Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - Punkt LogowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

zobacz inne jednostki

Wydział Filologiczny UJ.WF

To jest lista aktywnych rejestracji odbywających się we wskazanej jednostce. Zaloguj się, aby zobaczyć odnośniki do stron związanych z konkretnymi turami rejestracji.

Rejestracja na seminaria doktoranckie - zajęcia doskonalące umiejętności badawcze WF-DOKT-SEM-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja na seminaria badawcze w zakresie językoznawstwa i literaturoznawstwa dla Doktorantów Wydziału Filologicznego.

Seminaria doktoranckie są prowadzone na Wydziale Filologicznym UJ i mają charakter monograficznych projektów, w których wiodącą rolę przejmuje prowadzący jako mistrz. Doktorant wybiera seminaria z dostępnej w danym roku oferty. W roku akdemickim 2020/21 planowane są cztery kursy seminaryjne. Do końca trzeciego roku studiów doktoranckich należy wybrać minimum trzy seminaria doskonalące umiejętności badawcze oraz dwa seminaria doskonalące umiejętności dydaktyczne.Za zgodą opiekuna naukowego/promotora można alternatywnie realizować inne kursy wybierane spośród wszystkich oferowanych na UJ.

zakończona
2020-09-21 08:00 - 2020-10-05 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
pierwsza
Niezalogowany
...