Plan zajęć przedmiotu Toksykologia [WFa.FAR-4ST-O-Toksyk] Rok akademicki 2021/2022
Ustawienia planu
Poniedziałek
Beata Bystrowska, Andrzej Moniczewski, Anita Rutkowska, Magdalena Smolik
9:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 9:00 - 12:45
Sala 015, s.ćw., Bud. C, budynek nr Med9
Beata Bystrowska, Andrzej Moniczewski, Anita Rutkowska, Magdalena Smolik
9:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 9:00 - 12:45
Sala 015, s.ćw., Bud. C, budynek nr Med9
Beata Bystrowska, Maciej Gawlik, Andrzej Moniczewski, Lucyna Pomierny-Chamioło, Anita Rutkowska, Magdalena Smolik
14:00
Seminarium, grupa 5
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:45
Beata Bystrowska, Maciej Gawlik, Andrzej Moniczewski, Lucyna Pomierny-Chamioło, Anita Rutkowska, Magdalena Smolik,
Sala 1-106, s.sem.,Bud.G2, budynek nr Med9
Wtorek
Beata Bystrowska, Andrzej Moniczewski, Anita Rutkowska, Magdalena Smolik
9:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 9:00 - 12:45
Sala 015, s.ćw., Bud. C, budynek nr Med9
Beata Bystrowska, Andrzej Moniczewski, Anita Rutkowska, Magdalena Smolik
9:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:00 - 12:45
Sala 015, s.ćw., Bud. C, budynek nr Med9
Andrzej Moniczewski, Małgorzata Piechaczek, Anita Rutkowska, Magdalena Smolik
13:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 13:00 - 16:45
Sala 015, s.ćw., Bud. C, budynek nr Med9
Andrzej Moniczewski, Małgorzata Piechaczek, Anita Rutkowska, Magdalena Smolik
13:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 13:00 - 16:45
Sala 015, s.ćw., Bud. C, budynek nr Med9
Środa
Beata Bystrowska, Andrzej Moniczewski, Małgorzata Piechaczek, Anita Rutkowska, Magdalena Smolik
9:00
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 9:00 - 12:45
Sala 015, s.ćw., Bud. C, budynek nr Med9
Beata Bystrowska, Andrzej Moniczewski, Małgorzata Piechaczek, Anita Rutkowska, Magdalena Smolik
9:00
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 9:00 - 12:45
Sala 015, s.ćw., Bud. C, budynek nr Med9
Beata Bystrowska, Maciej Gawlik, Andrzej Moniczewski, Lucyna Pomierny-Chamioło, Anita Rutkowska, Magdalena Smolik
12:00
Seminarium, grupa 1
każda środa, 12:00 - 13:45
Beata Bystrowska, Maciej Gawlik, Andrzej Moniczewski, Lucyna Pomierny-Chamioło, Anita Rutkowska, Magdalena Smolik,
Sala 1/1, s.sem., Bud.D, budynek nr Med9
Andrzej Moniczewski, Małgorzata Piechaczek, Anita Rutkowska, Magdalena Smolik
13:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 13:00 - 16:45
Sala 015, s.ćw., Bud. C, budynek nr Med9
Andrzej Moniczewski, Eliza Niemczycka, Małgorzata Piechaczek, Anita Rutkowska, Magdalena Smolik
13:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 13:00 - 16:45
Sala 015, s.ćw., Bud. C, budynek nr Med9
Beata Bystrowska, Maciej Gawlik, Andrzej Moniczewski, Lucyna Pomierny-Chamioło, Anita Rutkowska, Magdalena Smolik
14:00
Seminarium, grupa 2
każda środa, 14:00 - 15:45
Beata Bystrowska, Maciej Gawlik, Andrzej Moniczewski, Lucyna Pomierny-Chamioło, Anita Rutkowska, Magdalena Smolik,
Sala 1/1, s.sem., Bud.D, budynek nr Med9
Czwartek
Beata Bystrowska, Maciej Gawlik, Andrzej Moniczewski, Lucyna Pomierny-Chamioło, Anita Rutkowska, Magdalena Smolik
14:15
Seminarium, grupa 4
każdy czwartek, 14:15 - 16:00
Beata Bystrowska, Maciej Gawlik, Andrzej Moniczewski, Lucyna Pomierny-Chamioło, Anita Rutkowska, Magdalena Smolik,
Sala Aula B,s.wyk.Bud.I-J, budynek nr Med9
Beata Bystrowska, Maciej Gawlik, Andrzej Moniczewski, Lucyna Pomierny-Chamioło, Anita Rutkowska, Magdalena Smolik
16:15
Seminarium, grupa 3
każdy czwartek, 16:15 - 18:00
Beata Bystrowska, Maciej Gawlik, Andrzej Moniczewski, Lucyna Pomierny-Chamioło, Anita Rutkowska, Magdalena Smolik,
Sala Aula B,s.wyk.Bud.I-J, budynek nr Med9
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Medyczna 9