Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Techniki i metody stosowane w naukach biologicznych WBNZ-992
Plan zajęć - Rok akademicki 2021/2022

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:30, gr.7
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9)
9:009:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Dominika Drab, Małgorzata Duda, Justyna Gogola-Mruk, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Alicja Kamińska, Joanna Kapusta, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Ewa Mlyczyńska, Krystyna Musiał, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Katarzyna Palus-Chramiec, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Anna Such, Gracjan Świątkiewicz, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Patrycja Witek, Dominika Włoch-Salamon
9:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Dominika Drab, Małgorzata Duda, Justyna Gogola-Mruk, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Alicja Kamińska, Joanna Kapusta, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Ewa Mlyczyńska, Krystyna Musiał, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Katarzyna Palus-Chramiec, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Anna Such, Gracjan Świątkiewicz, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Patrycja Witek, Dominika Włoch-Salamon
10:00
10:15, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Dominika Drab, Małgorzata Duda, Justyna Gogola-Mruk, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Alicja Kamińska, Joanna Kapusta, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Ewa Mlyczyńska, Krystyna Musiał, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Katarzyna Palus-Chramiec, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Anna Such, Gracjan Świątkiewicz, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Patrycja Witek, Dominika Włoch-Salamon
10:15, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Dominika Drab, Małgorzata Duda, Justyna Gogola-Mruk, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Alicja Kamińska, Joanna Kapusta, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Ewa Mlyczyńska, Krystyna Musiał, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Katarzyna Palus-Chramiec, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Anna Such, Gracjan Świątkiewicz, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Patrycja Witek, Dominika Włoch-Salamon
11:00
11:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9)
12:0012:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Dominika Drab, Małgorzata Duda, Justyna Gogola-Mruk, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Alicja Kamińska, Joanna Kapusta, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Ewa Mlyczyńska, Krystyna Musiał, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Katarzyna Palus-Chramiec, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Anna Such, Gracjan Świątkiewicz, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Patrycja Witek, Dominika Włoch-Salamon
12:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Dominika Drab, Małgorzata Duda, Justyna Gogola-Mruk, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Alicja Kamińska, Joanna Kapusta, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Ewa Mlyczyńska, Krystyna Musiał, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Katarzyna Palus-Chramiec, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Anna Such, Gracjan Świątkiewicz, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Patrycja Witek, Dominika Włoch-Salamon
12:30, gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Dominika Drab, Małgorzata Duda, Justyna Gogola-Mruk, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Alicja Kamińska, Joanna Kapusta, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Ewa Mlyczyńska, Krystyna Musiał, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Katarzyna Palus-Chramiec, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Anna Such, Gracjan Świątkiewicz, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Patrycja Witek, Dominika Włoch-Salamon
12:30, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (0.12 bud.Gron3)
13:0013:00, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1.16 bud.Gron9), Wiesław Babik, Klaudia Bontor, Dominika Drab, Małgorzata Duda, Justyna Gogola-Mruk, Marta Grosiak, Małgorzata Grzesiak, Alicja Kamińska, Joanna Kapusta, Paweł Koteja, Patrycja Kurowska, Ewa Mlyczyńska, Krystyna Musiał, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo-Chanek, Weronika Ortmann, Katarzyna Palus-Chramiec, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Rutkowska, Anna Such, Gracjan Świątkiewicz, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Patrycja Witek, Dominika Włoch-Salamon
14:00
15:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: