Plan zajęć przedmiotu Ekologia [WBNZ-993-A] Semestr zimowy 2023/2024
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Alina Stachurska-Swakoń
13:30
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala P1.2, budynek nr Gron7
Edyta Fiałkowska, Artur Górecki, Józef Mitka, Piotr Nowicki, Łukasz Sobczyk, Alina Stachurska-Swakoń, Hajnalka Szentgyörgyi, Krzysztof Wiąckowski
15:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 15:15 - 18:15
Edyta Fiałkowska, Artur Górecki, Józef Mitka, Piotr Nowicki, Łukasz Sobczyk, Alina Stachurska-Swakoń, Hajnalka Szentgyörgyi, Krzysztof Wiąckowski,
Sala 2.0.6, budynek nr Gron7
Środa
Edyta Fiałkowska, Józef Mitka, Piotr Nowicki, Łukasz Sobczyk, Alina Stachurska-Swakoń, Hajnalka Szentgyörgyi, Krzysztof Wiąckowski
9:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 9:00 - 12:00
Edyta Fiałkowska, Józef Mitka, Piotr Nowicki, Łukasz Sobczyk, Alina Stachurska-Swakoń, Hajnalka Szentgyörgyi, Krzysztof Wiąckowski,
Sala 2.0.6, budynek nr Gron7
Edyta Fiałkowska, Artur Górecki, Józef Mitka, Piotr Nowicki, Łukasz Sobczyk, Alina Stachurska-Swakoń, Hajnalka Szentgyörgyi, Krzysztof Wiąckowski
12:15
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 12:15 - 15:15
Edyta Fiałkowska, Artur Górecki, Józef Mitka, Piotr Nowicki, Łukasz Sobczyk, Alina Stachurska-Swakoń, Hajnalka Szentgyörgyi, Krzysztof Wiąckowski,
Sala 2.0.6, budynek nr Gron7
Edyta Fiałkowska, Artur Górecki, Józef Mitka, Piotr Nowicki, Łukasz Sobczyk, Alina Stachurska-Swakoń, Hajnalka Szentgyörgyi, Krzysztof Wiąckowski
15:30
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 15:30 - 18:30
Edyta Fiałkowska, Artur Górecki, Józef Mitka, Piotr Nowicki, Łukasz Sobczyk, Alina Stachurska-Swakoń, Hajnalka Szentgyörgyi, Krzysztof Wiąckowski,
Sala 2.0.6, budynek nr Gron7
Czwartek
Piątek
Edyta Fiałkowska, Józef Mitka, Piotr Nowicki, Łukasz Sobczyk, Alina Stachurska-Swakoń, Hajnalka Szentgyörgyi, Krzysztof Wiąckowski
16:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 16:30 - 19:30
Edyta Fiałkowska, Józef Mitka, Piotr Nowicki, Łukasz Sobczyk, Alina Stachurska-Swakoń, Hajnalka Szentgyörgyi, Krzysztof Wiąckowski,
Sala 2.0.6, budynek nr Gron7
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: III Kampus, Gronostajowa 7