Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium magisterskie semestr letni WSM.INP-BPSdm-s-lato
Plan zajęć - Semestr letni 2020/2021

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.26
Seminarium (sala nieznana), Krzysztof Szczerski
8:00, gr.18
Seminarium (sala nieznana), Beata Kosowska-Gąstoł
8:00, gr.6
Seminarium (sala nieznana), Anna Citkowska-Kimla
8:00, gr.15
Seminarium (sala nieznana), Małgorzata Kiwior-Filo
9:00
9:45, gr.24
Seminarium (sala nieznana), Irena Stawowy-Kawka
9:45, gr.19
Seminarium (sala nieznana), Bogdan Kosowski
9:45, gr.28
Seminarium (sala nieznana), Monika Ślufińska
9:45, gr.34
Seminarium (sala nieznana), Barbara Stoczewska
9:45, gr.10
Seminarium (sala nieznana), Olgierd Grott
10:00
11:00
11:30, gr.8
Seminarium (sala nieznana), Paweł Frankowski
11:30, gr.2
Seminarium (sala nieznana), Marek Bankowicz
11:30, gr.32
Seminarium (sala nieznana), Monika Ślufińska
11:30, gr.25
Seminarium (sala nieznana), Barbara Stoczewska
12:00
13:00
13:15, gr.3
Seminarium (sala nieznana), Włodzimierz Bernacki
13:15, gr.35
Seminarium (sala nieznana), Paweł Frankowski
13:15, gr.14
Seminarium (sala nieznana), Piotr Kimla
13:15, gr.17
Seminarium (sala nieznana), Mirella Korzeniewska-Wiszniewska
13:15, gr.12
Seminarium (sala nieznana), Łukasz Jakubiak
13:15, gr.23
Seminarium (sala nieznana), Dominik Sieklucki
14:00
15:0015:00, gr.20
Seminarium (sala nieznana), Dariusz Kozerawski
15:00, gr.9
Seminarium (sala nieznana), Aleksander Głogowski
15:00, gr.5
Seminarium (sala nieznana), Ewa Bujwid-Kurek
15:00, gr.31
Seminarium (sala nieznana), Tomasz Wieciech
15:00, gr.16
Seminarium (sala nieznana), Robert Kłosowicz
16:00
16:45, gr.30
Seminarium (sala nieznana), Janusz Węc
16:45, gr.13
Seminarium (sala nieznana), Agnieszka Kastory
16:45, gr.4
Seminarium (sala nieznana), Piotr Borowiec
16:45, gr.36
Seminarium (sala nieznana), Aleksander Głogowski
16:45, gr.33
Seminarium (sala nieznana), Robert Kłosowicz
16:45, gr.21
Seminarium (sala nieznana), Grzegorz Mazur
17:00
18:00
18:30, gr.29
Seminarium (sala nieznana), Adrian Tyszkiewicz
18:30, gr.22
Seminarium (sala nieznana), Dorota Pietrzyk-Reeves
18:30, gr.11
Seminarium (sala nieznana), Artur Gruszczak
18:30, gr.27
Seminarium (sala nieznana), Bogdan Szlachta
18:30, gr.7
Seminarium (sala nieznana), Marek Czajkowski
18:30, gr.1
Seminarium (sala nieznana), Piotr Bajor
19:00
20:00