Plan zajęć przedmiotu Biologia molekularna – kurs zaawansowany [WBT-BT2-003] Semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jarosław Czyż, Jerzy Dobrucki, Ewelina Fic, Aneta Kasza, Joanna Kozieł, Agata Lichawska-Cieślar, Katarzyna Miękus, Wojciech Strzałka, Benedykt Władyka, Ewa Zuba-Surma, Dariusz Żurawek
11:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:30
Jarosław Czyż, Jerzy Dobrucki, Ewelina Fic, Aneta Kasza, Joanna Kozieł, Agata Lichawska-Cieślar, Katarzyna Miękus, Wojciech Strzałka, Benedykt Władyka, Ewa Zuba-Surma, Dariusz Żurawek,
Sala zajęcia zdalne-WBBiB, budynek nr Gron7
Wtorek
Jarosław Czyż, Jerzy Dobrucki, Ewelina Fic, Aneta Kasza, Joanna Kozieł, Agata Lichawska-Cieślar, Katarzyna Miękus, Wojciech Strzałka, Benedykt Władyka, Ewa Zuba-Surma, Dariusz Żurawek
10:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy wtorek, 10:00 - 12:00
Jarosław Czyż, Jerzy Dobrucki, Ewelina Fic, Aneta Kasza, Joanna Kozieł, Agata Lichawska-Cieślar, Katarzyna Miękus, Wojciech Strzałka, Benedykt Władyka, Ewa Zuba-Surma, Dariusz Żurawek,
Sala zajęcia zdalne-WBBiB, budynek nr Gron7
Jarosław Czyż, Jerzy Dobrucki, Ewelina Fic, Aneta Kasza, Joanna Kozieł, Agata Lichawska-Cieślar, Katarzyna Miękus, Wojciech Strzałka, Benedykt Władyka, Ewa Zuba-Surma, Dariusz Żurawek
14:00
Konwersatorium, grupa 3
każdy wtorek, 14:00 - 16:00
Jarosław Czyż, Jerzy Dobrucki, Ewelina Fic, Aneta Kasza, Joanna Kozieł, Agata Lichawska-Cieślar, Katarzyna Miękus, Wojciech Strzałka, Benedykt Władyka, Ewa Zuba-Surma, Dariusz Żurawek,
Sala zajęcia zdalne-WBBiB, budynek nr Gron7
Środa
Jarosław Czyż, Jerzy Dobrucki, Ewelina Fic, Aneta Kasza, Joanna Kozieł, Agata Lichawska-Cieślar, Katarzyna Miękus, Wojciech Strzałka, Benedykt Władyka, Ewa Zuba-Surma, Dariusz Żurawek
14:00
Konwersatorium, grupa 6
każda środa, 14:00 - 16:00
Jarosław Czyż, Jerzy Dobrucki, Ewelina Fic, Aneta Kasza, Joanna Kozieł, Agata Lichawska-Cieślar, Katarzyna Miękus, Wojciech Strzałka, Benedykt Władyka, Ewa Zuba-Surma, Dariusz Żurawek,
Sala zajęcia zdalne-WBBiB, budynek nr Gron7
Czwartek
Jarosław Czyż, Jerzy Dobrucki, Ewelina Fic, Aneta Kasza, Joanna Kozieł, Agata Lichawska-Cieślar, Katarzyna Miękus, Wojciech Strzałka, Benedykt Władyka, Ewa Zuba-Surma, Dariusz Żurawek
12:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy czwartek, 12:00 - 14:00
Jarosław Czyż, Jerzy Dobrucki, Ewelina Fic, Aneta Kasza, Joanna Kozieł, Agata Lichawska-Cieślar, Katarzyna Miękus, Wojciech Strzałka, Benedykt Władyka, Ewa Zuba-Surma, Dariusz Żurawek,
Sala zajęcia zdalne-WBBiB, budynek nr Gron7
Jarosław Czyż, Jerzy Dobrucki, Ewelina Fic, Aneta Kasza, Joanna Kozieł, Agata Lichawska-Cieślar, Katarzyna Miękus, Wojciech Strzałka, Benedykt Władyka, Ewa Zuba-Surma, Dariusz Żurawek
14:15
Konwersatorium, grupa 5
każdy czwartek, 14:15 - 16:15
Jarosław Czyż, Jerzy Dobrucki, Ewelina Fic, Aneta Kasza, Joanna Kozieł, Agata Lichawska-Cieślar, Katarzyna Miękus, Wojciech Strzałka, Benedykt Władyka, Ewa Zuba-Surma, Dariusz Żurawek,
Sala zajęcia zdalne-WBBiB, budynek nr Gron7
Piątek
Zajęcia bez konkretnego terminu:
- Biologia molekularna – kurs zaawansowany - Kształcenie na odległość (s.nn bud.Gron7), Jarosław Czyż, Jerzy Dobrucki, Ewelina Fic, Aneta Kasza, Joanna Kozieł, Agata Lichawska-Cieślar, Katarzyna Miękus, Wojciech Strzałka, Benedykt Władyka, Ewa Zuba-Surma
- Biologia molekularna – kurs zaawansowany - Kształcenie na odległość (s.nn bud.Gron7), Jarosław Czyż, Jerzy Dobrucki, Ewelina Fic, Aneta Kasza, Joanna Kozieł, Agata Lichawska-Cieślar, Katarzyna Miękus, Wojciech Strzałka, Benedykt Władyka, Ewa Zuba-Surma
- Biologia molekularna – kurs zaawansowany - Kształcenie na odległość (s.nn bud.Gron7), Jarosław Czyż, Jerzy Dobrucki, Ewelina Fic, Aneta Kasza, Joanna Kozieł, Agata Lichawska-Cieślar, Katarzyna Miękus, Wojciech Strzałka, Benedykt Władyka, Ewa Zuba-Surma
- Biologia molekularna – kurs zaawansowany - Kształcenie na odległość (s.nn bud.Gron7), Jarosław Czyż, Jerzy Dobrucki, Ewelina Fic, Aneta Kasza, Joanna Kozieł, Agata Lichawska-Cieślar, Katarzyna Miękus, Wojciech Strzałka, Benedykt Władyka, Ewa Zuba-Surma
- Biologia molekularna – kurs zaawansowany - Kształcenie na odległość (s.nn bud.Gron7), Jarosław Czyż, Jerzy Dobrucki, Ewelina Fic, Aneta Kasza, Joanna Kozieł, Agata Lichawska-Cieślar, Katarzyna Miękus, Wojciech Strzałka, Benedykt Władyka, Ewa Zuba-Surma
- Biologia molekularna – kurs zaawansowany - Kształcenie na odległość (s.nn bud.Gron7), Jarosław Czyż, Jerzy Dobrucki, Ewelina Fic, Aneta Kasza, Joanna Kozieł, Agata Lichawska-Cieślar, Katarzyna Miękus, Wojciech Strzałka, Benedykt Władyka, Ewa Zuba-Surma
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: III Kampus, Gronostajowa 7