Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium magisterskie semestr letni WSM.INP-BPSdm-s-lato
Plan zajęć - Semestr letni 2019/2020

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-05-04 - 2020-05-10  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.29
Seminarium (12 bud.Jab5), Krzysztof Szczerski
8:00, gr.9
Seminarium (211 bud.Mic3-KŚ), Olgierd Grott
8:00, gr.12
Seminarium (208 bud.Mic3-KŚ), Piotr Kimla
8:00, gr.21
Seminarium (27 bud.Sla17), Irena Stawowy-Kawka
8:00, gr.33
Seminarium (211 bud.Mic3-KŚ), Olgierd Grott
9:009:00, gr.10
Seminarium (29 bud.Sla17), Artur Gruszczak
9:45, gr.25
Seminarium (113 bud.Mic3-KŚ), Adrian Tyszkiewicz
9:45, gr.34
Seminarium (5 bud.Jab5), Małgorzata Kiwior-Filo
10:0010:00, gr.3
Seminarium (15 bud.Jab5), Piotr Borowiec
11:00
11:30, gr.7
Seminarium (29 bud.Sla17), Paweł Frankowski
11:30, gr.11
Seminarium (27 bud.Sla17), Agnieszka Kastory
11:30, gr.17
Seminarium (9 bud.Rynek34), Andrzej Mania
11:30, gr.16
Seminarium (28 bud.Sla17), Bogdan Kosowski
11:30, gr.1
Seminarium (14 bud.Jab5), Marek Bankowicz
11:30, gr.36
Seminarium (221 bud.Mic3-KŚ), Monika Ślufińska
11:30, gr.35
Seminarium (27 bud.Sla17), Irena Stawowy-Kawka
12:00
13:00
13:15, gr.14
Seminarium (6 bud.Jab5), Robert Kłosowicz
13:15, gr.15
Seminarium (13 bud.Jab5), Beata Kosowska-Gąstoł
13:15, gr.30
Seminarium (15 bud.Jab5), Piotr Borowiec
13:15, gr.31
Seminarium (29 bud.Sla17), Paweł Frankowski
13:15, gr.5
Seminarium (5 bud.Jab5), Anna Citkowska-Kimla
13:15, gr.28
Seminarium (109 bud.Sla17), Mirella Korzeniewska-Wiszniewska
13:30, gr.22
Seminarium (5 bud.Jab5), Barbara Stoczewska
14:00
14:15, gr.20
Seminarium (12 bud.Jab5), Dominik Sieklucki
15:0015:00, gr.8
Seminarium (9 bud.Wen2), Aleksander Głogowski
15:00, gr.6
Seminarium (28 bud.Sla17), Marek Czajkowski
15:00, gr.24
Seminarium (221 bud.Mic3-KŚ), Monika Ślufińska
15:00, gr.13
Seminarium (208 bud.Mic3-KŚ), Małgorzata Kiwior-Filo
16:0016:00, gr.19
Seminarium (217 bud.Mic3-KŚ), Dorota Pietrzyk-Reeves
16:45, gr.2
Seminarium (229 bud.Mic3-KŚ), Włodzimierz Bernacki
16:45, gr.4
Seminarium (319 bud.Mic3-KŚ), Ewa Bujwid-Kurek
16:45, gr.18
Seminarium (122 bud.Mic3-KŚ), Grzegorz Mazur
16:45, gr.32
Seminarium (9 bud.Wen2), Aleksander Głogowski
17:00
18:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: