Plan zajęć odbywających się w sali D106 (2024-05-13 - 2024-05-19) III Kampus, Gronostajowa 7 (Gron7)
Ustawienia planu
Poniedziałek
WYK, gr. 1 (D106)
8:30
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala D106, budynek nr Gron7
KON, gr. 1 (D106)
11:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:00 - 11:45
Leszek Fiedor, Jerzy Kruk, Dariusz Latowski, Beata Myśliwa-Kurdziel, Ariel Kamiński, Ewa Latkowska, Agnieszka Banaś, Dariusz Dziga, Weronika Krzeszowiec-Jeleń, Wojciech Strzałka, Ewa Kowalska,
Sala D106, budynek nr Gron7
WYK, gr. 1 (D106)
13:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:00 - 13:45
Svitlana Levchenko, Julita Wesołowska, Jerzy Dobrucki, Mirosław Zarębski, Agnieszka Hoang-Bujnowicz,
Sala D106, budynek nr Gron7
KON, gr. 1 (D106)
13:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:45 - 14:30
Sala D106, budynek nr Gron7
KON, gr. 1 (D106)
15:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 17:00
Aleksandra Bienia, Anna Pawlak, Jerzy Dobrucki, Beata Myśliwa-Kurdziel, Małgorzata Jemioła-Rzemińska, Kinga Kłodawska, Mirosław Zarębski, Michał Sarna, Witold Mora de Korytowo-Korytowski,
Sala D106, budynek nr Gron7
Wtorek
WYK, gr. 1 (D106)
8:00
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala D106, budynek nr Gron7
WYK, gr. 1 (D106)
9:30
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala D106, budynek nr Gron7
KON, gr. 1 (D106)
12:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala D106, budynek nr Gron7
WYK, gr. 1 (D106)
14:00
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala D106, budynek nr Gron7
WYK, gr. 1 (D106)
17:00
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 17:00 - 18:30
Sala D106, budynek nr Gron7
Środa
WYK, gr. 1 (D106)
10:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 10:15 - 11:45
Sala D106, budynek nr Gron7
KON, gr. 2 (D106)
12:15
Konwersatorium, grupa 2
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala D106, budynek nr Gron7
WYK, gr. 1 (D106)
14:00
Wykład, grupa 1
każda środa, 14:00 - 16:00
Sala D106, budynek nr Gron7
Czwartek
SEM, gr. 1 (D106)
8:30
Seminarium, grupa 1
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Sala D106, budynek nr Gron7
WYK, gr. 1 (D106)
10:00
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 10:00 - 12:00
Sala D106, budynek nr Gron7
WYK, gr. 1 (D106)
12:00
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 12:00 - 13:30
Sala D106, budynek nr Gron7
KON, gr. 3 (D106)
13:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy czwartek, 13:45 - 15:30
Sala D106, budynek nr Gron7
Piątek
KON, gr. 1 (D106)
10:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala D106, budynek nr Gron7
WYK, gr. 1 (D106)
12:00
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Irena Horwacik, Alicja Józkowicz, Wojciech Branicki, Justyna Drukała, Joanna Cichy, Piotr Bonarek, Leszek Fiedor, Przemysław Malec, Katarzyna Miękus, Benedykt Władyka, Anna Wiśniewska-Becker, Paweł Mak,
Sala D106, budynek nr Gron7
WYK, gr. 1 (D106)
14:30
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 14:30 - 16:00
Sala D106, budynek nr Gron7
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: III Kampus, Gronostajowa 7