Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Techniki i metody stosowane w naukach biologicznych WBNZ-992
Plan zajęć - Rok akademicki 2020/2021

Zmień cykl dydaktyczny: Rok akademicki 2021/2022 - Rok akademicki 2020/2021

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-02-08 - 2021-02-14  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.7
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9)
9:009:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Alicja Kamińska, Michał Santocki, Iwona Cichoń, Krystyna Musiał, Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Małgorzata Grzesiak, Wiesław Babik, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Weronika Ortmann, Joanna Kapusta, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Gracjan Świątkiewicz, Marta Grosiak, Paulina Kosztyła, Patryk Sambak, Katarzyna Palus-Chramiec
9:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Alicja Kamińska, Michał Santocki, Iwona Cichoń, Krystyna Musiał, Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Małgorzata Grzesiak, Wiesław Babik, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Weronika Ortmann, Joanna Kapusta, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Gracjan Świątkiewicz, Marta Grosiak, Paulina Kosztyła, Patryk Sambak, Katarzyna Palus-Chramiec
10:00
10:15, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Marta Grosiak, Alicja Kamińska, Michał Santocki, Iwona Cichoń, Krystyna Musiał, Marzena Popielarska-Konieczna, Henryk Okarma, Joanna Kapusta, Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Małgorzata Grzesiak, Wiesław Babik, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Gracjan Świątkiewicz, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Joanna Rutkowska, Paulina Kosztyła, Małgorzata Opydo-Chanek, Anna Sanetra
11:0011:00, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Marta Grosiak, Henryk Okarma, Alicja Kamińska, Michał Santocki, Iwona Cichoń, Krystyna Musiał, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Kapusta, Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Małgorzata Grzesiak, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Joanna Rutkowska, Wiesław Babik, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Gracjan Świątkiewicz, Paulina Kosztyła, Małgorzata Opydo-Chanek, Anna Sanetra
11:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Alicja Kamińska, Michał Santocki, Iwona Cichoń, Krystyna Musiał, Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Małgorzata Grzesiak, Wiesław Babik, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Weronika Ortmann, Joanna Kapusta, Joanna Rutkowska, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Gracjan Świątkiewicz, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Marzena Popielarska-Konieczna, Marta Grosiak, Paulina Kosztyła, Gniewosz Drwięga
12:0012:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Alicja Kamińska, Michał Santocki, Iwona Cichoń, Krystyna Musiał, Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Małgorzata Grzesiak, Wiesław Babik, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Weronika Ortmann, Joanna Kapusta, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Gracjan Świątkiewicz, Marta Grosiak, Paulina Kosztyła, Patryk Sambak, Katarzyna Palus-Chramiec
12:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Alicja Kamińska, Michał Santocki, Iwona Cichoń, Krystyna Musiał, Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Małgorzata Grzesiak, Wiesław Babik, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Weronika Ortmann, Joanna Kapusta, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Gracjan Świątkiewicz, Marta Grosiak, Paulina Kosztyła, Patryk Sambak, Katarzyna Palus-Chramiec
12:30, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Marta Grosiak, Henryk Okarma, Alicja Kamińska, Michał Santocki, Iwona Cichoń, Krystyna Musiał, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Kapusta, Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Małgorzata Grzesiak, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Joanna Rutkowska, Wiesław Babik, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Gracjan Świątkiewicz, Paulina Kosztyła, Małgorzata Opydo-Chanek, Anna Sanetra
12:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Alicja Kamińska, Michał Santocki, Iwona Cichoń, Krystyna Musiał, Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Małgorzata Grzesiak, Wiesław Babik, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Weronika Ortmann, Joanna Kapusta, Joanna Rutkowska, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Gracjan Świątkiewicz, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Marzena Popielarska-Konieczna, Marta Grosiak, Paulina Kosztyła, Gniewosz Drwięga
13:0013:00, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Alicja Kamińska, Michał Santocki, Iwona Cichoń, Krystyna Musiał, Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Małgorzata Grzesiak, Wiesław Babik, Izabela Wierzbowska, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Marta Grosiak, Joanna Kapusta, Henryk Okarma, Joanna Rutkowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Gracjan Świątkiewicz, Małgorzata Opydo-Chanek, Paulina Kosztyła, Paweł Koteja, Gniewosz Drwięga
13:00, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Alicja Kamińska, Michał Santocki, Iwona Cichoń, Krystyna Musiał, Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Małgorzata Grzesiak, Wiesław Babik, Izabela Wierzbowska, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Weronika Ortmann, Marzena Popielarska-Konieczna, Marta Grosiak, Joanna Kapusta, Henryk Okarma, Joanna Rutkowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Gracjan Świątkiewicz, Małgorzata Opydo-Chanek, Paulina Kosztyła, Paweł Koteja, Gniewosz Drwięga
14:00
15:0015:00, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Marta Grosiak, Alicja Kamińska, Michał Santocki, Iwona Cichoń, Krystyna Musiał, Marzena Popielarska-Konieczna, Henryk Okarma, Joanna Kapusta, Michał Węgrzyn, Klaudia Bontor, Małgorzata Grzesiak, Wiesław Babik, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Gracjan Świątkiewicz, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Marta Zakrzewska, Joanna Rutkowska, Paulina Kosztyła, Małgorzata Opydo-Chanek, Anna Sanetra
16:00
17:0017:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Kształcenie na odległość (sala nieznana), Patrycja Kurowska, Patrycja Witek, Małgorzata Opydo-Chanek, Justyna Gogola-Mruk
18:00
19:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: