| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.29 Seminarium (12 bud.Jab5), Krzysztof Szczerski | | | 8:00, gr.1 Seminarium (14 bud.Jab5), Marek Bankowicz | | | 8:00, gr.20 Seminarium (12 bud.Jab5), Dominik Sieklucki | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | 9:00, gr.27 Seminarium (11 bud.Jab5), Tomasz Wieciech | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 9:45, gr.24 Seminarium (221 bud.Mic3-KŚ), Monika Ślufińska | | 9:45, gr.5 Seminarium (3 bud.Mic3-KŚ), Anna Citkowska-Kimla | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, gr.17 Seminarium (9 bud.Rynek34), Andrzej Mania | 11:30, gr.7 Seminarium (29 bud.Sla17), Paweł Frankowski | | 11:30, gr.16 Seminarium (28 bud.Sla17), Bogdan Kosowski | | | 11:30, gr.21 Seminarium (27 bud.Sla17), Irena Stawowy-Kawka | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | 13:15, gr.25 Seminarium (3 bud.Mic3-KŚ), Adrian Tyszkiewicz | | | |
|
|
13:30, gr.10 Seminarium (29 bud.Sla17), Artur Gruszczak | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
14:30, gr.14 Seminarium (6 bud.Jab5), Robert Kłosowicz | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
15:00 | 15:00, gr.11 Seminarium (27 bud.Sla17), Agnieszka Kastory | 15:00, gr.4 Seminarium (319 bud.Mic3-KŚ), Ewa Bujwid-Kurek | | 15:00, gr.18 Seminarium (122 bud.Mic3-KŚ), Grzegorz Mazur | | | 15:00, gr.15 Seminarium (13 bud.Jab5), Beata Kosowska-Gąstoł | | | 15:00, gr.13 Seminarium (5 bud.Jab5), Małgorzata Kiwior-Filo | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| 15:30, gr.28 Seminarium (27 bud.Sla17), Mirella Korzeniewska-Wiszniewska | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
16:00 | | | | 16:00, gr.19 Seminarium (217 bud.Mic3-KŚ), Dorota Pietrzyk-Reeves | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| 16:45, gr.8 Seminarium (9 bud.Wen2), Aleksander Głogowski | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | | |
|
|
17:15, gr.2 Seminarium (229 bud.Mic3-KŚ), Włodzimierz Bernacki | | | | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
18:30, gr.26 Seminarium (215 bud.Mic3-KŚ), Bogdan Szlachta | 18:30, gr.23 Seminarium (215 bud.Mic3-KŚ), Bogdan Szlachta | 18:30, gr.6 Seminarium (29 bud.Sla17), Marek Czajkowski | 18:30, gr.3 Seminarium (15 bud.Jab5), Piotr Borowiec | | 18:30, gr.12 Seminarium (208 bud.Mic3-KŚ), Piotr Kimla | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
19:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|