Plan zajęć przedmiotu Biochemia – kurs zaawansowany [WBT-BT2-001] Semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Joanna Bereta, Monika Bzowska, Dariusz Latowski, Beata Myśliwa-Kurdziel, Agnieszka Polit, Maria Rąpała-Kozik, Marcin Zawrotniak
8:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:45 - 10:45
Joanna Bereta, Monika Bzowska, Dariusz Latowski, Beata Myśliwa-Kurdziel, Agnieszka Polit, Maria Rąpała-Kozik, Marcin Zawrotniak,
Sala D105, budynek nr Gron7
Joanna Bereta, Monika Bzowska, Dariusz Latowski, Beata Myśliwa-Kurdziel, Agnieszka Polit, Maria Rąpała-Kozik, Marcin Zawrotniak
12:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:00 - 14:00
Joanna Bereta, Monika Bzowska, Dariusz Latowski, Beata Myśliwa-Kurdziel, Agnieszka Polit, Maria Rąpała-Kozik, Marcin Zawrotniak,
Sala D105, budynek nr Gron7
Wtorek
Środa
Joanna Bereta, Monika Bzowska, Dariusz Latowski, Beata Myśliwa-Kurdziel, Agnieszka Polit, Maria Rąpała-Kozik, Marcin Zawrotniak
10:00
Konwersatorium, grupa 3
każda środa, 10:00 - 12:00
Joanna Bereta, Monika Bzowska, Dariusz Latowski, Beata Myśliwa-Kurdziel, Agnieszka Polit, Maria Rąpała-Kozik, Marcin Zawrotniak,
Sala D105, budynek nr Gron7
Joanna Bereta, Monika Bzowska, Dariusz Latowski, Beata Myśliwa-Kurdziel, Agnieszka Polit, Maria Rąpała-Kozik, Marcin Zawrotniak
12:30
Konwersatorium, grupa 4
każda środa, 12:30 - 14:30
Joanna Bereta, Monika Bzowska, Dariusz Latowski, Beata Myśliwa-Kurdziel, Agnieszka Polit, Maria Rąpała-Kozik, Marcin Zawrotniak,
Sala D105, budynek nr Gron7
Czwartek
Piątek
Joanna Bereta, Monika Bzowska, Dariusz Latowski, Beata Myśliwa-Kurdziel, Agnieszka Polit, Maria Rąpała-Kozik, Marcin Zawrotniak
8:15
Konwersatorium, grupa 5
każdy piątek, 8:15 - 10:15
Joanna Bereta, Monika Bzowska, Dariusz Latowski, Beata Myśliwa-Kurdziel, Agnieszka Polit, Maria Rąpała-Kozik, Marcin Zawrotniak,
Sala D105, budynek nr Gron7
Joanna Bereta, Monika Bzowska, Dariusz Latowski, Beata Myśliwa-Kurdziel, Agnieszka Polit, Maria Rąpała-Kozik, Marcin Zawrotniak
12:30
Konwersatorium, grupa 6
każdy piątek, 12:30 - 14:30
Joanna Bereta, Monika Bzowska, Dariusz Latowski, Beata Myśliwa-Kurdziel, Agnieszka Polit, Maria Rąpała-Kozik, Marcin Zawrotniak,
Sala D105, budynek nr Gron7
Zajęcia bez konkretnego terminu:
- Biochemia – kurs zaawansowany - Kształcenie na odległość (sala nieznana), Joanna Bereta, Monika Bzowska, Dariusz Latowski, Beata Myśliwa-Kurdziel, Agnieszka Polit, Maria Rąpała-Kozik, Marcin Zawrotniak
- Biochemia – kurs zaawansowany - Kształcenie na odległość (sala nieznana), Joanna Bereta, Monika Bzowska, Dariusz Latowski, Beata Myśliwa-Kurdziel, Agnieszka Polit, Maria Rąpała-Kozik, Marcin Zawrotniak
- Biochemia – kurs zaawansowany - Kształcenie na odległość (sala nieznana), Joanna Bereta, Monika Bzowska, Dariusz Latowski, Beata Myśliwa-Kurdziel, Agnieszka Polit, Maria Rąpała-Kozik, Marcin Zawrotniak
- Biochemia – kurs zaawansowany - Kształcenie na odległość (sala nieznana), Joanna Bereta, Monika Bzowska, Dariusz Latowski, Beata Myśliwa-Kurdziel, Agnieszka Polit, Maria Rąpała-Kozik, Marcin Zawrotniak
- Biochemia – kurs zaawansowany - Kształcenie na odległość (sala nieznana), Joanna Bereta, Monika Bzowska, Dariusz Latowski, Beata Myśliwa-Kurdziel, Agnieszka Polit, Maria Rąpała-Kozik, Marcin Zawrotniak
- Biochemia – kurs zaawansowany - Kształcenie na odległość (sala nieznana), Joanna Bereta, Monika Bzowska, Dariusz Latowski, Beata Myśliwa-Kurdziel, Agnieszka Polit, Maria Rąpała-Kozik, Marcin Zawrotniak
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: III Kampus, Gronostajowa 7