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Weronika Ortmann, Gracjan Świątkiewicz, Elżbieta Czaja, Gabriela Gorczyca, Kamil Pradel, Magdalena Walczak, Paulina Kosztyła, Piotr Zieliński, Małgorzata Opydo-Chanek, Maciej Działo
11:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Sylwia Marek, Małgorzata Grzesiak, Wiesław Babik, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Weronika Ortmann, Joanna Kapusta, Paweł Koteja, Maria Kościńska-Pająk, Joanna Rutkowska, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Gracjan Świątkiewicz, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Marzena Popielarska-Konieczna, Marta Grosiak, Gabriela Gorczyca, Elżbieta Czaja, Kamil Pradel, Magdalena Walczak, Piotr Zieliński, Paulina Kosztyła, Maciej Działo
12:0012:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Sylwia Marek, Małgorzata Grzesiak, Wiesław Babik, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Weronika Ortmann, Joanna Kapusta, Paweł Koteja, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Maria Kościńska-Pająk, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Gracjan Świątkiewicz, Marta Grosiak, Aleksandra Piontek, Elżbieta Czaja, Gabriela Gorczyca, Kamil Pradel, Magdalena Walczak, Piotr Zieliński, Paulina Kosztyła, Maciej Działo
12:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Sylwia Marek, Małgorzata Grzesiak, Wiesław Babik, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Weronika Ortmann, Joanna Kapusta, Paweł Koteja, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Maria Kościńska-Pająk, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Gracjan Świątkiewicz, Marta Grosiak, Aleksandra Piontek, Elżbieta Czaja, Gabriela Gorczyca, Kamil Pradel, Magdalena Walczak, Piotr Zieliński, Paulina Kosztyła, Maciej Działo
12:30, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Marzena Popielarska-Konieczna, Maria Kościńska-Pająk, Paweł Koteja, Joanna Kapusta, Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Sylwia Marek, Małgorzata Grzesiak, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Marta Grosiak, Joanna Rutkowska, Wiesław Babik, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Weronika Ortmann, Gracjan Świątkiewicz, Elżbieta Czaja, Gabriela Gorczyca, Kamil Pradel, Magdalena Walczak, Paulina Kosztyła, Piotr Zieliński, Małgorzata Opydo-Chanek, Maciej Działo
12:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Sylwia Marek, Małgorzata Grzesiak, Wiesław Babik, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Weronika Ortmann, Joanna Kapusta, Paweł Koteja, Maria Kościńska-Pająk, Joanna Rutkowska, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Gracjan Świątkiewicz, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Marzena Popielarska-Konieczna, Marta Grosiak, Gabriela Gorczyca, Elżbieta Czaja, Kamil Pradel, Magdalena Walczak, Piotr Zieliński, Paulina Kosztyła, Maciej Działo
13:0013:00, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Sylwia Marek, Małgorzata Grzesiak, Wiesław Babik, Izabela Wierzbowska, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Weronika Ortmann, Maria Kościńska-Pająk, Marzena Popielarska-Konieczna, Marta Grosiak, Joanna Kapusta, Paweł Koteja, Henryk Okarma, Joanna Rutkowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Gracjan Świątkiewicz, Elżbieta Czaja, Gabriela Gorczyca, Małgorzata Opydo-Chanek, Kamil Pradel, Magdalena Walczak, Piotr Zieliński, Paulina Kosztyła, Maciej Działo
13:00, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Sylwia Marek, Małgorzata Grzesiak, Wiesław Babik, Izabela Wierzbowska, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Weronika Ortmann, Maria Kościńska-Pająk, Marzena Popielarska-Konieczna, Marta Grosiak, Joanna Kapusta, Paweł Koteja, Henryk Okarma, Joanna Rutkowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Gracjan Świątkiewicz, Elżbieta Czaja, Gabriela Gorczyca, Małgorzata Opydo-Chanek, Kamil Pradel, Magdalena Walczak, Piotr Zieliński, Paulina Kosztyła, Maciej Działo
14:00
15:0015:00, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Marzena Popielarska-Konieczna, Maria Kościńska-Pająk, Paweł Koteja, Henryk Okarma, Joanna Kapusta, Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Sylwia Marek, Małgorzata Grzesiak, Wiesław Babik, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Weronika Ortmann, Gracjan Świątkiewicz, Elżbieta Czaja, Gabriela Gorczyca, Kamil Pradel, Magdalena Walczak, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Marta Grosiak, Joanna Rutkowska, Paulina Kosztyła, Piotr Zieliński, Małgorzata Opydo-Chanek, Maciej Działo
16:00
17:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: