Plan zajęć przedmiotu Chemia ogólna i nieorganiczna [WBT-BT636] Semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Andrzej Olech
12:00
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 12:00 - 14:00
Sala zajęcia zdalne-WBBiB, budynek nr Gron7
Piotr Legutko, Andrzej Olech, Karolina Połeć
14:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 14:30 - 16:45
Sala B1-11a,b, budynek nr Gron2
Piotr Legutko, Andrzej Olech, Karolina Połeć
14:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 14:30 - 16:45
Sala A1-21, budynek nr Gron2
Piotr Legutko, Andrzej Olech, Zofia Olech, Paulina Perczyk
17:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 17:15 - 19:30
Sala A1-21, budynek nr Gron2
Piotr Legutko, Andrzej Olech, Zofia Olech, Paulina Perczyk
17:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 17:15 - 19:30
Sala B1-11a,b, budynek nr Gron2
Środa
Czwartek
Mirosława Kot, Piotr Legutko, Andrzej Olech, Zofia Olech, Karolina Połeć
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 10:15
Sala B1-11a,b, budynek nr Gron2
Mirosława Kot, Piotr Legutko, Andrzej Olech, Zofia Olech, Karolina Połeć
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 10:15
Sala A1-21, budynek nr Gron2
Mirosława Kot, Andrzej Olech, Zofia Olech
10:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 10:45 - 13:00
Sala A1-21, budynek nr Gron2
Mirosława Kot, Andrzej Olech, Zofia Olech
10:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 10:45 - 13:00
Sala B1-11a,b, budynek nr Gron2
Andrzej Adamski, Andrzej Olech, Katarzyna Zięba
13:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 13:30 - 15:45
Sala B1-11a,b, budynek nr Gron2
Andrzej Adamski, Andrzej Olech, Katarzyna Zięba
13:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 13:30 - 15:45
Sala A1-21, budynek nr Gron2
Mirosława Kot, Andrzej Olech, Zofia Olech, Aneta Wójcik
16:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 16:15 - 18:30
Sala A1-21, budynek nr Gron2
Mirosława Kot, Andrzej Olech, Zofia Olech, Aneta Wójcik
16:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 16:15 - 18:30
Sala B1-11a,b, budynek nr Gron2
Piątek
Andrzej Olech
10:15
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Sala zajęcia zdalne-WBBiB, budynek nr Gron7
Andrzej Adamski, Andrzej Olech, Aneta Wójcik, Katarzyna Zięba
12:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 12:45 - 15:00
Sala B1-11a,b, budynek nr Gron2
Andrzej Adamski, Andrzej Olech, Aneta Wójcik, Katarzyna Zięba
12:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 12:45 - 15:00
Sala A1-21, budynek nr Gron2
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- Gron2 — III Kampus, Wydział Chemii
- Gron7 — III Kampus, Gronostajowa 7