Plan zajęć przedmiotu Analiza instrumentalna i chemia białek [WBt-BT396] Semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Dominika Bartnicka, Justyna Karkowska-Kuleta, Kamila Kulig, Paweł Mak, Maria Rąpała-Kozik, Dorota Satała, Justyna Śmiałek-Bartyzel, Ewelina Wronowska, Marcin Zawrotniak
11:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:00 - 14:00
Dominika Bartnicka, Justyna Karkowska-Kuleta, Kamila Kulig, Paweł Mak, Maria Rąpała-Kozik, Dorota Satała, Justyna Śmiałek-Bartyzel, Ewelina Wronowska, Marcin Zawrotniak,
Sala nn, budynek nr Gron7
Dominika Bartnicka, Justyna Karkowska-Kuleta, Kamila Kulig, Paweł Mak, Maria Rąpała-Kozik, Dorota Satała, Justyna Śmiałek-Bartyzel, Ewelina Wronowska, Marcin Zawrotniak
14:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 14:30 - 17:30
Dominika Bartnicka, Justyna Karkowska-Kuleta, Kamila Kulig, Paweł Mak, Maria Rąpała-Kozik, Dorota Satała, Justyna Śmiałek-Bartyzel, Ewelina Wronowska, Marcin Zawrotniak,
Sala nn, budynek nr Gron7
Środa
Dominika Bartnicka, Justyna Karkowska-Kuleta, Kamila Kulig, Paweł Mak, Maria Rąpała-Kozik, Dorota Satała, Justyna Śmiałek-Bartyzel, Ewelina Wronowska, Marcin Zawrotniak
10:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 10:30 - 13:30
Dominika Bartnicka, Justyna Karkowska-Kuleta, Kamila Kulig, Paweł Mak, Maria Rąpała-Kozik, Dorota Satała, Justyna Śmiałek-Bartyzel, Ewelina Wronowska, Marcin Zawrotniak,
Sala nn, budynek nr Gron7
Dominika Bartnicka, Justyna Karkowska-Kuleta, Kamila Kulig, Paweł Mak, Maria Rąpała-Kozik, Dorota Satała, Justyna Śmiałek-Bartyzel, Ewelina Wronowska, Marcin Zawrotniak
14:00
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 14:00 - 17:00
Dominika Bartnicka, Justyna Karkowska-Kuleta, Kamila Kulig, Paweł Mak, Maria Rąpała-Kozik, Dorota Satała, Justyna Śmiałek-Bartyzel, Ewelina Wronowska, Marcin Zawrotniak,
Sala nn, budynek nr Gron7
Dominika Bartnicka, Justyna Karkowska-Kuleta, Kamila Kulig, Paweł Mak, Maria Rąpała-Kozik, Dorota Satała, Justyna Śmiałek-Bartyzel, Ewelina Wronowska, Marcin Zawrotniak
17:30
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 17:30 - 20:30
Dominika Bartnicka, Justyna Karkowska-Kuleta, Kamila Kulig, Paweł Mak, Maria Rąpała-Kozik, Dorota Satała, Justyna Śmiałek-Bartyzel, Ewelina Wronowska, Marcin Zawrotniak,
Sala nn, budynek nr Gron7
Czwartek
Dominika Bartnicka, Justyna Karkowska-Kuleta, Kamila Kulig, Paweł Mak, Maria Rąpała-Kozik, Dorota Satała, Justyna Śmiałek-Bartyzel, Ewelina Wronowska, Marcin Zawrotniak
12:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 12:30 - 15:30
Dominika Bartnicka, Justyna Karkowska-Kuleta, Kamila Kulig, Paweł Mak, Maria Rąpała-Kozik, Dorota Satała, Justyna Śmiałek-Bartyzel, Ewelina Wronowska, Marcin Zawrotniak,
Sala nn, budynek nr Gron7
Dominika Bartnicka, Justyna Karkowska-Kuleta, Kamila Kulig, Paweł Mak, Maria Rąpała-Kozik, Dorota Satała, Justyna Śmiałek-Bartyzel, Ewelina Wronowska, Marcin Zawrotniak
16:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 16:00 - 19:00
Dominika Bartnicka, Justyna Karkowska-Kuleta, Kamila Kulig, Paweł Mak, Maria Rąpała-Kozik, Dorota Satała, Justyna Śmiałek-Bartyzel, Ewelina Wronowska, Marcin Zawrotniak,
Sala nn, budynek nr Gron7
Piątek
Justyna Karkowska-Kuleta, Kamila Kulig, Paweł Mak, Maria Rąpała-Kozik, Dorota Satała, Ewelina Wronowska, Marcin Zawrotniak
11:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 11:00 - 14:00
Justyna Karkowska-Kuleta, Kamila Kulig, Paweł Mak, Maria Rąpała-Kozik, Dorota Satała, Ewelina Wronowska, Marcin Zawrotniak,
Sala nn, budynek nr Gron7
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: III Kampus, Gronostajowa 7