Plan zajęć przedmiotu Seminarium magisterskie semestr zimowy [WSM.INP-BPSdm-s-zim] Semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Krzysztof Szczerski
8:00
Seminarium, grupa 29
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 12, budynek nr Jab5
Andrzej Mania
11:30
Seminarium, grupa 17
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 9, budynek nr Rynek34
Paweł Frankowski
11:30
Seminarium, grupa 7
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 29, budynek nr Sla17
Artur Gruszczak
13:30
Seminarium, grupa 10
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Sala 29, budynek nr Sla17
Robert Kłosowicz
14:30
Seminarium, grupa 14
każdy poniedziałek, 14:30 - 16:00
Sala 6, budynek nr Jab5
Agnieszka Kastory
15:00
Seminarium, grupa 11
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:15
Sala 27, budynek nr Sla17
Ewa Bujwid-Kurek
15:00
Seminarium, grupa 4
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 319, budynek nr Mic3-KŚ
Włodzimierz Bernacki
17:15
Seminarium, grupa 2
każdy poniedziałek, 17:15 - 18:45
Sala 229, budynek nr Mic3-KŚ
Bogdan Szlachta
18:30
Seminarium, grupa 26
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 215, budynek nr Mic3-KŚ
Bogdan Szlachta
18:30
Seminarium, grupa 23
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 215, budynek nr Mic3-KŚ
Marek Czajkowski
18:30
Seminarium, grupa 6
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 29, budynek nr Sla17
Piotr Borowiec
18:30
Seminarium, grupa 3
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala 15, budynek nr Jab5
Wtorek
Tomasz Wieciech
9:00
Seminarium, grupa 27
każdy wtorek, 9:00 - 10:30
Sala 11, budynek nr Jab5
Bogdan Kosowski
11:30
Seminarium, grupa 16
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 28, budynek nr Sla17
Grzegorz Mazur
15:00
Seminarium, grupa 18
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 122, budynek nr Mic3-KŚ
Mirella Korzeniewska-Wiszniewska
15:30
Seminarium, grupa 28
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala 27, budynek nr Sla17
Aleksander Głogowski
16:45
Seminarium, grupa 8
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 9, budynek nr Wen2
Piotr Kimla
18:30
Seminarium, grupa 12
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 208, budynek nr Mic3-KŚ
Środa
Marek Bankowicz
8:00
Seminarium, grupa 1
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 14, budynek nr Jab5
Monika Ślufińska
9:45
Seminarium, grupa 24
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 221, budynek nr Mic3-KŚ
Adrian Tyszkiewicz
13:15
Seminarium, grupa 25
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 3, budynek nr Mic3-KŚ
Beata Kosowska-Gąstoł
15:00
Seminarium, grupa 15
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 13, budynek nr Jab5
Dorota Pietrzyk-Reeves
16:00
Seminarium, grupa 19
każda środa, 16:00 - 17:30
Sala 217, budynek nr Mic3-KŚ
Czwartek
Anna Citkowska-Kimla
9:45
Seminarium, grupa 5
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr Mic3-KŚ
Irena Stawowy-Kawka
11:30
Seminarium, grupa 21
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 27, budynek nr Sla17
Małgorzata Kiwior-Filo
15:00
Seminarium, grupa 13
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 5, budynek nr Jab5
Piątek
Dominik Sieklucki
8:00
Seminarium, grupa 20
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 12, budynek nr Jab5
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- Jab5 — Instytut Nauk Politycznych
- Mic3-KŚ — Kolegium Śląskie 3
- Rynek34 — Rynek Główny 34
- Sla17 — Slawkowska 17 PAU
- Wen2 — Wenecja 2