Plan zajęć odbywających się w sali 0.81 (2024-05-13 - 2024-05-19) III Kampus, Instytut Zoologii (Gron9)
Ustawienia planu
Poniedziałek
CW, gr. 2 (0.81)
niestandardowa częstotliwośćWYK, gr. 1 (0.81)
niestandardowa częstotliwośćCW, gr. 1 (0.81)
niestandardowa częstotliwośćWtorek
CW, gr. 1 (0.81)
niestandardowa częstotliwość
Michał Kolasa, Magdalena Migalska, Zuzanna Rauk, Szymon Kantor, Dominika Wachowska, Alicja Kamińska, Krystyna Musiał, Michał Węgrzyn, Małgorzata Grzesiak, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Joanna Kapusta, Paweł Koteja, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo, Marzena Popielarska-Konieczna, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Anna Such, Dominika Drab, Ewa Mlyczyńska, Kinga Kamińska, Michał Kobiałka, Hajnalka Szentgyörgyi, Gabriela Burczyk, Maciej Kujawa, Gabriela Izowit,
Sala 0.81, budynek nr Gron9
CW, gr. 2 (0.81)
niestandardowa częstotliwość
Magdalena Migalska, Michał Kolasa, Zuzanna Rauk, Szymon Kantor, Anna Such, Alicja Kamińska, Krystyna Musiał, Michał Węgrzyn, Małgorzata Grzesiak, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Joanna Kapusta, Paweł Koteja, Henryk Okarma, Małgorzata Opydo, Marzena Popielarska-Konieczna, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Ewa Mlyczyńska, Michał Kobiałka, Kinga Kamińska, Hajnalka Szentgyörgyi, Gabriela Burczyk, Maciej Kujawa, Gabriela Izowit,
Sala 0.81, budynek nr Gron9
Środa
CW, gr. 3 (0.81)
niestandardowa częstotliwość
Michał Kolasa, Magdalena Migalska, Zuzanna Rauk, Szymon Kantor, Anna Such, Alicja Kamińska, Krystyna Musiał, Michał Węgrzyn, Małgorzata Grzesiak, Izabela Wierzbowska, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Marzena Popielarska-Konieczna, Joanna Kapusta, Henryk Okarma, Dominika Włoch-Salamon, Małgorzata Opydo, Paweł Koteja, Ewa Mlyczyńska, Michał Kobiałka, Kinga Kamińska, Hajnalka Szentgyörgyi, Gabriela Burczyk, Maciej Kujawa, Gabriela Izowit,
Sala 0.81, budynek nr Gron9
CW, gr. 1 (0.81)
14:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 14:00 - 16:15
Sala 0.81, budynek nr Gron9
CW, gr. 4 (0.81)
niestandardowa częstotliwość
Michał Kolasa, Magdalena Migalska, Zuzanna Rauk, Szymon Kantor, Anna Such, Alicja Kamińska, Krystyna Musiał, Marzena Popielarska-Konieczna, Paweł Koteja, Henryk Okarma, Joanna Kapusta, Michał Węgrzyn, Małgorzata Grzesiak, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Gracjan Świątkiewicz, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Małgorzata Opydo, Ewa Mlyczyńska, Joanna Baran, Michał Kobiałka, Kinga Kamińska, Hajnalka Szentgyörgyi, Gabriela Burczyk, Maciej Kujawa, Gabriela Izowit,
Sala 0.81, budynek nr Gron9
Czwartek
CW, gr. 2 (0.81)
niestandardowa częstotliwośćCW, gr. 5 (0.81)
niestandardowa częstotliwość
Michał Kolasa, Magdalena Migalska, Zuzanna Rauk, Szymon Kantor, Anna Such, Henryk Okarma, Alicja Kamińska, Krystyna Musiał, Marzena Popielarska-Konieczna, Paweł Koteja, Joanna Kapusta, Michał Węgrzyn, Izabela Wierzbowska, Dominika Włoch-Salamon, Justyna Gogola-Mruk, Patrycja Kurowska, Gracjan Świątkiewicz, Małgorzata Opydo, Ewa Mlyczyńska, Michał Kobiałka, Kinga Kamińska, Hajnalka Szentgyörgyi, Gabriela Burczyk, Maciej Kujawa, Małgorzata Grzesiak, Gabriela Izowit,
Sala 0.81, budynek nr Gron9
Piątek
CW, gr. 6 (0.81)
niestandardowa częstotliwość
Michał Kolasa, Magdalena Migalska, Henryk Okarma, Izabela Wierzbowska, Paweł Koteja, Joanna Kapusta, Dominika Włoch-Salamon, Hajnalka Szentgyörgyi, Zuzanna Rauk, Szymon Kantor, Alicja Kamińska, Małgorzata Grzesiak, Kinga Kamińska, Marzena Popielarska-Konieczna, Anna Such, Gabriela Burczyk, Małgorzata Opydo, Gabriela Izowit,
Sala 0.81, budynek nr Gron9
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: III Kampus, Instytut Zoologii