Plan zajęć przedmiotu Geoinformatyka [WG.IG-0116-DL] Rok akademicki 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Ewa Grabska-Szwagrzyk, Michał Jakiel, Dominik Kaim, Krzysztof Ostafin, Angelika Palarz, Mateusz Ruszaj, Piotr Szubert, Mateusz Troll
13:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:45
Ewa Grabska-Szwagrzyk, Michał Jakiel, Dominik Kaim, Krzysztof Ostafin, Angelika Palarz, Mateusz Ruszaj, Piotr Szubert, Mateusz Troll,
Sala 1.24, budynek nr Gron7
Wtorek
Ewa Grabska-Szwagrzyk, Michał Jakiel, Dominik Kaim, Krzysztof Ostafin, Angelika Palarz, Mateusz Ruszaj, Piotr Szubert, Mateusz Troll
9:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 9:00 - 11:15
Ewa Grabska-Szwagrzyk, Michał Jakiel, Dominik Kaim, Krzysztof Ostafin, Angelika Palarz, Mateusz Ruszaj, Piotr Szubert, Mateusz Troll,
Sala 1.24, budynek nr Gron7
Dominik Kaim
11:30
Ćwiczenia, grupa 16
każdy wtorek, 11:30 - 13:45
Sala 1.24, budynek nr Gron7
Dominik Kaim
11:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy wtorek, 11:30 - 13:45
Sala 1.24, budynek nr Gron7
Dominik Kaim
11:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy wtorek, 11:30 - 13:45
Sala 1.20, budynek nr Gron7
Dominik Kaim
11:30
Ćwiczenia, grupa 13
każdy wtorek, 11:30 - 13:45
Sala 1.20, budynek nr Gron7
Ewa Grabska-Szwagrzyk, Michał Jakiel, Dominik Kaim, Krzysztof Ostafin, Angelika Palarz, Mateusz Ruszaj, Piotr Szubert, Mateusz Troll
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 11:30 - 13:45
Ewa Grabska-Szwagrzyk, Michał Jakiel, Dominik Kaim, Krzysztof Ostafin, Angelika Palarz, Mateusz Ruszaj, Piotr Szubert, Mateusz Troll,
Sala 1.24, budynek nr Gron7
Środa
Czwartek
Ewa Grabska-Szwagrzyk, Michał Jakiel, Dominik Kaim, Krzysztof Ostafin, Angelika Palarz, Mateusz Ruszaj, Piotr Szubert, Mateusz Troll
9:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 9:00 - 11:15
Ewa Grabska-Szwagrzyk, Michał Jakiel, Dominik Kaim, Krzysztof Ostafin, Angelika Palarz, Mateusz Ruszaj, Piotr Szubert, Mateusz Troll,
Sala 1.20, budynek nr Gron7
Ewa Grabska-Szwagrzyk, Michał Jakiel, Dominik Kaim, Krzysztof Ostafin, Angelika Palarz, Mateusz Ruszaj, Piotr Szubert, Mateusz Troll
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 11:30 - 13:45
Ewa Grabska-Szwagrzyk, Michał Jakiel, Dominik Kaim, Krzysztof Ostafin, Angelika Palarz, Mateusz Ruszaj, Piotr Szubert, Mateusz Troll,
Sala 1.20, budynek nr Gron7
Piątek
Dominik Kaim, Mateusz Troll
9:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 9:00 - 11:15
Sala 1.24, budynek nr Gron7
Dominik Kaim, Krzysztof Ostafin, Mateusz Troll
9:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 9:00 - 11:15
Sala 1.24, budynek nr Gron7
Ewa Grabska-Szwagrzyk, Michał Jakiel, Dominik Kaim, Krzysztof Ostafin, Angelika Palarz, Mateusz Ruszaj, Piotr Szubert, Mateusz Troll
9:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 9:00 - 11:15
Ewa Grabska-Szwagrzyk, Michał Jakiel, Dominik Kaim, Krzysztof Ostafin, Angelika Palarz, Mateusz Ruszaj, Piotr Szubert, Mateusz Troll,
Sala 1.20, budynek nr Gron7
Dominik Kaim
11:30
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 11:30 - 13:45
Sala 1.24, budynek nr Gron7
Dominik Kaim, Piotr Kłapyta
11:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 11:30 - 13:45
Sala 1.24, budynek nr Gron7
Dominik Kaim, Mateusz Troll
11:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 11:30 - 13:45
Sala 1.20, budynek nr Gron7
Dominik Kaim, Mateusz Troll
11:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 11:30 - 13:45
Sala 1.20, budynek nr Gron7
Jacek Kozak, Mateusz Troll
14:30
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 14:30 - 17:00
Sala P0.1.1, budynek nr Gron7
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: III Kampus, Gronostajowa 7