Plan zajęć przedmiotu Ekologia [WBNZ-993-B] Semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Ryszard Laskowski
10:00
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 10:00 - 12:00
Sala P1.2, budynek nr Gron7
Środa
Czwartek
Sabina Klich, Beata Klimek, Aleksandra Mazurkiewicz, Piotr Nowicki, Rita Rakowska, Łukasz Sobczyk, Grzegorz Sowa, Alina Stachurska-Swakoń, Hajnalka Szentgyörgyi
12:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 12:15 - 15:15
Sabina Klich, Beata Klimek, Aleksandra Mazurkiewicz, Piotr Nowicki, Rita Rakowska, Łukasz Sobczyk, Grzegorz Sowa, Alina Stachurska-Swakoń, Hajnalka Szentgyörgyi,
Sala 2.0.6, budynek nr Gron7
Sabina Klich, Beata Klimek, Aleksandra Mazurkiewicz, Piotr Nowicki, Rita Rakowska, Łukasz Sobczyk, Grzegorz Sowa, Alina Stachurska-Swakoń, Hajnalka Szentgyörgyi, Renata Świergosz-Kowalewska
15:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 15:30 - 18:30
Sabina Klich, Beata Klimek, Aleksandra Mazurkiewicz, Piotr Nowicki, Rita Rakowska, Łukasz Sobczyk, Grzegorz Sowa, Alina Stachurska-Swakoń, Hajnalka Szentgyörgyi, Renata Świergosz-Kowalewska,
Sala 2.0.6, budynek nr Gron7
Piątek
Sabina Klich, Beata Klimek, Aleksandra Mazurkiewicz, Piotr Nowicki, Rita Rakowska, Łukasz Sobczyk, Alina Stachurska-Swakoń, Hajnalka Szentgyörgyi
10:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 10:00 - 13:00
Sabina Klich, Beata Klimek, Aleksandra Mazurkiewicz, Piotr Nowicki, Rita Rakowska, Łukasz Sobczyk, Alina Stachurska-Swakoń, Hajnalka Szentgyörgyi,
Sala 2.0.6, budynek nr Gron7
Sabina Klich, Beata Klimek, Aleksandra Mazurkiewicz, Piotr Nowicki, Rita Rakowska, Łukasz Sobczyk, Alina Stachurska-Swakoń, Hajnalka Szentgyörgyi
13:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 13:15 - 16:15
Sabina Klich, Beata Klimek, Aleksandra Mazurkiewicz, Piotr Nowicki, Rita Rakowska, Łukasz Sobczyk, Alina Stachurska-Swakoń, Hajnalka Szentgyörgyi,
Sala 2.0.6, budynek nr Gron7
Sabina Klich, Beata Klimek, Aleksandra Mazurkiewicz, Piotr Nowicki, Rita Rakowska, Łukasz Sobczyk, Alina Stachurska-Swakoń, Hajnalka Szentgyörgyi
16:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 16:30 - 19:30
Sabina Klich, Beata Klimek, Aleksandra Mazurkiewicz, Piotr Nowicki, Rita Rakowska, Łukasz Sobczyk, Alina Stachurska-Swakoń, Hajnalka Szentgyörgyi,
Sala 2.0.6, budynek nr Gron7
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: III Kampus, Gronostajowa 7